نگاهی به برخی از کمک های مالی در دسترس در طول coronavirus بحران

رمان coronavirus همه گیر آورده اقتصاد به توقف screeching — ارسال بازارهای سهام وضعیتی وخیم نرخ بیکاری فزاینده و upending کل صنایع است.

به عنوان بحران بهداشت و درمان, دستمزد در, در اینجا برخی از منابع از دولت و بخش خصوصی که در دسترس هستند برای کمک به شما را از طریق مالی.

 

چه باید بکنید اگر شما در حال گذاشته شدن یا بیکار

ده ها هزار نفر از کارگران ایالات متحده را در بر داشت خود را به طور ناگهانی بیکار در هفته های اخیر و برخی از اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که این تعداد تنها رفتن به کنه تا به همه گیر دستمزد.

مزایای بیکاری وجود دارد اما آنها متفاوت دولت به دولت. اکثر ایالت ارائه 26 هفته از بیمه بیکاری هر چند ماساچوست را فراهم می کند تا به 30 هفته. کارولینای شمالی و فلوریدا از سوی دیگر ارائه تا 12 هفته با توجه به حزبی اتاق فکر مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

در نیویورک و نیوجرسی بسیاری از مردم اقدام به فایل برای بیکاری این هفته که سیستم آنلاین برای ارسال برنامه سقوط کرد در هر دو کشور با توجه به سازمان.

وجود دارد نیز می تواند محدودیت بیشتر برای پاره وقت و یا آزاد کارگران هر چند این نیز متفاوت دولت به دولت. به درخواست چک کردن اطلاعات در دولت خود را وب سایت.

چه باید بکنید اگر شما می توانید خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن

اگر شما در حال تلاش برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن در میان همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی, دولت فدرال و برخی از مقامات محلی اعلام کرده اند یک سری از moratoriums اخراج و اقدامات دیگر.

ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری اعلام سلب حق اقامه دعوی و اخراج توقف شنبه برای یک خانواده صاحب خانه به مدت 60 روز آینده در صورتی که اداره مسکن فدرال بیمه وام مسکن.

عمل “اجازه خواهد داد که خانواده که بیمه FHA وام مسکن برای دیدار با چالش های COVID-19 بدون ترس از دست دادن خانه های خود و کمک به ثابت, بازار نگرانی,” هود دبیر بن کارسون در بیانیه ای گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد HUD را اخراج و توقف سلب حق اقامه دعوی را می توان در اینجا یافت نشد.

دیوید Dworkin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه گروه مدافع ملی مسکن کنفرانس گفت: ABC اخبار که فدرال وام خانه وام مسکن, شرکت, همچنین شناخته شده به عنوان فردی مک و فدرال ملی وام مسکن انجمن, معمولا شناخته شده به عنوان Fannie Mae تشویق مالکان برای تماس با وام مسکن خود را ارائه دهندگان خدمات بلافاصله اگر آنها در تنگه مالی.

“برای مالکان Fannie Mae و Freddie Mac در حال حاضر روشن ساخته است که همه شما باید انجام دهید این است که تماس خود را servicer از شماره تلفن است که شما ارسال و پرداخت خود را به هر ماه و به آنها بگویید که به دلیل coronavirus شما قادر به پرداخت وام مسکن خود را” Dworkin گفت. “این ممکن است دلیل این که شما را از دست آن ممکن است دلیل این که شما بیمار هستید. مهم نیست. آنها درخواست برای اثبات. آنها فقط گفت: اگر شما نمی توانید پرداخت وام مسکن خود را به دلیل COVID-19 به ما اطلاع دهید و ما را تسلیم پرداخت وام مسکن خود را برای تا زمانی که شش ماه است.” اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد.

علاوه بر شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لوس آنجلس و سیاتل نیز برقرار moratoriums اخراج میان COVID-19 pandemic اگر شما در حال تلاش برای اجاره. برای کسب اطلاعات بیشتر را بررسی کنید محلی شهرستان و یا دولت مسکن وب سایت.

کارشناسان همچنین می خواهیم که اگر شما فکر می کنم شما در حال تلاش برای پرداخت اجاره خود را, مطمئن شوید که به اقدام به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

می توانم پرداخت بیمار را ترک کنند ؟

در حالی که ایالات متحده همچنان یکی از تنها کشورهای توسعه یافته در جهان بدون فدرال پرداخت می شود مرخصی استعلاجی هر دو دولت و برخی از کسب و کار اعلام کرده اند اقدامات جدید برای اطمینان از شما می توانید زمان را از کار بدون از دست دادن پرداخت اگر شما سقوط بیمار است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اقتصادی امداد لایحه روز چهارشنبه که شامل روز پرداخت می شود بیمار برای اکثر کارکنان از کوچک و اواسط اندازه شرکت. برای کمک به جبران هزینه های کارفرمایان کسب و کار خواهد بود برای بازپرداخت برخی از این هزینه ها از طریق اعتبار مالیاتی. کسب و کار بزرگ — کسانی که با بیش از 500 کارمند — اما معاف از ارائه کارکنان خود را پرداخت مرخصی استعلاجی یا مرخصی خانواده در لایحه.

در بخش خصوصی بسیاری از کسب و کارهای بزرگ اعلام کرد تجدید نظر پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست برای کارگران است.

این شرکت ها عبارتند از استارباکس, Uber, Lyft, Chipotle, Darden رستوران ها و بیشتر — یک شکست کامل را می توان در اینجا یافت نشد.

پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست متفاوت است به طور گسترده ای از دولت به دولت و بهتر است برای بررسی خود را با کارفرما.

بسیاری از دولت های ایالتی و محلی باید پرداخت بیمار بعد قوانین هر چند می توان آنها را به دقت متمرکز شده و شامل معافیت. اطلاعات در کالیفرنیا پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست که وعده سه روز برای بسیاری از کارکنان را می توان در اینجا یافت نشد. اطلاعات در شهر نیویورک پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست را می توان در اینجا یافت نشد. کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی فراهم می کند یک ملی تفکیک پرداخت مرخصی استعلاجی توسط دولت در اینجا.

که استخدام?

در همان زمان مردم در حال گذاشته شدن تعداد انگشت شماری از سازمان های ملی اعلام کرد آنها در حال استخدام. در اینجا لیستی از برخی از شرکت های استخدام و که در آن به اعمال می شود.

خارج اعلام شد استخدام 150,000 جدید همکاران از طریق پایان ماه مه برای فروشگاه خود را از باشگاه ها و مراکز توزیع و تحقق مراکز. این نقش را در ابتدا به طور موقت اما بسیاری از می تواند تبدیل به دائم نقش این شرکت اعلام کرد. اطلاعات بیشتر در مورد که در آن به اعمال است که در اینجا.

آمازون گفت: آن را به استخدام 100,000 کامل و موقعیت های پاره وقت در تحقق مراکز و شبکه تحویل در سراسر ایالات متحده با استناد به افزایش تقاضا برای ارائه خدمات اجتماعی به عنوان فاصله اقدامات و پا زدن در. اطلاعات در مورد نحوه درخواست و دهانه را می توان در اینجا یافت نشد.

7-Eleven, بزرگترین فروشگاه زنجیره ای, استخدام تا 20 ، 000 مردم در میان همه گیر این شرکت اعلام کرد که با استناد به پیش بینی افزایش تحویل خرید از طریق آن برنامه های جدید. زنجیره ای تشویق متقاضیان علاقه مند به پرس و جو در فروشگاه و یا وب سایت خود را در اینجا.

Kroger سوپر مارکت ها اعلام کرد, از آن خواهد شد استخدام 10,000 کامل و کارگران پاره وقت خود را برای فروشگاه های خرده فروشی تولیدی و مراکز توزیع. اطلاعات در مورد نحوه درخواست را می توان در اینجا یافت نشد.

تسکو گفت: این استخدام 20,000 “موقت همکاران” در میان همه گیر و علاقه مند داوطلبان همچنین می توانید پرس و جو در فروشگاه و یا در وب سایت خود.

Walgreens اعلام کرد اقدامات مشابه گفت: در برخورد با “قابل توجهی به خواسته های ما در فروشگاه ها و داروخانه ها در طول این زمان” و آن است که به دنبال استخدام حدود 9,500 نقش در فروشگاه در سراسر ایالات متحده به ویژه به خدمات به مشتریان و همکاران و داروخانه تکنسین ها و تغییر منجر می شود. اطلاعات در مورد نحوه درخواست را می توان در اینجا یافت نشد.

Teleworking نرم افزار شرکت های زوم و شل همچنین اعلام کرد آنها استخدام با اطلاعات موجود در اینجا و در اینجا بود.

چه کمک به وجود دارد برای صاحبان کسب و کار کوچک?

اغلب به نام ستون فقرات اقتصاد, کسب و کار کوچک صاحبان برخی از بیشتر مستعد ابتلا به رکود اقتصادی مانند بحران جاری. تعدادی از سازمان های دولتی در سطح ملی و محلی و همچنین به عنوان یک سری از بخش خصوصی سرمایه گذاران باید پا به ارائه کمک.

ایالات متحده کسب و کار کوچک دولت متعهد اواخر هفته گذشته آن را ارائه دهد تا به 2 میلیون دلار در وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک به کمک آنها آب و طوفان است.

“کسب و کارهای کوچک حیاتی موتورهای اقتصادی در هر جامعه و دولت, و آنها را کمک کرده اند اقتصاد ما قوی ترین در جهان” SBA مدیر Jovita Carranva در بیانیه ای گفت. “سازمان ما کار خواهد کرد به طور مستقیم با دولت فرمانداران به ارائه هدفمند و کم بهره بازیابی وام به کسب و کارهای کوچک شده اند که به شدت تحت تاثیر این وضعیت است.”

آژانس می گوید این وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به با, حقوق و دستمزد, صورت حساب ها و پرداخت ثابت بدهی. برای کسب و کارهای کوچک بدون اعتبار موجود در جاهای دیگر نرخ بهره است 3.75% و بلند مدت برنامه بازپرداخت تا 30 سال در دسترس هستند با توجه به آژانس.

تعدادی از دولت های محلی نیز اعلام کرد اقدامات مشابه.

سان فرانسیسکو اعلام کرد این تعویق انداختن سه ماهه مالیات کسب و کار با توجه مارس 30 برای نه ماه تا مارس سال 2021 با هیچ علاقه و یا مجازات. علاوه بر این شهرستان گفت: به تعویق انداختن کسب و کار کوچک مجوز و اجازه هزینه برای سه ماه و آن را نیز تاسیس “COVID-19 کسب و کار کوچک انعطاف پذیری صندوق” است که ارائه خواهد شد اضطراری کمک هزینه تا $10,000 برای microbusinesses است که می تواند نمایش های اخیر از دست دادن درآمد.

شهر نیویورک متعهد مشابه امداد. کسب و کارهای کوچک با کمتر از 100 نفر از کارکنان که باید دیده فروش کاهش 25 درصد یا بیشتر خواهد بود واجد شرایط برای صفر-بهره وام تا $75,000 با توجه به شهردار, بیل د Blasio ، کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان نیز ممکن است واجد شرایط برای اعطای به پوشش 40 درصد از حقوق و دستمزد هزینه ها برای دو ماه برای کمک به حفظ کارکنان با توجه به شهر.

در بخش خصوصی Facebook متعهد 100 میلیون دلار کمک مالی در سه شنبه تا 30,000 واجد شرایط کسب و کارهای کوچک در بیش از 30 کشور ضربه سخت COVID-19 شیوع. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به Facebook کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک را می توان در اینجا یافت نشد.

دیگر شرکت ها اعلام کرده اند طرح های دیگر برای کاهش ضربه مالی برای صاحبان کسب و کار کوچک از جمله سیتی که وعده داده شده چشم پوشی برای سرویس ماهیانه هزینه ها و افزایش حمایت از کسب و کار کوچک-مالک مشتریان.

باید چه کار کنم با من 401(k) و یا بازنشستگی پس انداز ؟

به عنوان بی سابقه نوسانات roils بازارهای سهام بسیاری از سرمایه گذاران روزمره هستند سوال در میان تمام عدم قطعیت این بدان معنی برای خود 401(k) و یا پس انداز بازنشستگی. در حالی که می توان آن را آسان به سقوط به وحشت کارشناسان اصرار به آرام باقی می ماند و به یاد داشته باشید در دراز مدت افق بازنشستگی خود را سرمایه گذاری.

“بهترین چیزی که به انجام هیچ چیز است” گرگ مک براید رئیس سرمایه گذاری افسر در Bankrate گفت: ABC News. “خطر این است که شما را به هر گونه تصمیم گیری بر اساس کوتاه مدت نوسانات است که در دراز مدت پیامدهای بر سلامت مالی خود را.”

مک براید خواست مردم به خود را نگاه کنید 401(k) اظهارات در حال حاضر گفته وجود دارد “بدون نیاز به یک مازوخیست.”

هنگامی که شما دریافت می کنید سه ماهه خود را در بیانیه ای در نیمه اول آوریل “که ممکن است در یک زمان مناسب به توازن حساب خود را,” او اضافه شده است.

“با داشتن سهام به شدت کاهش یافته و اوراق قرضه پس از انجام به خوبی آن را ممکن است پرتاب سرمایه گذاری اولیه خود را از مخلوط خارج از ضربت سخت زدن” او گفت:.

یک گزینه برای سرمایه گذاران خواهد بود “ایجاد توازن بازگشت به سرمایه گذاری اولیه خود را مخلوط” و “فروش برخی از کسانی که اوراق قرضه است که به خوبی انجام داده اند و با قرار دادن درآمد حاصل از سهام است.”

هنوز مک براید اشاره می کند که “اگر شما 20 سال دور از بازنشستگی ماه گذشته شما در حال 19 سال و 11 ماه دور از بازنشستگی در حال حاضر.”

“بازنشستگی خود را افق تغییر نکرده است; در حال حاضر بیش از هر زمان بازنشستگی محافظ نیاز به حفظ آن چشم انداز بلند مدت,” او گفت:. “بازار را به نوبه خود در اطراف هر چه زودتر و سریع تر از اقتصاد و شاید حتی سلامت عمومی شما نمی خواهید به نشستن در حاشیه وقتی که اتفاق می افتد.”

مک براید خواست بازنشستگی محافظ به فکر می کنم از نظر سال و دهه و نه هفته و ماه.

“سهام سرمایه گذاری های بلند مدت شما باید هرگز پول خود را در سهام است که شما نیاز به رفتن به بعدی هفت تا 10 سال است.”

برای آمریکایی ها که ممکن است نزدیک به بازنشستگی کارشناسان اصرار مردم برای اطمینان از آنها متنوع در نمونه کارها خود را و حتی تاخیر در بازنشستگی در صورتی که امکان پذیر است.

ABC News’ بیل هاچینسون و کلی مک کارتی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>