6 سوال جلوتر از نوادا حزبی

لاس وگاس — نوادا جلسه سوم مسابقه در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری شنبه است. در اینجا شش سوال رفتن به آن رای سرنوشت ساز.

چگونه به خوبی می کند ساندرز انجام دهید ؟

سناتور. برنی ساندرز ورمونت است انتظارات بالا رفتن به انجمن. او رهبری ملی انتخابات و مبارزات انتخاباتی خود دارای یک رد پای بزرگ در نوادا دولت او به دقت از دست رفته به هیلاری کلینتون در سال 2016.

اما ساندرز نیز تا به حال چشم انداز رفیع رفتن به نیوهمپشایر هفته گذشته به خاطر او برنده است که دولت با 22 امتیاز در سال 2016 اولیه و او تنها eked خارج باریک با پیروزی قاطع در ساوث بند شهردار پیت Buttigieg.

هیچ چیز را تضمین شنبه به ویژه در نوادا که جوان قفقاز (این فقط چهارم خود را تکرار) غیر قابل پیش بینی هستند.

اگر ساندرز برنده او جامد پیشتاز وضعیت به عنوان کارولینای جنوبی در هفته آینده و از همه مهم تر به بحرانی سه شنبه مقدماتی در مارس 3. اما اگر چیزی را اشتباه می رود و یا او تنها به سختی می کشد از یک پیروزی در آن را تشدید خواهد کرد و سوال در مورد اینکه آیا خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی می تواند گسترش حمایت خود را فراتر از حرارت خود را پایه.

چگونه کار انعطاف پذیری آن عضله ؟

ساندرز و جو بایدن به مدت طولانی برگزار شد خود را به عنوان قهرمانان از کارگران سازمان یافته. نوادا ارائه خواهد شد تازه تست از درخواست تجدید نظر خود را.

آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده بسیاری از کارگران در کازینو و هتل, صنعت, یکی از قدرتمند ترین نیروهای سیاسی در دولت است. آن تایید شده بود و آرزو توسط همه نامزدها اما این اتحادیه تصمیم به تایید نکرده. در سال 2008 اتحادیه تصمیم به بازگشت باراک اوباما بود حیاتی برای موفقیت خود را در دولت است.

هر چند ساندرز به نظر می رسد طبیعی متحد بسیاری از اعضای اتحادیه جایزه مراقبت های بهداشتی است که می آید با شغل خود را به عنوان یک نتیجه از عضویت خود و نه در آغوش ساندرز’ طرح برای “مدیکر برای همه”. بایدن اتحاد با چکش بر روی این نقطه به عنوان او به شدت نیاز اعضای اتحادیه ” حمایت.

بالا چگونه است که مردم در انتخابات?

نوادا دموکرات شده اند heartened که خود را با آزمایش های اولیه حزبی رای گیری منجر به حدود 75,000 مردم مارک اولویت کارت در چهار روز اولیه انتخابات قبل از رویداد اصلی شنبه. که نزدیک به 84,000 که رای در سال 2016. پس از ناامید کننده مشارکت مردم در آیووا دموکرات امید نوادا نشان می دهد که رای دهندگان خود را مشتاق به اندازه کافی در مورد انتخابات به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

برخی از دموکرات های امید, نوادا, پیشی 118,000 که نشان داد در سال 2008 قفقاز زمانی که اوباما با آن مواجه کلینتون. اما دموکرات ها باید مراقب باشید در مورد اعلام پیروزی بر خام اعداد. وجود دارد بیشتر دموکرات ها در رشد سریع نوادا در حال حاضر بیش از در سال 2008 هنگامی که بیش از یک چهارم از همه دموکرات شرکت کننده در جلسه. تعدادی از فعالان حزبی مورد نیاز برای سال 2020 به پیش افتادن که سال 2008 رای خواهد بود بالاتر از 150 ، 000.

خواهد نوادا باد افشان این زمینه دارید ؟

این صندلی موسیقی بخشی از اولیه. به طور معمول در پایان هر مسابقه حداقل برخی از نامزدها را به رها کردن با توجه به عملکرد ضعیف و کمبود بودجه.

آن را کار نکرده که راه تا کنون به دلیل زمینه شده است تا به طور مساوی تقسیم اما که نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. خواهد, نوادا, پایان یکی از شش نامزد اصلی? اگر نمی خواهد یک پایان ناامید کننده در دولت تسریع نهایی خروج ؟

حتی اگر کسی قطره خارج وجود دارد یکی دیگر از دموکرات میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ انتظار در انتخابات روز سه شنبه متحده آن را به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان هنوز هم باید گزینه های متعدد برای رفتن به شلوغ ترین کشش اولیه فصل است. این است که لزوما چیز خوبی نیست.

چه اقلیت رای دهندگان انجام دهید ؟

پس از دو اوایل متحده که اکثریت سفید — آیووا و نیوهمپشایر — نوادا ممکن است تصویر را تغییر دهید. دولت است که در میان متنوع ترین در کشور است. و حتی قفقاز نیاز بیشتری سرمایه گذاری از زمان است که می توانید آن را سخت تر برای اقلیت برای شرکت در این رویداد خواهد شد از ویژگی های بسیار متنوع تر رای دهندگان.

مشکل این است که هیچ قابل اعتماد رای گیری و یا اطلاعات است که به ما بگویید که چگونه گروه های جمعیتی مختلف تقسیم می شود. چرا که بسیار گذرا نوادا است دشوار به نظر سنجی. هنوز هم با مطالعه در حوزه سطح اطلاعات تحلیلگران و مبارزات خواهد اینسو انسو جمع کردن نشانه ای از چگونه نامزد بود.

خواهد Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq قادر به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار و آسیایی ها? خواهد ساندرز به عنوان او شده است به امید جمع آوری چند قومی ائتلاف ؟ خواهد بایدن نگه داشتن بر روی اقلیت رای دهندگان است که یک بار فرض برای سوق دادن او به نامزدی?

نوادا جمعیتی شبیه آرایه متنوع از کشورهای برنامه ریزی برای رای دادن در روز سه شنبه زمانی که نزدیک به یک سوم از کل نمایندگان در این مسابقه هستند تا برای grabs. این ممکن است اشاره آنچه پیش رو نهفته در مسابقه.

آیا بحث اتفاق می افتد در زمان وارن?

چند ماه پیش نوادا politicos بازدید ماساچوست ایالت الیزابت وارن به عنوان دموکرات به ضرب و شتم در دولت خود را. او مونتاژ یک تیم از فعالان به او فشار پوپولیستی پیام تغییر ساختاری است که انتظار می رفت به طنین انداز با نوادا طبقه کارگر دموکرات.

اما پس از آن وارن ملی موقعیت شروع به ساییده شدن و او خمیده به نوادا سیاسی چاره اندیشی موقت است.

که تغییر در شنبه شب هنگامی که وارن تحویل قدرتمند بحث عملکرد برجسته توسط او skewering بلومبرگ. او را دیدم یک بهمن از پول و توجه است. اما سهم بزرگی از نوادا در حال حاضر رای دادند ،

پس از هوازدگی ناامید کننده چهارم-محل نمایش در نیوهمپشایر که مرزهای خود را دولت خانه وارن به شدت نیاز به یک برنده. خواهد نوادا او را بعد از باز گشت بچه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>