‘بسیاری از مرگ’ پیش رو در ایالات متحده در مبارزه با COVID-19: زنده به روز رسانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ایالات متحده شد و از ورود به آنچه که می توان آن را “سخت ترین” هفته هنوز به عنوان تعدادی از coronavirus مورد در کشور رسید گذشته 300,000.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ, متاسفانه,” او گفت: خبرنگاران در کاخ سفید در روز شنبه. “این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته – بین این هفته و هفته آینده.”

بیش از 8000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. ایالت نیویورک که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3500 نفر یک رکورد دیگر در آن روزانه تلفات اعلام 630 اضافی مرگ و میر در روز شنبه.

بیشتر:

در سخت-آمار ایتالیا, مرگ و میر افزایش 15,362 در حالی که اسپانیا گزارش داد در مجموع 11,744 مرگ و میر.

اسپانیا و عربستان سعودی و امارات متحده عربی گسترش محدودیت در حرکات در تلاش برای مهار این ویروس در حالی که کویت و گرجستان گزارش اول خود را در مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در سطح جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 60,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و تعدادی از عفونت های گل رز بالاتر از 1.1 میلیون نفر است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, آوریل 5

01:00 GMT – گواتمالا ممنوعیت مسافرت داخلی برای عید پاک

گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei است ممنوعیت داخلی سفر و صرف زمان در ساحل قبل و در طول عید پاک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در ملی پخش در شنبه Giammattei گفت: سفر تنها اجازه داده می شود برای کار دلایل و گفت: خرید و فروش الکل عمومی نیز ممنوع است.

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Guatemala City

یک افسر پلیس دمای یک مرد بازداشت برای شکستن حکومت نظامی اعمال شده به عنوان بخشی از اقدامات علیه COVID-19 در شهر گواتمالا مارس 3, 2020 [لوئیس Echeverria/ رویترز]

00:41 GMT – کسب و کار در شهر نیویورک به عنوان تلفات موج

با هیچ نشانه ای روشن به عنوان زمانی که آنها می تواند بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول برخی از کافه ها و رستوران ها در شهر نیویورک هستند و شبانه روزی خود در و پنجره, به گزارش الجزیره Radmilla Suleymanova.

Laundromats و کافی شاپ ها و حتی مطب – باز در هفته گذشته به عنوان ضروری کسب و کار – باید پس از بسته یا کاهش در ساعت است.

پیاده رو در حال خسیسانه فلفلی با مردم در انتظار خود را از سفارشات – نیویورک عادت حتی زشت ترین از بیماری های همه گیر نمی تواند به نظر می رسد به شکستن. تعداد فزاینده ای در حال چادری در آبی کمرنگ فولاد ماسک و پارچه پوشانده اند.

کسانی که ارائه ناهار و شام در, دوچرخه, تخلیه بسته کردن کامیون ها و تخلیه جعبه ها را به مواد غذایی خیابان رد. پس از تنزل به سایه آنها در حال حاضر در مرکز صحنه و این شهر را نجات.

00:20 GMT – چین گزارش 30 مورد جدید در سرزمین اصلی

ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید آن را ثبت 30 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی در روز شنبه.

این رقم شامل 25 نفر از خارج از کشور وارد.

00:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ‘بسیاری از مرگ’ پیش

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که ما با آن مواجه است آن را “سخت” در هفته مبارزه با کروناویروس جدید دلیل افزایش در تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ, متاسفانه,” او می گوید.

ارتش ایالات متحده به زودی استقرار سربازان و پرسنل پزشکی به سخت ضربه متحده, او می گوید. که شامل حدود 1000 تا ایالت نیویورک است.

“ما می رویم به اضافه کردن مقدار زیادی از نظامی به کمک مکمل متحده است. هزاران نفر از سربازان هزاران نفر از کارگران پزشکی حرفه ای پرستاران, پزشکان,” او می گوید.


سلام این Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, آوریل 4 اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>