9 متحده هنوز به موضوع رسمی stay-at-home سفارشات در میان coronavirus

به عنوان آمریکایی مرگ و میر از این رمان coronavirus همچنان به افزایش فشار برای تحمیل یک در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش مانت.

رئیس جمهور تهمت مقاومت کرده است تماس به شماره یک در سراسر کشور از اقامت در خانه, بخشنامه, با وجود نیروی کار پیش بینی که پیش بینی بين 100000 240,000 آمریکایی ها می تواند از دست دادن زندگی خود را از coronavirus حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات به شدت به دنبال.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار گفت: سی ان ان اندرسون کوپر است که دولت فدرال باید تصویب در سراسر کشور از اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ایالات متحده است.

“من درک نمی کنم چرا که اتفاق می افتد” Fauci گفت: “اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید باشد.”

“آیا باید وجود داشته باشد یک فدرال دستور برای آن است یا نه, من حدس می زنم که بیشتر از یک سوال سیاسی اما فقط علمی نیست و همه باید در همان صفحه با این مسائل است؟” Fauci اضافه شده است.

اگر چه اکثر ایالت را تصویب کرده اند stay-at-home سفارشات 9 متحده هنوز به ایالت عمل است.

آرکانزاس

بینالملل آسا هاچینسون بارها در دفاع از تصمیم خود را به شماره stay-در-خانه سفارش نشان می دهد که چنین اقدامی می تواند باعث از دست دادن شغل.

“ما در تلاش هستیم تا خوب قضاوت بر اساس خوب بهداشت عمومی داده است که از نظر علمی و بر اساس حس می کند برای آرکانزاس” هاچینسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

او استدلال کرد که ساکنان آرکانزاس در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه با تمرین مناسب اجتماعی فاصله و به طور مستقل تصمیم به ماندن در خانه.

“من درک می کنم وجود دارد یک مقدار مشخصی از فشار سیاسی به انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام” آرکانزاس, وزارت بهداشت, منشی, دکتر ناتان اسمیت اضافه شده در کنفرانس مطبوعاتی. “چه ما در حال تلاش برای به انجام رساندن در اینجا این است که به مانند هر دولت دیگر و یا تیک تیک کردن یک جعبه. آنچه که ما در حال تلاش برای صاف که منحنی.”

این دو مقام اظهار داشت که اگر چه آنها اعتقاد اقامت در خانه سفارش پایدار نیست دولت را به اقدامات بیشتری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هاچینسون صادر کرده است یک محدودیت در تجمعات بیش از 10 نفر و تعطیل ناهار خوری در رستوران. آرکانزاس مدارس بسته شده اند تا آوریل 17.

آیووا

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز اصرار دارد که یک ایالت اقامت در خانه سفارش غیر ضروری است.

رینولدز قبلا پیشنهاد کرد که این اقدامات در حال حاضر اجرا شده توسط دولت “معادل” به رسمی اقامت در خانه سفارش.

“چه چیز دیگری ما با انجام یک پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارش به جز بالقوه اخلال در زنجیره تامین قرار دادن فشار اضافی بر روی ضروری نیروی کار و مطمئن شوید که ما با توجه به چگونه ما را که پشت در است؟,” رینولدز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.

رهبران دموکرات در Hawkeye دولت باید به نام رینولدز به موضوع یک ایالت پناه-در-محل سفارش.

“یک ایالت پناهگاه در محل می فرستد یک پیام واضح تر در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر. در این زمان چهل تکه از توصیه های گیج کننده است, بالا بردن بیشتر از پاسخ به سوالات در مورد آنچه مردم آیووا نمایندگان شان باید انجام شود برای کمک به صرفه جویی در زندگی” آیووا سنا و مجلس دموکراتیک رهبران جانت پترسن و تاد پریچارد نوشت: در نامه ای به فرماندار.

رینولدز دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار بسته تا 7 آوریل. مدارس بسته خواهد شد تا آوریل 15.

نبراسکا

نبراسکا دولتی آیووا تصریح کرد: در روز پنج شنبه که او بر این باور است که ایالت اقامت در خانه سفارش لازم است نشده است.

“ما در دولت های مختلف از ایالات مانند نیویورک که در حال انجام است. ما خیلی زودتر در این بیماری همه گیر منحنی از نیویورک” Ricketts گفت.

او اطمینان داد که دولت در حال برداشتن گام های مناسب و پیشنهاد شده است که بسیاری از اقدامات انجام شده توسط دولت در حال سختگیرانه تر از در برخی از شهرها و ایالات متحده با اقامت در خانه سفارشات.

دولت نیز ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و نبراسکا مدارس بسته خواهد شد تا 31 مارس

داکوتای شمالی

با وجود کاهش تعداد تایید coronavirus موارد داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم بارها به نام برای ساکنان به اجتماعی فاصله به طور جدی در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت بسته شده است تمام امکانات ورزشی در سالن های تئاتر, کافه ها و رستوران ها به جز برای بایگانی اطلاعات تحویل و منظقه خدمات و توصیه می شود محدود کردن دسترسی به خانه های سالمندان. داکوتای شمالی, مدارس, نیز همه بسته تا بیشتر است.

بورگوم خواسته است دولت شهروندان را به “تصدیق و درک” سفارشات که در حال حاضر شده است در محل قرار داده.

اوکلاهما

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Sitt اجرا کرده است چند اقدامات پیشگیرانه از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و “امن تر در خانه” که تمدید شد به همه 77 شهرستانهای استان در روز چهارشنبه.

“من مخالف و بیش از همه این تصمیمات اما این زمان مناسب به این اقدامات گفت:” Stitt.

این “امن تر-در-خانه” سفارش بسته همه غیر ضروری کسب و کار و هدایت شهروندان ارشد و در خطر ساکنان به خود شده است. چنین دستوری متفاوت از اقامت در خانه, بخشنامه که نیاز به همه ساکنان به طور قابل توجهی محدود کردن حرکات خود را در خارج از خانه.

بیشتر فرماندار است به نام یک ایالت اقامت در خانه سفارش “غیر واقعی” تکرار مسئولیت شخصی و اجتماعی فاصله.

اوکلاهما مدارس نیز بسته می شود تا آوریل 6.

کارولینای جنوبی

سه کارولینای جنوبی بزرگترین شهر چارلستون کلمبیا و ماونت پلزنت صادر stay-at-home سفارشات. اما رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر را متوقف کرده است از تصویب یک ایالت اندازه گیری.

روز دوشنبه مک مستر دستور بسته شدن همه امور خارجه سواحل و پس از آن همه غیر ضروری کسب و کار

“ما در حال سفارش مردم به ماندن در خانه اما از همان ابتدا ما شده ایم از گفتن مردم به ماندن در خانه و … و بسیاری از مردم به ماندن در خانه” مک مستر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

دموکراتیک نمایندگان را مورد انتقاد مک مستر برای مصرف بیشتر گسترده اجرای اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس در کارولینای جنوبی است.

“من نمی فهمم که چرا او نمی گرفته شده که در مرحله و گفت: شهروندان تحت نیروی قانون شما باید به ماندن در خانه” Rep. ست گل رز گفت.

همه کارولینای جنوبی مدارس نیز بسته شود تا مارس 30.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem بارها در برابر تماس های نزدیک به دولت با این استدلال که “داکوتای جنوبی است نه شهر نیویورک است.”

“این تماس به درخواست برای one-size-fits-all رویکرد به این مشکل این است که ذهنیت گله,” Noem گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

فرماندار اتحاد چپ تصمیم اطراف آن اینکه آیا به کسب و کار به دولت های محلی گفته است که این تصمیم بود نه در قدرت.

اما رهبران محلی باید مخالفت کرد و گفت که این قبیل اقدامات در قدرت او را در وضعیت های اضطراری است.

Noem نیز بر اهمیت اجتماعی فاصله و مسئولیت شخصی است.

“که مردم فکر می کنم اگر ما قرار داده و هر کس در خانه خود را و قفل کردن آنها وجود دارد برای دو هفته و سپس اجازه دهید ’em که این ویروس خواهد رفت و هیچ کس مریض و همه چیز را کامل خواهد بود.”

دولت بسته شده است همه داکوتای جنوبی, مدارس تا زمانی که ممکن است 1.

یوتا

شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون از سوی مقامات دولتی برای اجرای یک ایالت اقامت در خانه سفارش ادعا در یک کنفرانس مطبوعاتی که کوروناویروس “به رسمیت نمی شناسد خطوط شهرستان.” وجود دارد در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات در پنج یوتا 29 شهرستانهای استان است.

اما رژیم صهیونیستی است. Gary Herbet حفظ کرده است عدم تمایل خود را به موضوع یک ایالت سفارش با این استدلال که دولت “در خانه بمانند امن” دستورالعمل “مثبت تر مسیر” در حالی که اقامت در خانه سفارش خواهد استنباط ترس است.

“ماندن در خانه ماندن امن” به منظور تشویق شهروندان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

ملت ناواهو که دهانه در بخش هایی از آریزونا و یوتا و نیومکزیکو اجلاس شهرستان و سالت لیک سیتی اعلام کرده اند خود را stay-در-خانه سفارشات و کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران نیز بسته آن معابد و مبلغان در سراسر جهان خواسته شد به خانه بازگشت و قرنطینه پس از ورود.

نیز وجود دارد که ایالت closings از کافه ها و رستوران ها و مناطق اسکی ورزشگاه تئاتر و اردو. یوتا مدارس بسته خواهد شد تا زمانی که ممکن است 1.

وایومینگ

در دوشنبه, وایومینگ, رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که دولت هیچ برنامه ای برای اقامت در خانه سفارش دهید.

“اگر ما در حال رفتن به صدور یک پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه, منظور, آن را نمی خواهد متعدد معافیت. از آن خواهد شد یک درست اقامت در خانه سفارش” گوردون گفت.

فرماندار خواسته است تا به تمام ساکنان خانه بمانند تا آنجا که ممکن است خواست و نیاز عمومی برای همکاری در جهت وایومینگ به گام در کاهش گسترش ویروس.

دولت بسته های غیر ضروری کسب و کار در روز جمعه و همه وایومینگ مدارس بسته خواهد شد تا آوریل 17. دولت نیز ممنوع تجمعات از 10 نفر است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>