یک مرزی داستان عشق نوردد تا کره جنوبی

کره شمالی پناهنده منجر به اسکریپت.

سئول کره جنوبی — یک سورئال داستان عشق یک کره شمالی افسر ارتش و یک میلیاردر از سئول فرا گرفته تا کره جنوبی و تبدیل شدن به دومین پربیننده ترین درام کره ای (یا “K-drama”) نشان می دهد تلویزیون در این کشور کابل تلویزیون تاریخچه.

“فرود اضطراری بر شما” آغاز می شود با یک کره جنوبی مد نام تجاری مدیر عامل به طور تصادفی پاراگلایدر به منطقه غیرنظامی. از طریق یک خلاق plotline نشان می دهد فراهم می کند جزئیات یک تصویر از جدا شمالی-یک نگاه به طرف دیگر مرز.

بازیگران شامل یک بازیگر و نویسنده ای که پناهنده از کره شمالی اضافه کردن اصالت را نشان می دهد.

“موضوع منجر نویسنده Park Ji Eun آرزو برای به تصویر کشیدن نشان می دهد که کره شمالی هم یک محل که در آن مردم عادی زندگی می کنند” Kwak ماه موفق به کسب یک نشان می دهد نویسندگان گفت: ABC News. “درست مثل ما آنها را به رویاهای آنها را به اشتراک غم و اندوه. نویسنده می خواست به رنگ یک داستان [کره شمالی] مردم با دل گرم.”

Kwak با حضور پیونگیانگ دانشگاه دراماتیک و هنرهای سینمایی برای 10 سال. در حالی که وجود دارد او در شرکت تولید رژیم کمونیستی را تبلیغ فیلم هایی مانند “دختر شهری می آید به ازدواج است.” ناراضی با کره شمالی را در صنعت فیلم او پناهنده به سئول در سال 2004.

Kwak که صرف هشت سال خدمت در ارتش به عنوان یک گارد امنیتی برای دیر رهبر کره شمالی کیم ایل سونگ و کیم خانواده اهرمی دانش خود را از شمال عمومی دفتر سیاسی خانه های تعطیلات برای بالا سیاستمداران و یک ماموریت سری تیم به نام “بخش 11” را به نشان می دهد.

او گفت که نوشتن تیم انجام داده بود یک مقدار زیادی از تحقیقات در کره شمالی’ زندگی روزمره. نشان می دهد مجموعه ساخته شد شبیه به یک کره شمالی ایجاد کرد.

“روستای تنظیم بسیار کره شمالی مانند. وجود یک سنگ قبر حکاکی با جملات ادای احترام به عزیزترین کیم ایل سونگ ساخته شده است که من احساس می کنم مثل من در کره شمالی دوباره” کیم A-ra یک بازیگر در اصل از کره شمالی که پناهنده به کره جنوبی 11 سال پیش به عنوان یک نوجوان گفت: ABC News. “این لباس های رنگارنگ مردم تن در روستای بسیار پیونگ یانگ به سبک. و چگونه مردم مخفیانه معامله محصولات از جنوب نیز آنچه که من دیدم پشت در شمالی.”

در ضمن نشان می دهد نیز کشیده انتقاد نیز برای آن گلگون تصویر از کره شمالی جامعه است. کره جنوبی مسیحی و حزب لیبرال شکایت برای نقض امنیت ملی قانون و ستایش کره شمالی. Kwak توضیح داد که نشان می دهد هیچ اهداف سیاسی در همه.

“هیچ نیاز به بحث در مورد سلاح های هسته ای, این فیلم کمدی رمانتیک,” او گفت:. “این نشان می دهد خودداری از دست زدن بر برتری مسائل حقوق بشر و مسائل هسته ای چرا که نیازی به آن نبود.” Kwak گفت که او امیدوار مستقیم خود فیلم یک روز شاید در مورد آنچه اتفاق افتاده است به دانش آموز آمریکایی اتو Warmbier در حالی که او در کره شمالی.

سابق کره شمالی دیپلمات Thae یونگ-هو که پناهنده به کره جنوبی در سال 2016 گفت: او را تماشا کل مجموعه را با علاقه بسیار و اشاره کرد که نشان می دهد مطمئنا راه خود را به کره شمالی از طریق بازار سیاه. “گذشته از این مسائل از محتوای یک چیز برای مطمئن است که این درام خواهد بود بسیار محبوب” او نوشت: در چوسان Ilbo روزنامه ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>