7-year-old boy شات در صورت کشته شدن در درایو توسط تیراندازی

شاهدان می گویند که آنها شنیده ام حدود 15 اثر شلیک گلوله در تیراندازی.

7-year-old boy شده است در صورت کشته شدن در یک رگبار گلوله از گلوله ها در طول یک درایو توسط تیراندازی.

حادثه رخ داده در یکشنبه شب در چستر پنسیلوانیا در حدود 9 p. m. در شب.

7-در سال Sinsir پارکر بود خارج در 2600 جلوگیری از Swarts خیابان که شاهدان می گویند که آنها شنیده ام بیش از ده اثر شلیک گلوله حلقه را از طریق محله.

“من شنیده ام حدود 15 عکس حلقه” یکی از ساکنان گفت: ABC News ” فیلادلفیا ایستگاه WPVI. “من شنیده ام آن را در سراسر اسکنر و حلقه آن است که یک درایو توسط. من به نام من و دوستان محلی در بلوک و به آنها گفت: دو خودرو پایین آمد و فقط زنگ زد بیرون حدود 15 عکس و یک پسر بچه, گیر افتاد, گلوله در سر.”

محققان می گویند که پارکر به ضرب گلوله کشته شد در حالی که گرفتار شدن در رگبار گلوله در درایو توسط تیراندازی و مدت کوتاهی پس از درگذشت.

“من مطمئن هستم که بچه بود و احتمالا با داشتن زمان زندگی خود را چرا که او در نهایت قادر به آمد بیرون و بازی” گفت: یکی دیگر از ساکنان. “پدر و مادر خود هستند در اینجا. آنها نه غیر مسئولانه است. آنها نمی تواند به این چیزهای دیوانه. بنابراین هیچ ساخت حس از این.

این است چستر را 14 قتل در سال 2020 است.

پلیس در حال حاضر در حال بررسی شرایط اطراف این پسر مرگ و هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>