8 بیشتر ملوانان کشتی آمریکا کشتی تست مثبت یک زمان 2

هشت تن از ملوانان روی عرشه ناو تئودور روزولت در حال آزمایش مثبت دوباره برای coronavirus

واشنگتن — هشت تن از ملوانان روی عرشه ناو تئودور روزولت در حال آزمایش مثبت دوباره برای coronavirus افزایش به 13 تعداد که به نظر می رسد تبدیل شده اند آلوده برای بار دوم در حالی که خدمت سرنشین کنار ناو هواپیمابر.

همه ملوانان قبلا آزمایش مثبت برای این ویروس و رفته بود از طریق حداقل دو هفته از انزوا. قبل از آنها مجاز به بازگشت به کشتی همه حال برای تست منفی دو بار در یک ردیف با آزمون از هم جدا شده حداقل یک یا دو روز.

در روز شنبه یک نیروی رسمی تایید هشت اضافی ملوانان آزمایش مثبت دوباره. یک روز قبل از آن به نیروی دریایی تا به حال در بیانیه ای گفت که تا به حال پنج تست مثبت برای بار دوم. نیروی دریایی رسمی بود و نه مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

که برخی از خدمه شد تست مثبت دوباره گیج مقامات و پرسش در مورد reintegrating به نیروهای نظامی اگر یک دوم عفونت ممکن بود.

همچنین سوال شد دقت تست خود را. در برخی موارد عفونت می تواند در چنین سطح پایین آن است که تشخیص داده شده با آزمون است که می تواند به معنای وجود نداشت عود. همچنین مردم می تواند پاک شود هر چند خود ویروس سطوح بیش از حد پایین برای تشخیص.

شیوع سرنشین روزولت مارس کشف شد. در پورت در گوام پس از کشتی با ارسال بیش از 4000 از آن 4,800 خدمه در ساحل برای قرنطینه و یا در انزوا. در اوایل این ماه صدها نفر از ملوانان شروع به بازگشت به کشتی در هماهنگ امواج برای آماده سازی به مجموعه بادبان دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>