8,000 ‘بیش از حد مرگ” در مکزیکو سیتی به عنوان coronavirus شدت گرفتن: مطالعه

مکزیک سرمایه ثبت شده 8,072 بیشتر مرگ و میر در پنج ماه اول سال جاری نسبت به متوسط از همان دوره بیش از چهار سال گذشته, تجزیه و تحلیل توسط محققان مستقل نشان داد که در روز دوشنبه نشان می دهد احتمال افزایش مرگ و میر به بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 1,655 مرگ و میر ناشی از این ویروس در مکزیک شهر از 7,394 مرگ و میر در سراسر کشور. آنها همچنین اذعان کرد که واقعی مرگ و میر بالاتر است اما دشوار است به منظور برآورد به دلیل پایین تست سرعت.

بیشتر:

توسعه دهنده نرم افزار ماریو رومرو Zavala و اقتصادی مشاور Laurianne Despeghel که تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله Nexos شمارش 39,173 مرگ و میر در این سال تا مارس 20 با استخراج اطلاعات از شهر مکزیک پایگاه داده آنلاین از گواهی مرگ.

در طول چهار سال گذشته آنها محاسبه فقط 31,101 مرگ و میر به طور متوسط در طول همان دوره با استفاده از پایگاه داده همان.

شهر مکزیک رسمی تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نشان دهنده فقط بیش از 20 درصد از این مطالعه بیش از حد “مرگ” – یک اصطلاح مورد استفاده توسط اپیدیولوژی به برآورد افزایش مرگ و میر در مقابل شرایط عادی منتسب به یک بحران بهداشت عمومی.

مرگ و میر بیش از حد دشوار است برای محاسبه در مکزیک به دلیل داده های اخیر در مورد مرگ و میر ناشی از موسسه ملی آمار است از سال 2018 است.

Despeghel گفت: تجزیه و تحلیل شد تنها گام اول در جهت اندازه گیری تاثیر ویروس.

“در حالی که مطالعه بیش از حد و میر اجازه می دهد تا ما را به شناسایی بالاتر مرگ و میر در طول COVID-19 بحران کافی نیست و به نسبت آن به طور مستقیم و یا صرفا به ویروس” او گفت:.

مرز چک سفت

رویترز بررسی داده ها از 13 خانه های مراسم تشییع جنازه در شهر مکزیک نشان داد که بیش از حد مرگ و مير در هفته اول ماه مه می تواند حداقل 2.5 برابر بیشتر از دولت شمارش مرگ و میر ناشی از کروناویروس در این دوره است.

در دوشنبه, مکزیکی, مقامات بهداشتی گزارش 2,485 موارد جدیدی از کروناویروس و 239 مرگ و میر در سراسر کشور آوردن رسمی این کشور تعداد به 71,105 موارد و 7,633 مرگ و میر بود.

در همین حال مقامات در مکزیک مرز شهرستان در حال محکم کردن چک در مسافران که از تگزاس و گفت آنها از ترس ما از بازدید کنندگان ممکن است کمک به تغذیه سنبله در COVID-19 موارد آسوشیتد پرس خبر داد در روز دوشنبه.

شهرداری و مقامات دولتی در ماتاموروس همراه با مکزیک گارد ملی آغاز شد راه اندازی ایستگاه های بازرسی شنبه گذشته در سه گذرگاه های مرزی به سوال ما شهروندان و ساکنان آینده از Brownsville, Texas.

شهرستان رسمی Jorge مرا Solaldine گفت: تنها یک نفر خواهد بود مجاز برای هر خودرو و از مردم می خواهد که برای اثبات آنها ضروری کسب و کار مانند کار یا مراقبت های پزشکی.

حداقل 180 نفر پشت در یک نقطه و در روز شنبه با توجه به مقامات شهرستان.

مکزیک و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد در ماه مارس که در آنها از بسته شدن مرز به غیر از کسب و کار ضروری است اما اجرای شده است پر از لکه در برخی از مکان ها وجود دارد چند اگر هر گونه چک در کسانی که به Matamoros.

تجاری, ترافیک, مهم اقتصاد در هر دو طرف مرز همچنان ادامه دارد و در یک مقیاس بزرگ است.

Coronavirus

مرگ و میر بیش از حد دشوار است برای محاسبه در مکزیک به دلیل داده های اخیر در مورد مرگ و میر ناشی از موسسه ملی آمار است از سال 2018 [Gustavo گراف/رویترز]

شهرداری Matamoros با جمعیت حدود 500,000 گزارش کرده 323 تایید عفونت کروناویروس جدید و 29 و میر در حالی که کامرون شهرستان در طرف دیگر مرز ثبت کرده است حدود 700 موارد و 32 مرگ و میر در میان آن حدود 420,000 مردم است.

مرز آمریکا و مکزیک است شلوغ ترین در جهان بسیاری از مردم به طور معمول عبور تقریبا روزانه به محل کار یا مدرسه.

ساکنان و مقامات در هر دو طرف ادعا کرده اند که مسافران از سراسر مرز شدند آوردن عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>