6 بیمارستان بستری بعد از عکسبرداری می شکند در کالیفرنیا حزب

تیراندازی شکست در یک مهمانی در مرکز کالیفرنیا مجروح شدن شش نفر و راه اندازی یک جستجو برای چهار مظنون

بیکرزفیلد کالیفرنیا. — تیراندازی شکست در یک مهمانی در مرکز کالیفرنیا ارسال شش نفر به بیمارستان در روز شنبه و راه اندازی یک جستجو برای چهار مظنون, مقامات گفت.

حزب اتفاق می افتد در میان ایالت stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus رفته اند ممکن است خسته شده اید تا از کوره در رفته شاهدان به نام 911 مدت کوتاهی پس از نیمه شب از یک مجتمع آپارتمانی در بیکرزفیلد کرن شهرستان کلانتر ستوان Cesa Ollague گفت.

“متاسفانه آن را به یک پایان بد” او گفت:.

نمایندگان که در پاسخ به این صحنه گفت: حزب بزرگ Ollague گفت: اما او نمی دانم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم در آن حضور داشتند.

قربانیان از جمله یک نوجوان و پنج بزرگسالان دچار زخم گلوله اما آنها انتظار می رود به زنده ماندن او گفت:.

محققان 94 پوسته موارد و سه گلوله در صحنه است.

این partygoers گزارش دیدن چهار مردان رانندگی در یک ماشین سفید به ستوان گفت و محققان در تلاش بودند برای تعیین اینکه آیا آنها با حضور در حزب بودند و یا شرکت کنندگان در یک درایو توسط تیراندازی.

از مارس 19, کالیفرنیا اجتماعی فاصله سفارش را ممنوع کرده است تجمعات غیر ضروری از هر تعداد از مردم است. دولت 40 میلیون نفر هستند گفت: تنها به ترک خانه های خود برای “ضروری” دلایل مانند به داروها فروشگاه برای مواد غذایی و تجهیزات برای مراقبت از اعضای خانواده و ورزش در خارج از منزل.

دولت بیش از 21,000 تایید COVID-19 موارد و نزدیک به 600 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>