6.6 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل بیکاری در میان COVID-19 بحران مالی

این COVID-19 شیوع است توقیف غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور است.

اضافی 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت کار ایالات متحده.

پنج شنبه رقم می افزاید: برخی از 10 میلیون نفر که در حال حاضر اعمال شده برای بیمه بیکاری در میان COVID-19 همه گیر است که مجبور است غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک است.

این به این معنی فقط در سه هفته بیش از 16 میلیون نفر ثبت هفتگی مدعیان.

برخی از تحلیلگران می گویند تعداد ادعا می کند تنها بدتر خواهد شد به عنوان کسب و کار باقی می ماند توقیف و همه گیر در ادامه به جامه به بازار کار ایالات متحده.

“این هفته بیمه بیکاری ادعا و در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از رکود پویایی ایجاد شده توسط coronavirus همه گیر” مودی سرمایه گذار, خدمات, معاون ارشد Robard ویلیامز گفت: پنج شنبه.

“محرک از دولت آمریکا و فدرال رزرو را نرم کردن شوک به برخی از درجه” ویلیامز اضافه شده است. “اما با محدودیت های کسب و کار و تعطیلی هنوز هم در جای خود هفته آینده به احتمال زیاد نشان دهد بیشتر مردم رو به رو درآمد و شغل زیان بیشتر پیرایش مخارج خانوار و فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم.”

به هجوم بی سابقه ای در برنامه های کاربردی ایجاد کرده است تعدادی از مسائل برای کسانی که در نیاز مبرم به منافع و آمریکایی ها در سراسر کشور گزارش جریان مبارزات در تقاضا برای بیمه بیکاری.

خدمات و صنعت در میان سخت ترین ضربه گیر DOL گفت: در هفته گذشته. صنایع دیگر شده اند که به شدت تحت تاثیر شامل بهداشت/کمک های اجتماعی و تولید و خرده فروشی و ساخت و ساز.

فقط چند ماه پیش نرخ بیکاری در آمریکا نزدیک به 50 سال کم است.

“بی امان هفتگی سیل از UI [بیمه بیکاری] ادعا می کند نشان می دهد که چگونه ناگهان coronavirus شیوع غوطه ور است بازار کار به بحران” Glassdoor را اقتصاددان ارشد دانیل ژائو گفت: در یک تفسیر پنج شنبه. “در اولین ماه آن را به تنهایی coronavirus بحران آماده است تا بیش از هر مقایسه به رکود بزرگ.”

ژائو اضافه شده است که “the new normal” برای مدعیان بیکاری “خواهد بود قناری در معدن زغال سنگ برای چه مدت اثرات بحران را معطل برای میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>