89 درصد از آمریکایی ها پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد: نظرسنجی

ABC News/ایپسوس منتشر شد یک نظرسنجی جدید در coronavirus در روز پنج شنبه.

یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می گویند که آنها فرسوده یک ماسک صورت در عمومی در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و عفونت رسیدن به بالا ترین سطح در بیش از یک دوجین متحده جدید, ABC News/نظرسنجی ایپسوس می یابد.

نزدیک به نه در 10 آمریکایی (89%) که در سمت چپ خانه خود در هفته گذشته گفت: آنها به تن یک ماسک صورت یا صورت پوشش در مقایسه با تنها 11 درصد است که گفت: آنها نیست.

آخرین نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos در همکاری با شبکه خبری ABC با استفاده از ایپسوس’ دانش پنل, علائم, 20 نقطه را افزایش می دهد پس برای آخرین بار این سوال پرسیده شد که در اواسط ماه آوریل زمانی که تنها 69 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها در زمان اندازه گیری پیشگیری در, که از 55% در یک نظرسنجی منتشر شده در مارس 10.

با وجود تعداد زیادی از مردم با استفاده از ماسک های کشور رویکرد به ماسک ماندگاری است که تا حد زیادی داوطلبانه است. تنها 18 متحده از جمله میشیگان و نیویورک و کالیفرنیا و نوادا مین دلاور و مریلند نیاز به ماسک پوشیده می شود در کسب و کار ایالت در حالی که اکثر متحده به برخی از ماسک های مورد نیاز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Masks4All یک گروه است که طرفداران برای گسترش ماسک مورد نیاز است.

روشن نیست اگر پاسخ دهندگان عینک ماسک در هر زمان آنها در سمت چپ صفحه اصلی و یا تنها زمانی که آنها را به تماس نزدیک با دیگران است.

در اوایل این هفته, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: نمایندگان مجلس در کاپیتول هیل است که افزایش تعداد موارد در برخی از کشورهای خاص بود “نگران کننده” و خواست بیشتر مورد نیاز برای انجام شود به گسترش آزمایش و تشویق مردم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

نظرسنجی جدید می آید به عنوان بسیاری از فرمانداران سراسر کشور هستند پس گرد در آرام محدودیت میان به شدت رو به افزایش موارد COVID-19 در بسیاری از کشورهای. در این زمان تعدادی از coronavirus موارد در کشور تاپ 2.4 میلیون مرگ و میر می ایستد در بیش از 122,000.

حتی برخی از کشورها با تهاجمی ترین روش برای بازگشایی اقتصاد در حال هدف قرار دادن مکث در حال حاضر با توجه به افزایش موارد است. در تگزاس به ایران با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دولت که در میان اولین برای بازگشایی, روز پنجشنبه اعلام کرد که او به طور موقت به قرار دادن برنامه های اضافی برای بازگشایی در دولت ادعا با افزایش موارد رای مثبت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر – حتی در هدف قرار دادن یک رکورد تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در روز چهارشنبه.

اگر چه پوشیدن ماسک تبدیل شده سیاسی و دموکرات هستند بیشتر احتمال دارد به پوشیدن پوشش صورت در آن است که هنوز مورد است که اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان پوشیدن آنها را به عنوان به خوبی.

در میان کسانی که در سمت چپ خانه خود را در هفته گذشته 99 درصد از دموکرات ها تصمیم به پوشیدن پوشش در مقایسه با 79 درصد از جمهوری خواهان. مستقل سقوط در وسط با 87% گفت: همان.

نژادی و اختلافات نشان می دهد بیش از حد در نظرسنجی جدید با افراد غیر سفید پوست آمریکایی ها بیشتر از سفید آمریکایی به پوشیدن ماسک, 93%-86%. آن را نیز یک موضوع را با یک تقسیم جنسیتی با زنان (93 درصد) نسبت به مردان (84%) شده اند که در هفته گذشته گفت: آنها عینک ماسک.

این شبکه خبری ABC/ایپسوس نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos امور عمومی’ KnowledgePanel® ژوئن 24-25, 2020, در زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان تصادفی نمونه ملی از 579 بزرگسالان است. نتایج یک حاشیه خطای نمونه گیری از 4.7 امتیاز از جمله طراحی اثر است. دیدن این نظرسنجی topline نتایج و جزئیات این روش در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>