7 کشته در دهلی نو تظاهرات پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

پلیس می گویند حداقل هفت نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و ده ها زخمی در درگیری در پایتخت هند روز دوشنبه یک روز پیش از سفر وجود دارد توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دهلی نو — حداقل هفت نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و ده ها مجروح در درگیری بین صدها نفر از طرفداران و مخالفان جدید قانون تابعیت در هند فراهم می کند که سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان, پلیس گفت:.

درگیری رخ داده در دهلی نو در روز دوشنبه یک روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای بازدید از پایتخت. خشونت در محل به تهمت بود که شرکت توسط نارندرا نخست وزیر هند در غرب هند شهر احمدآباد.

وجود دارد هیچ تظاهرات در دهلی نو در روز سه شنبه زمانی که مودی بود میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در پایتخت به صورت رسمی بخشی از سفر خود به هند است.

در طول روز دوشنبه تظاهرات پلیس با شلیک گاز اشک آور و با استفاده از عصا به عنوان آنها در شارژ معترضان در چند منطقه از دهلی نو است. این گروه رقیب پرتاب سنگ در هر یک از دیگر در منطقه و تنظیم برخی از خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین بر روی آتش است. پلیس بسته شده و دسترسی به دو ایستگاه مترو در این منطقه است.

سخنگوی پلیس Anil Kumar تایید هفت مرگ در خشونت است. پرس تراست هند news agency گفت: حدود 50 معترضان زخمی شدند.

یک افسر پلیس کشته شد در خشونت های پس از او با سنگ افسر پلیس Anuj کومار گفت. یازده افسر پلیس مجروح شدند و به آنها ضربه سنگ در تلاش برای جدا کردن گروه های رقیب کشته شده است.

همچنین دوشنبه هندو ناسیونالیست و کمونیست گروه برگزار طرفدار و ضد آمریکا تظاهرات خیابانی در پایتخت.

هند لرزاند بوده است توسط خشونت پس از مجلس جدید قانون تابعیت در دسامبر فراهم می کند که سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان.

منتقدان می گویند این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. در یک تجمع در احمدآباد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در دوشنبه رئیس جمهور ستایش تاریخ هند از تحمل مذهبی گفت: بسیاری از ادیان “عبادت در کنار هم در هماهنگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>