6 قربانی لانگ آیلند قتل شناسایی از طریق تبارشناسی ژنتیکی

زن جزئی باقی مانده بودند در سال 2000 و 2011.

قبلا ناشناس قربانی حل نشده Gilgo ساحل قتل در جزیره به نام جمعه نزدیک به دو دهه پس از او جزئی باقی مانده بودند یافت, پلیس گفت:.

والری مک شناسایی شد به عنوان قربانی که قبلا شناخته شده به عنوان “منرویلل جین سازمان حفاظت محیط زیست” یا “جین سازمان حفاظت محیط زیست #6” این Suffolk County Police Department اعلام کرد. مک شناسایی شد از طریق تبارشناسی ژنتیکی فن آوری است.

ماک رفت از دست رفته در سال 2000 زمانی که او بود 24 و کار به عنوان اسکورت در فیلادلفیا به گفته پلیس. او جزئی باقی مانده بودند که همان سال در یک منطقه پوشیده شده از درخت خاموش Halsey-مانور جاده در منرویلل. در سال 2011 او را تجزیه بقایای آنها در امتداد اقیانوس پارک وی در Gilgo ساحل.

قتل هرگز حل شده است و تا زمانی که مک را شناسایی نیمی از قربانیان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

در سال 2010 و 2011 باقی مانده از 10 نفر کشف شده در Gilgo ساحل در weedy بخش از اقیانوس در نزدیکی پارک وی جونز ساحل. پلیس گفته اند که بیشتر قربانیان بودند کارگران جنسی. چهار نفر ناشناس باقی می ماند.

هیچ را بازداشت کردند اما پلیس قبلا گفته ABC News آنها در حال کار با این فرض یک قاتل زنجیره ای مقصر است, در برخی از, اگر نه همه از قتل.

پلیس ساخته وحشتناک کشف در حالی که جستجو برای از دست رفته کارگر جنسی ، شنان گیلبرت. بدن او در نهایت در بر داشت در دسامبر 2011 در نزدیکی بلوط است و همچنین در کنار اقیانوس پارک وی. پلیس باور نمی کنم مرگ او به دیگران چرا که او “مطابقت ندارد الگوی Gilgo ساحل قتل” اما آنها نیز گفت: مرگ بخشی از فعال رسیدگی به Gilgo ساحل قتل.

در ماه ژانویه پلیس منتشر شد آنچه آنها به نام “قطعه مهم از شواهد و مدارک” مربوط به قتل است. شواهد بود یک عکس از یک کمربند چرم سیاه و سفید برجسته با حروف “WH” یا “HM,” بسته به اینکه چگونه آن برگزار شد.

Suffolk County کمیسر پلیس جرالدین هارت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی او اعتقاد داشت که یک مظنون در قتل “به” کمربند, اما نمی خواهد استادانه درست شده.

هارت در روز پنج شنبه گفت که او امیدوار است شناسایی مک را از بعضی جهات از بسته شدن و سلام به خانواده اش.

اعتقاد بر این است که اولین بار در یک سازمان اجرای قانون در ایالت نیویورک استفاده کرده است تبارشناسی ژنتیکی برای شناسایی یک فرد به عنوان بخشی از تحقیقات پلیس, مقامات گفت. پلیس تا به حال هفته گذشته اعلام کرد که آنها ساخته شده شناسایی اما نمی بلافاصله نام مک.

هارت گفت که مک گذشته دیده می شد با خانواده به تصویب رسید و در بهار یا تابستان سال 2000 در منطقه پورت جمهوری, New Jersey, که در آن او زندگی می کنند با یک پسر. خانواده اش هرگز گزارش گم شده خود را با توجه به هارت.

مقامات خود را شناسایی و پس از او همسان به یک عمه در نیوجرسی از طریق یک سلسله سایت. عمه یکی از هفت خواهر و محققان در نهایت در بر داشت ماک مادر که رهبری آنها را به او و خانواده به تصویب رسید.

“آنها تا به حال 20 سال نمی دانستند” و “بسیار سپاسگزار” زمانی که اعضای خانواده گفته شد از شناسایی هارت گفت. “است که بسیار معنی دار به دست آورديم.”

ماک تا به حال هیچ آشکار روابط به لانگ آیلند است. او از یک شهر در نزدیکی اقیانوس اطلس شهرستان Suffolk پلیس در تماس با اطلس پلیس شهر اما هیچ ارتباط شناخته شده به سال 2006 مرگ و میر ناشی از چهار روسپی در شهرستان بندر تخم مرغ, New Jersey. به اصطلاح “رو به مشرق خفه” شده است ،

وجود دارد هیچ رابطه خانوادگی بین مک و جسیکا تیلور یکی دیگر از Gilgo ساحل قربانی با وجود ملیسا تیلور اسم مستعار با توجه به هارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>