53,000 مرده; 1 میلیون مبتلا به کروناویروس: به روز رسانی زنده

تعداد coronavirus مرگ و میر صدر از 50 ، 000 در سراسر جهان روز جمعه به عنوان یکی دیگر از گریم نقطه عطف رسیده بود با بیش از یک میلیون و تایید عفونت.

ایالات متحده گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در هر کشور تا کنون در حدود 1200. آن را در حال حاضر بیش از 6,000 مرگ و میر به عنوان سرایت گسترش می یابد.

اسپانیا گزارش داد یک رکورد در یک روز تعداد مرگ و میر 950 آوردن آن به طور کلی تلفات به حدود 10 ، 000. ایتالیا ثبت 760 بیشتر مرگ و میر در مجموع 13,900.

بیشتر:

بیش از 1,013,000 مردم تشخیص داده شده اند با این ویروس در سطح جهان به عنوان تلفات از COVID-19 پیشی گرفته 53,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در اوایل روز جمعه.

بیش از 210,000 مردم بهبود از بیماری ها از جمله 9,000 در ایالات متحده است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, آوریل 3

09:43 GMT – اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش می دهد 932

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: coronavirus مرگ و میر افزایش یافته و به 10,935 ظهور 10,003 در روز پنج شنبه.

09:27 GMT – پادشاه عربستان, سفارشات $2.4 میلیارد coronavirus برای حمایت از شهروندان دولت – خبرگزاری

پادشاه عربستان سعودی سلمان دستور پرداخت به 9 میلیارد دلار کاهش یافت ($2.39 میلیارد دلار) در حمایت مالی به بیش از 1.2 میلیون نفر از شهروندان که در شرکت های بخش خصوصی تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس دولت-اجرا در حمله عربستان به گزارش

09:05 GMT – ایتالیا مدنی رئیس حفاظت می بیند مستند در ادامه ممکن است فراتر از 1

ملی ایتالیا مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس احتمالا همچنان فراتر از شروع ممکن است, آنجلو Borrelli رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت.

این هفته دولت تمدید مستند – که تحمیل محدودیت های شدید در جنبش و کرکره تمام خدمات و شرکت نه ضروری ایتالیا زنجیره تامین – تا آوریل 13.

در یک مصاحبه رادیویی با شبکه دولتی RAI Borrelli پرسیده شد که آیا این اقدامات نیاز به در محل باقی می ماند بسیاری از هفته.

“متاسفانه آنها را” او پاسخ داد. “من باور نمی کنم این وضعیت … خواهد گذشت 1 ماه مه ما باید بسیار دقیق است.”

08:45 GMT – اسرائیل مهر و موم کردن فوق العاده ارتدوکس شهر ضربه سخت coronavirus

پلیس اسرائیل انداخت تا فلز موانع و موانع برای اجرای یک مستند فوق العاده ارتدوکس یهودی شهر به شدت تحت تاثیر coronavirus.

اورژانس قوانین و مقررات تصویب شده توسط دولت در اواخر روز پنجشنبه اعلام کرد: “بنی Brak در نزدیکی تل آویو یک “محدود منطقه” با توجه به نرخ بالای عفونت. جدید طراحی اجازه می دهد تا مقامات به تشدید محدودیت هایی در جنبش عمومی.

واحدهای پلیس با پوشیدن ماسک های جراحی و دستکش نقل مکان کرد و به سرعت در اوایل روز جمعه به کمربند خاموش عمده تقاطع ها در اطراف شهر و اجرای قوانین جدید.

اسرائیل ارتدوکس افراطی در جوامع نادیده گرفتن’ COVID-19 قوانین

08:35 GMT – نگرانی های پس از بمبئی Dharavi زاغه گزارش COVID-19 موارد

مقامات در بمبئی نگران هستند بیش از این ممکن است گسترش از جدید کروناویروس در پر جمعیت زاغه از Dharavi پس از یک مرد با COVID-19 کشته و یک دکتر و شهرداری شرکت کارگر تست مثبت است.

56-سال-پیر مردی که چهارشنبه شب برای اولین بار آزمون مثبت از آلاینده shanty town در هند مالی توپی.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:25 GMT – شیوع کروناویروس به تاخیر رومانی را در ماه ژوئن انتخابات PM

رومانی میانه رو دولت اقلیت تقریبا قطعا به تعویق انداختن یک ماه ژوئن انتخابات محلی به عنوان coronavirus شیوع حکومت کردن بهترین شرایط برای چنین ورزش نخست وزیر لودویک اوربان گفت: اواخر روز پنج شنبه.

اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه است که دچار 2,738 عفونت ویروس و 115 مرگ و میر اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16 و اجرا یک مستند در هفته گذشته.

08:15 GMT – هند COVID-19 مستند به معنی هیچ غذا یا کار برای فقیر روستایی

به عنوان coronavirus موارد در هند صعود تحمیل یک مستند بر 1.3 میلیارد نفر بود که همیشه رفتن به چالش بکشد.

تحلیلگران می گویند این جنبش محدودیت به احتمال زیاد ثابت از لحاظ اقتصادی ویرانگر در هند فقیر بسیاری از کسانی که زندگی در آن گسترده مناطق روستایی است.

اینجا بیشتر بخوانید.

اولین coronavirus مرگ در هند بزرگترین زاغه

07:30 GMT – چین توصیه دیپلمات های خارجی برای جلوگیری از آمدن به پکن

چین وزارت امور خارجه اسبق دیپلمات های خارجی برای جلوگیری از آمدن به پکن و پس از این کشور به طور موقت ممنوع اکثر خارجی ها از ورود به جلوگیری از ظهور مجدد coronavirus اپیدمی سخنگوی گفت.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه که وزارت آگاه بود تایید coronavirus موارد در میان دیپلمات های خارجی در چین است.

06:16 GMT – عربستان سعودی پیشرفت منع رفت و آمد در مناطق 3 بیش از coronavirus نگرانی

عربستان سعودی به ارمغان آورده است به جلو و تاریخ شروع از 24 ساعت منع رفت و آمد به 3 بعدازظهر (12:00 GMT) روز جمعه در سه حوزه دولت خبرگزاری آبگرم گفت: با استناد به یک مقام ارشد وزارت کشور.

اندازه گیری در شهر دمام و استان طائف و ” قطیف با هدف مهار این ویروس به عنوان پادشاهی ثبت کرده است 1,885 عفونت و 21 مرگ و میر بیشتر در میان هر یک از شش عضو شورای همکاری خلیج فارس.

06:00 GMT – استرالیا: درست است عفونت می تواند به عنوان بالا به عنوان 10 میلیون

به عنوان بسیاری از 10 میلیون نفر در سطح جهان ممکن است آلوده به کروناویروس جدید, استرالیا افسر ارشد پزشکی گفت: با گزارش دهی با توجه به عدم تست بسیار مسری تنفسی بیماری در برخی از کشورها.

“در سراسر جهان ما گذشت از یک میلیون عفونت. اما ما بر این باورند که تعداد واقعی این است که پنج یا 10 برابر بیشتر” برندان مورفی به خبرنگاران گفت:.

مورفی گفت: میزان مرگ و میر بسیار متفاوت در سراسر جهان است که او معتقد است بسیاری از عفونت ها می رویم کشف نشده.

سازمان بهداشت جهانی به نام در کشور به میزان قابل توجهی افزایش تست برای coronavirus در حالی که برخی از منتقدان نیز برجسته تفاوت در چگونه برخی از کشورها تعداد coronvirus موارد است.

استرالیا: یک میلیون شغل از دست رفته بیش از همه گیر

05:30 GMT – نخستوزیر هند به دنبال تقویت این ملت روحیه در میان همه گیر

برای تقویت روحیه و روح و نخست وزیر هند با مقامات این کشور 1.3 میلیارد نفر به خاموش کردن چراغ ها در خانه خود را برای نه دقیقه یکشنبه شب و شمع نور لامپ و حتی استفاده از تلفن همراه مشعل ایستاده در بالکن.

در یک پیام ویدئویی پخش در روز جمعه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: حرکت خواهد برطرف کردن تاریکی ایجاد شده توسط coronavirus و نشان می دهد که مردم با هم در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر.

او گفت: اجتماعی فاصله تنها راه برای شکستن زنجیره ای از کروناویروس که تاکنون 53 در هند زندگی می کند با 1,860 موارد مثبت.

روز جمعه او اذعان کرد که بزرگترین خاموش شدن باعث شده بود مشکلات خروج میلیون ها نفر از مردم بیکار و وادار کردن ده ها هزار نفر از مهاجران و کارگران به فرار به روستاهای خود را برای غذا و سرپناه.

Coronavirus - India

سرخپوستان خط تا به آنها اثر انگشت گرفته شده در دستگاه های بیومتریک پس از خرید جیره غذایی در روز پنج شنبه. [راجش کومار سینگ/AP]

04:35 GMT – کره جنوبی: 27,000 مردم تحت self-قرنطینه

کره جنوبی می گوید بیش از 27000 نفر در زیر یک 14-روز خود قرنطینه در شهرستان و پس از آن تقویت کنترل مرز به سرعت coronavirus عفونت های مربوط به ورود بین المللی.

پارک جونگ-هیون رسمی از وزارت کشور و ایمنی گفت: 19,567 از کسانی که خود تحت قرنطینه اخیرا در بازگشت از خارج از کشور در حالی که یکی دیگر از 7,499 جدا شد پس از تماس با ویروس حامل.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 10 ، 000 موارد تایید شده در کره جنوبی با حداقل 174 مرگ و میر.

03:37 GMT – قرقیزستان گزارش اولین coronavirus مرگ

61 سال coronavirus قربانی درگذشت در قرقیزستان, دولت گفت: اولین ویروس مرگ و میر در آسیای مرکزی کشور با توجه به خبرگزاری رویترز.

بیمار تحت درمان در یک بیمارستان در ولایت اوش بود رنج می برد از دیگر بیماری های جدی مقامات گفت.

03:17 GMT – کره جنوبی coronavirus موارد آمار 10,000

کره جنوبی گزارش کرده است 86 موارد جدید از coronavirus آوردن آن caseload بالای 10000 از آسوشیتد پرس گزارش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: حدود نیمی از موارد جدید آمد از مناطق پرجمعیت سئول شهری که در آن عفونت های مربوط به ورود بین المللی در حال افزایش است.

یکی دیگر از 22 عفونت تشخیص داده شد در فرودگاه که در آن کارگران شده اند جداسازی و تست مسافران پس از رسیدن با تب و یا علائم تنفسی.

03:10 GMT – سنگاپور گزارش پنجمین فرد فوت شده از coronavirus

سنگاپور گزارش داد یکی دیگر از coronavirus مرگ مربوط به روز جمعه افزایش شهر-دولت در مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری به پنج.

آخرین مرگ یک 86-year-old female سنگاپور شهروند وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

این کشور گزارش کرده است 1,049 coronavirus موارد در مجموع.

03:02 GMT – خارجه آمریکا از واشنگتن گسترش اقامت در خانه سفارش تا مارس 4

واشنگتن فرماندار جی Inslee تمدید سفارشات به نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار بسته و بسیاری از دولت بیش از هفت میلیون نفر از ساکنان خانه از طریق 4 مه گفت که اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل باقی می ماند برای ماه اضافی به حداقل رساندن گسترش coronavirus.

در روزهای اخیر Inslee تا به حال حاکی است که اولیه خود را stay-at-home سفارشات از مارس 23, که مجموعه ای به پایان می رسد در هفته آینده خواهد بود افزایش یافته است.

02:43 GMT – دانشمندان, دکتر, راه اندازی ضد coronavirus بدن

یک گروه از دانشمندان و پزشکان و تأمین کنندگان مالی و سیاستگذاران از بیش از 70 نهاد در بیش از 30 کشور راه اندازی یک ائتلاف بین المللی برای پاسخ به COVID-19 در منابع ضعیف تنظیمات مجله لانست گزارش شده است.

این COVID-19 تحقیقات بالینی ائتلاف با هدف سرعت بخشیدن به شدت مورد نیاز COVID-19 پژوهش در مناطقی که این ویروس می تواند ویران در حال حاضر شکننده سیستم های سلامت و باعث سلامتی بزرگترین تاثیر بر جمعیت های آسیب پذیر در این گزارش گفت:.

اعضای ائتلاف استدلال می کنند که تحقیقات بین المللی همکاری و هماهنگی به فوریت مورد نیاز است برای حمایت آفریقایی و آمریکای لاتین و اروپا و برخی کشورهای آسیایی برای پاسخ موثر به بحران بهداشت و درمان.

02:30 به وقت تهران – نیروی دریایی ایالات متحده را تسکین می دهد هواپیمای حامل فرمانده بیش از coronavirus عمل

نیروی دریایی ایالات متحده است رها فرمانده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت نوشت که یک داغدار نامه ای که به بیرون درز شد به درخواست برای قوی تر اقدامات لازم برای کنترل شیوع کروناویروس خود را در هیئت مدیره کشتی.

حذف کاپیتان برت Crozier از فرمان 5,000-فرد کشتی که برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده بود اعلام کرد با اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly که به گفته فرمانده اعمال قضاوت ضعیف.

اخراج دو روز پس از فرمانده نامه به بیرون درز شد نشان می دهد که چگونه coronavirus است که ما به چالش کشیدن موسسات حتی کسانی که عادت کرده اند به خطرناک و ماموریت های پیچیده مانند ما نظامی است.

Roosevelt - coronavirus

کاپیتان برت Crozier فرمان یو اس اس تئودور روزولت که 5000 پرسنل. [فایل: جیم گومز/AP]

02:18 GMT – چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد کوروناویروس

با بسیاری از مردم جهان را محدود به خانه های خود در بحبوحه تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس خانواده ها در حال پیدا کردن خود را صرف زمان بیشتر از همیشه با هم.

برای بسیاری از افراد این است که یک فرصت غیر منتظره برای ارتباط با همسران و فرزندان و خواهر و برادر. اما یک سوال آمده است حباب بالاتر: چگونه باید بالغ مراقبان بود صحبت کردن در مورد کوروناویروس به کودکان در زندگی خود را?

در اینجا برخی از راهنمایی های مفید.

01:22 GMT – چین گزارش 3,322 coronavirus مرگ و میر

چین کمیسیون بهداشت روز جمعه اعلام کرد چهار کروناویروس جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 3,322 تا پایان پنج شنبه.

چین همچنین گزارش داد 60 جدید موارد بدون علامت ویروس.

01:22 GMT – عراق تایید کرده است بیش از هزاران COVID-19 موارد از گزارش پزشکان می گویند

عراق هزاران تایید COVID-19 موارد بسیاری از موارد بیش از 772 آن است که علنا گزارش با توجه به سه پزشک از نزدیک درگیر در فرایند آزمایش های وزارت بهداشت رسمی و ارشد سیاسی رسمی.

سه پزشک که کار در داروسازی تیم کمک برای تست مشکوک COVID-19 نفر در بغداد گفت: هر که موارد تایید شده بیماری بر اساس بحث و گفتگو در میان پزشکان همکار که روزانه دیدن نتایج بين حدود 3000 تا 9000 اگر چه هر یک از آنها به تخمین های مختلف.

منابع تمام صحبت به خبرگزاری رویترز به شرط ناشناس ماندن. عراق مقامات دستور کادر پزشکی به صحبت با رسانه ها ،

عراق وزارت بهداشت تنها خروجی رسمی برای اطلاعات در coronavirus را رد کرد منابع’ خواندن از گسترش این بیماری است.

“این اطلاعات نادرست” گفت: Saif al-Badr, وزارت بهداشت, سخنگوی, در یک پیام متنی ارسال کنند.

وزارت گفت: در آخرین روزانه بیانیه ای در روز پنج شنبه که در مجموع ثبت شده مورد تأیید برای عراق بود 772 با 54 مرگ و میر.

00:22 GMT – سازمان ملل خواستار وحدت در مقابل ‘بی سابقه’ coronavirus تهدید

مجمع عمومی سازمان ملل متحد به اتفاق آرا تصویب قطعنامه به رسمیت شناختن “بی سابقه اثر” coronavirus همه گیر و خواستار “تشدید همکاری های بین المللی را شامل کاهش و شکست” این deady بیماری است.

مجمع عمومی رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande با ارسال نامه ای به تمام عضو سازمان ملل متحد سازمان ملل پنج شنبه شب اطلاع آنها که وجود دارد هیچ اعتراض به قطعنامه تحت عنوان همبستگی جهانی برای مبارزه با کروناویروس بیماری اسپانسر شده از طرف غنا و اندونزی و لیختن اشتاین و نروژ و سنگاپور سوئیس و لیختن اشتاین. او گفت که این قطعنامه تصویب شد و در اثر است.

این قطعنامه همچنین به رسمیت می شناسد این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 منجر به “شدید اختلال به جوامع و اقتصاد و همچنین به جهانی سفر و تجارت و تاثیر مخربی بر معیشت مردم” و “فقیرترین و آسیب پذیرترین سخت ترین ضربه”.

Israel - coronavirus

عضو Hevra Kadisha, یک سازمان است که آماده بدن مرحوم یهودیان برای دفن با توجه به یهودی, سنت, حفر قبر در شهر ساحلی اشکلون اسرائیل. [Tsafrir Abayov/AP]

00:06 GMT – که خواستار کشورهای خاورمیانه به سرعت عمل

دولت ها در خاورمیانه نیاز به سرعت عمل برای محدود کردن گسترش coronavirus پس از موارد افزایش به حدود 60,000 تقریبا دو سطح خود را از یک هفته قبل سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است.

“موارد جدید گزارش شده در برخی از آسیب پذیرترین کشورهای شکننده سیستم های سلامت” گفت: Ahmed al-Mandhari این که مدیر منطقه مدیترانه شرقی که شامل پاکستان و افغانستان و سومالی و جیبوتی و همچنین خاورمیانه متحده است.

“حتی در کشورهای با قوی تر هیت سیستم های ما دیده می شود نگران کننده افزایش تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده” او در بیانیه ای گفت.

“من نمی توانم استرس به اندازه کافی فوریت وضعیت” گفت: al-Mandhari. “افزایش تعداد موارد نشان می دهد که انتقال به سرعت اتفاق می افتد در محلی و در سطح جامعه.”

“ما هنوز یک پنجره از فرصت اما این پنجره به آرامی بسته شدن روز به روز,” او اضافه شده است.

23:20 به وقت تهران پنج شنبه – مغلوب ساختن پیشی جستن به ایران: اگر آنها می خواهند به کمک ما به آنها کمک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: اگر ایران درخواست کمک از دولت در برخورد با کروناویروس اورژانس او خواهد بود مایل به پیروی.

“آنها بسیار بزرگ مورد ویروس. بسیار مورد بزرگ است. یکی از بدترین زمین اگر شما بر این باورند آنچه که شما در حال خواندن و من به اتفاق بر این باورند آنچه من می بینم و آنچه که من می دانم. اگر آنها می خواهند به کمک ما خواهد به آنها کمک کند.”

پیش از این presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن گفت که او به حمایت از لغو تحریم ها علیه ایران به عنوان کشور می پردازد با این بیماری کشنده است.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (آوریل 2) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>