6 منطقه خلیج شهرستانها در کالیفرنیا سفارش پناهگاه در محل

سان فرانسیسکو — مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان صادر شده یک پناهگاه در محل ماموریت دوشنبه مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر از جمله شهر سان فرانسیسکو خود را.

این سفارش می گوید ساکنان باید اقامت در داخل و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت برای سه هفته شروع سهشنبه در تلاش مقامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اگر بر شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda و کنترا کوستا به عنوان به خوبی به عنوان شهر برکلی است.

“این طبیعی جدید به طور موقت برای محافظت از بهداشت عمومی” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: در یک کنفرانس خبری. “این اقدامات خواهد شد و مخل به زندگی روز به روز دارد اما بدون نیاز به وحشت.”

مردم باید از خانه کار می کنند مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و خدمات پزشکی. داروخانه ها و بانک ها باز باقی خواهد ماند. رستوران ها باز خواهد شد تنها برای take-out نژاد گفت.

چشمگیر قدم آمد به عنوان مقامات در سراسر کالیفرنیا در زمان به طور فزاینده ای گوش خراش مراحل را برای جدا کردن مردم و شامل گسترش coronavirus باعث میلیون ها نفر از دولت پیرترین و جوانترین ساکنان خانه بمانند دوشنبه.

بزرگراه به طور معمول این ماجرا با یک ساعت یک عجله رانندگان جریان آزادانه و استارباکس’ shift به-تنها آشکار بود و در مکان های که در آن جداول حذف شدند و درایو-از طریق خطوط مشغول بودند.

صف های طولانی ادامه داشت در برخی از فروشگاه های مواد غذایی با وجود با وجود مقامات گفتن وجود دارد بدون نیاز به ذخیره کردن منابع.

در پاسخ به خرید وحشت است که محروم سوپر مارکت ها و مدیران از مواد غذایی عمده زنجیره ای گفت: در لس آنجلس کنفرانس مطبوعاتی وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی, زنجیره تامین در شکل خوب هستند و کارمندان در حال کار در وسط شب به restock قفسه و تمیز.

“وجود دارد مقدار زیادی از محصول” گفت: Bryan Kaltenbach رئیس جمهور Kroger مواد غذایی 4 کمتر است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در یکشنبه خواست دولت 5.3 میلیون نفر از مردم که در حال 65 ساله و مسن تر و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن برای منزوی کردن برای محافظت از خود از ویروس. او نیز نامیده می شود برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs به نزدیک است.

هفته گذشته Newsom توصیه می شود همه غیرضروری تجمعات محدود به 250 نفر باعث بسته شدن موقت متعدد و کسب و کار و اجرای برنامه ها و جلسات هر چند در بسیاری از جوامع محلی در زمان یک موضع تهاجمی تر.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور رستوران تنها به ارائه وانت تحویل و درایو-از طریق خدمات. او همچنین بسته ورزشگاه سینما بولینگ کوچه ها و بازی های آرکید.

“ما نیاز به این مراحل برای محافظت از شهر ما در حال حاضر,” او گفت:.

Newsom گفت: حدود 85 درصد از کالیفرنیا 6 میلیون دانش آموزان مدرسه خواهد بود از کلاس های درس خود را در این هفته. طول زمان متفاوت بوده و توسط منطقه با برخی از لغو کلاس تا پنج هفته است.

Newsom گفت که او به رسمیت شناخته شده افزایش انزوا برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا است که “اضطراب آور” اما گفت: حرکت بودند لازم برای حفاظت از دولت بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.

سرعت سریع از محدودیت های جدید, گیر افتاد, مردم و موسسات خاموش نگهبان.

در دودکش قهوه خانه در لس آنجلس, barista راشل Cauilan پر از روز اول UberEats سفارش. “یک مرد در آمد و او می خواست به صحبت کردن و ماندن اما ما تا به حال به او لگد کردن” او خندید.

در سن دیگو دادگاه عالی با عجله به مردم توصیه می شود برای احضار وظیفه داوران است اما نه در حال حاضر نشسته در مواردی به گزارش روز شنبه.

در نزدیکی دانشگاه ایالتی سن دیگو را Remsbottom را Scrimshaw قهوه تا به حال فقط سه نفر و یکی از شستن پنجره ها. “من فقط مبارزه با این اخلاقی معمای باقی مانده باز و بالقوه پخش در مقابل بسته شدن و قادر به پرداخت کارکنان من,” او گفت:.

در اورنج کانتی یک زن و شوهر مسن با پوشیدن ماسک های صورت راه می رفت از یک سوپر مارکت با یک سبد پر. لحظه ای بعد زن رفت سریع به سمت فروشگاه پرسیدن اگر وجود دارد هر گونه کاغذ توالت در داخل. وجود ندارد.

رابرت Murillo را دختران جوان تبدیل شده 4 روز یکشنبه اما خانواده در خانه مانده و کیک خوردند. “ما ساخته شده از بهترین و با آنچه که ما تا به حال,” او گفت:. “آنها هنوز هم در این سن که باد یک بادکنک باعث می شود روز خود را با تشکر از خدا برای آن است.”

کالیفرنیا تایید کرده است حداقل 335 مورد از این ویروس و شش مرگ و میر. این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه می شود و می تواند کشنده برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

بسیاری از مناطق در حال تنظیم برای وعده غذایی وانت برای کودکان است که بستگی به مدارس برای صبحانه و ناهار. بسیاری از دانشجویان نیز در حال بازگشت به خانه خود را به عنوان کالج ها و دانشگاه های خالی خود را در خوابگاه و حرکت در کلاس های آنلاین.

در یکی دیگر از تلاش برای نگه داشتن مردم از هم جدا مقامات بهداشتی دولت روز شنبه در خواست فیلم تئاتر به خاطر حضور و غیاب تحت 250 و از غریبه ها به نشستن 6 فوت (2 متر) از هم جدا. قمار سالن شد و گفت: به حد 250 نفر در هر اتاق و پاک کردن تراشه و حافظه بیشتر در حالی که پارک و جاذبه های گفته شده برای نازک کردن جمعیت توسط سرسام آور حضور و غیاب.

در ضمن کالیفرنیا در حال کار با هنرش زندگی علوم بازوی گوگل شرکت الفبا در یک ابزار برای کمک به مردم پیدا کردن coronavirus تست و کمک به مردم برای تعیین اینکه آیا آنها نیاز به آزمایش می شود.

دولت افزایش یافته است تعدادی از دسترس تخت بیمارستان و خواهد بود بازگشایی توقیف مراکز درمانی در روزهای آینده. Newsom گفت که او با هل دادن به حرکت بسیاری از دولت 108,000 افراد بی خانمان در داخل خانه با استفاده از متل و 450 دولتی تریلر مجموعه تا قبل از وقوع.

AP خبرنگاران امی Taxin در اورنج کانتی جولی اما واتسون در سن دیگو و جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>