9 ما دموکراتیک بحث: آنچه شما نیاز به دانستن

شش باقی مانده دموکرات ها در حال اجرا به رقابت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی روبرو خواهد شد خاموش در شب چهارشنبه نهم از یک سری از بحث ها این یکی فقط پیش از جلسه رای در نوادا بیش از آخر هفته.

بحث به پخش در تلویزیون توسط MSNBC و جریان در چند NBC News, سیستم عامل, از جمله Telemundo در اسپانیا برگزار خواهد شد در تئاتر شهر پاریس در لاس وگاس و پخش آغاز و در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی (02:00 GMT روز سه شنبه). آن است که برنامه ریزی شده به دو ساعت گذشته.

بیشتر:

در این مرحله خواهد بود سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq به عنوان به خوبی سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و برای اولین بار در نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر. Tulsi Gabbard و تام Steyer هنوز هم در مسابقه را واجد شرایط تحت قوانین ایجاد شده توسط حزب دموکرات است.

علاوه بر این از بلومبرگ به طور معمول cenacolo از نامزدها انتظار می رود به اضافه کردن برخی از وسایل آتش بازی برای شب عمدتا به این دلیل که مخالفان خود را نه فرصتی برای به چالش کشیدن او را به چهره اش نشده است. بلومبرگ در انتخابات در نوادا اما واجد شرایط برای بحث های رو به افزایش در نظر سنجی های ملی در پشت بی سابقه هزینه های.

بلومبرگ صرف بیش از $400 متر از پول خود را در مبارزات انتخاباتی تا کنون عمدتا در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات تلاش است که کشیده انتقاد از رقبای خود را که اصرار او در تلاش است به “خرید” نامزدی حزب دموکرات.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به یک فاسد نظام سیاسی که در آن میلیاردرهای خرید در انتخابات” ساندرز انعکاس نظرات از نامزدهای دیگر گفت: یک جمعیت در یک تجمع در دنور پیش از آن در هفته. “دموکراسی برای من به معنی یک فرد یک رای. نه بلومبرگ و یا هر کس دیگری صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای خرید یک انتخابات است.”

یک نظرسنجی جدید منتشر شده در سه شنبه نشان داد بلومبرگ با 19 درصد حمایت در سراسر کشور در نامزدی حزب دموکرات مسابقه. پشتیبانی برای ساندرز در همان نظرسنجی شد و در 31 درصد تا نه امتیاز از دسامبر. در سوم در نظرسنجی بود بایدن با 15 درصد پایین نه امتیاز از دسامبر.

مخاطرات چهارشنبه شب در حال بالا برای همه نامزدها نه فقط بلومبرگ. پس از بیش از یک سال از مبارزه وجود دارد کمی وضوح در جستجو برای یک نامزد.

دیرین استقرار مورد علاقه بایدن مبارزه به نفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین و وارن یکی دیگر از اوایل علاقه پیدا کرده و خودش را تحت الشعاع روی مترقی طرف دموکراتیک طیف توسط ساندرز.

برخی از دموکرات ها از ترس این که شرایط در حال آماده لخت پنجه نزاع و جدال در تلویزیون ملی است که می تواند حک جدید زخم را به یک تقسیم حزب است که باید در نهایت گرد هم می آیند در این پاییز اگر این امید به انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

رئیس جمهور تهمت بخشی از ادامه عادت خود را از برگزاری تظاهرات سیاسی در کشورهای درست قبل از دموکرات ها برگزاری انتخابات رقابت است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تجمع در لاس وگاس در روز جمعه, روز قبل از نوادا قفقاز. او در یک شبیه رالی در Des Moines, آیووا, قبل از قفقاز وجود دارد و در Manchester, New Hampshire در آستانه اولیه وجود دارد.

بعد بحث این است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه 25 روز قبل از ابتدایی مسابقه در جنوب کشور.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>