7 متحده کنار اولیه مسابقات — در حال حاضر–به عنوان coronavirus shuffles 2020 تقویم

گسترده coronavirus همه گیر است محکم 2020 کمپین به قلمرو ناشناخته مجبور انتخابات برای انتخاب بین پایان بخشیدن به تقویم اصلی یا جعل جلوتر با فرد رای گیری در میان تماس های فوری برای “اجتماعی فاصله.”

در این دوره از یک هفته به هفت کشور و قلمرو آنها به تعویق افتاد انتخابات مقدماتی تا کنون و انتظار می رود بیشتر به دنبال میان اضطراب بیش از شیوع کروناویروس. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به دنبال به حداقل رساندن خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19 یا با حرکت دادن مسابقات و یا اجرای جایگزین تاکتیک به فرد در رای گیری.

روز جمعه ایندیانا شد و هفتم دولت به برنامه ریزی مجدد خود در انتخابات ریاست جمهوری اولیه پس از کالیفرنیا ، اریک هولکوم اعلام کرد که پس از رسیدن به یک توافق با صندلی مربوطه احزاب دولت ایندیانا اصلی در حال حرکت بود از مه 5 2 ژوئن.

“حق شهروندان برای انتخاب رهبران خود در انتخابات یکی از بنیان های امریکا است. به منظور تعادل که حق با ایمنی شهرستان, کارکنان, نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به تأخیر انداختن ایندیانا اولیه انتخابات راست حرکت می کند برای محافظت از روروک مخصوص بچه ها کوچک” بهداشت ” فرماندار در بیانیه ای گفت.

لقب استان و مردم ایندیانا دولت می پیوندد, کانکتیکات, گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند, اوهایو و پورتوریکو که تمام دیگر برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی خود را در اصل تاریخ است که تنظیم شد و به تصویب کمیته ملی حزب دموکرات.

در بسیاری از کشورهای انتخابات نظارت بر مسابقات را رسما اعلام تاریخ جدید در حالی که یک زن و شوهر دیگران باقی می ماند در شار با اسکناس و پرونده های حقوقی هنوز در حال کار می کرد.

سرنوشت اوهایو در آخرین دقیقه به حالت تعلیق اولیه تنظیم شده بود گرفته شده توسط دولت و قوه مقننه.

پس از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دستور نظرسنجی بسته در اواخر روز دوشنبه در آستانه روز سه شنبه قبلا برنامه ریزی اولیه دولت حزب دموکرات شکایت کرد اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس در اوایل این هفته بیش از تنظیم اولیه جدید در تاریخ 2 ژوئن که آنها استدلال می کنند نیست داخل در حوزه اما در عوض می افتد تحت قانونگذاری ایالتی دامنه.

در روز سه شنبه ایالت اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار یک جمهوری خواه گردش نامه ای به اعضای خود خواستار یک جلسه ویژه برای تعیین یک تاریخ جدید برای دولت در شخص اولیه روز است. اوهایو مقننه دیدار خواهد کرد هفته آینده به تعدادی از مسائل مربوط به کوروناویروس.

در پورتوریکو پس از مجمع عمومی به تصویب یک قطعنامه به طور رسمی حرکت اولیه خود را به اواخر ماه آوریل با یک احتمالی اجازه می دهد حزب دموکرات رئیس و رئیس پورتوریکو دولت و کمیسیون انتخابات برای تغییر تاریخ دوباره اگر نیاز به قانون است که در انتظار امضای فرماندار. فرماندار نشان داده است او را به ثبت نام در این لایحه به زودی زمانی که آن می رسد میز او با توجه به پورتو ریکو حزب دموکرات است.

در میان کشورهای که خود را منتقل مقدماتی حداقل چهار در حال حاضر مجموعه ای به در حال حاضر محل در ژوئن 2, راه اندازی یکی از مهمترین نماینده غنی از شب کل دموکراتیک اولیه فصل – با 589 نمایندگان در حال حاضر برای grabs. که نماینده جایزه دوم در حال حاضر تنها به سه شنبه که 1,344 نمایندگان اهدا شد به دموکراتیک زمینه است.

بیشتر متحده به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار با این هفت در روزهای آینده و هفته.

رود آیلند دولت هیئت مدیره از انتخابات رای به درخواست رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo به حرکت اولیه از مارس 28 ژوئن 2 – اما وزیر امور خارجه نلی Gorbea گفت ABC اخبار است که او در گفتگو با آیلند وزارت بهداشت هیئت انتخابات محلی و تخته canvassers برای اطمینان از امن و کارآمد ریاست جمهوری اولویت اصلی در آوریل 28, در حالی که تشویق رای دهندگان به نظرسنجی رای گیری از طریق پست.

در نیویورک و پنسیلوانیا انتخابات در حال بررسی وضعیت اما در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دفتر بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت اولیه.

در حالی که وجود دارد این است که یک بیت از یک آرامش در رای گیری اولیه بیش از چند هفته آینده بعد از تخته سنگ از مسابقات در دموکراتیک اولیه تنظیم شده در آوریل 4 در آلاسکا و هاوایی و وایومینگ. در حالی که هیچ یک از این دولت ها نشان داده اند آنها را به تعویق انداختن آنها در حال اجرای تغییرات در آنها انجام خواهد شد به آدرس coronavirus نگرانی.

وایومینگ لغو فرد در قفقاز و به جای تکیه بر رای-با-پست و برگه های رای آف رها و در آلاسکا و هاوایی پست الکترونیکی رای گیری شد ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان دموکرات.

در مارس 7, ویسکانسین یکی از کلیدی 2020 میدانهای است که می تواند تعریف نوامبر کلی انتخابات در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. در اوایل این هفته فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers گفت که تغییر زمان اولیه است نه روی میز “در این زمان” که دفتر والی است: “ارزیابی این که آن را به جلو می رود. ما امیدوار به برگزاری آن در این تاریخ اگر ما احتمالا می تواند.”

بعدی بزرگترین شب برای نمایندگان اراضی در آوریل 28, شناخته شده به عنوان Acela اولیه زمانی که Delaware, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند در حال حاضر میله میله به سر به انتخابات حداقل در حال حاضر.

اما ملی دموکرات ها در حال التماس متحده که هنوز رای به فشار اولیه و پست الکترونیکی-در رای گیری به جای هل دادن به عقب مقدماتی.

“ما به عنوان کشور معاملات با عدم اطمینان از COVID-19 بحرانی است که متحده ارائه وضوح و سردرگمی که می تواند منجر به محرومیت رای دهندگان. به منظور اطمینان از صدای رای دهندگان شنیده DNC است اصرار به باقی مانده های اولیه متحده به استفاده از انواع دیگر مکانیسم های حیاتی است که رای گیری آسان تر و امن تر برای رای دهندگان و انتخابات به طور یکسان. ساده ترین ابزار رای گیری الکترونیکی است که در حال حاضر در حال استفاده در تعدادی از کشورها و باید در دسترس همه ثبت نام رای دهندگان” DNC صندلی تام پرز گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“به همین دلیل است که هنوز برگزار اولیه انتخابات باید تمرکز بر اجرای اقدامات فوق به آن را آسان تر و امن تر برای رای دهندگان به حق قانونی خود برای رای دادن به جای حرکت مقدماتی به بعد از آن در چرخه هنگامی که زمان در اطراف virus غیر قابل پیش بینی باقی می ماند,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور تهمت هم گفت: در حالی که تصمیم به برگزاری انتخابات باقی می ماند با هر دولت در حال حاضر از آن است که “غیر ضروری” به حرکت مقدماتی.

“من می خواهم که به کشورهای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید است. “من فکر می کنم تعویق انداختن انتخابات یک چیز است. من می دانم که آنها شده اند در تماس با ما و آنها در حال انجام آن با دقت بسیار…من فکر می کنم تعویق انداختن انتخابات است نه یک چیز بسیار خوب…من فکر می کنم تعویق انداختن غیر ضروری است.”

اما برای دو کشور که با تاخیر مقدماتی خود را در خارج از DNC پنجره برای رای دادن به محل است که می افتد در ژوئن 9, کنتاکی و لوئیزیانا صورت یکی دیگر از چین و چروک.

در حالی که DNC است که به دنبال به “انعطاف پذیر” را به عنوان کار می کنند با احزاب دولت برای تنظیم به حالت عادی در یک یادداشت جدید به دست آمده توسط ABC News, از DNC قوانین کمیته نشان می دهد که هر دولتی که ناقض “قانون در زمان و یا هر حکومت دیگر” می تواند یک مجازات است که شامل “حداقل 50% کاهش در نمایندگان که نیاز به بررسی” – به طور بالقوه بیشتر اخلال در نظام انتخاباتی است.

ABC News’ آلیسا Wiersema مگ کانینگهام و کوین Scanlan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>