5 چیزهایی که در مورد رئیس جمهور تهمت سفر به هند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وصول هند روز دوشنبه برای یک دیدار دو روزه به آمریکا و بزرگترین دموکراسی جهان نگاه برای صاف کردن بیش از نهفته تجارت تنش و تاکید خود را پیوند نزدیک در چین در حال رشد و نفوذ در آسیا است.

از آن خواهد شد تهمت اولین سفر خود به هند به عنوان رئیس جمهور و او را چهارمین متوالی آمریکا رهبر را گذر به هند است.

در اینجا پنج چیز را تماشا کنید:

Youve got a friend in me

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند خواهد بود یک نمایش نمادین از دوستی میان ایالات متحده و هند خواهد شد و شامل یک دوز سنگین از پمپ و مراسم. رئیس جمهور استقبال خواهد شد به هند با یک مگا رالی بازدید از تاج محل و افتخار با دولت شام.

“در برخی از راه, رئیس جمهور آمریکا به هند به احساس دوست داشتنی” گفت: Tanvi Madan یک متخصص در هند در موسسه بروکینگز.

زمانی که رئیس جمهور می رسد جمعیت-اندازه-شمارش رئیس جمهور انتظار می رود که برای رسیدگی به بیش از 100 ، 000 نفر در کنار نخست وزیر هند نارندرا مودی برای استقبال تجمع شده است که لقب “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” که ترجمه را به “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن.” ده ها هزار نفر بیشتر انتظار می رود که به خط خیابان کاروان ریاست جمهوری مسیر.

قبل از خروج از در یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او آن را شنیده بود برای رفتن به یک رویداد بزرگ است.

“برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا کنون در هند,” او گفت:. “این چیزی است که نخست وزیر به من گفت.”

مودی در یک معنا بازگشت به نفع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی او را برای یک “پرونده مودی” تجمع در هوستون در سال گذشته قبل از مخاطبان در برخی از 50000 نفر از آنها هندی آمریکایی است. در طول هوستون تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مودی “یکی از بزرگترین ترین اختصاص داده شده و دوستان خود وفادار است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای لذت بردن از یک سطح از محبوبیت در هند نسبت به برخی دیگر آمریکا و متحدان مادان به ذکر است که این هنجار برای همه روسای جمهور ایالات متحده — محبوب یا نه — به استادانه درست شده و خشن و بی ادب استقبال در هند.

“حتی رئیس جمهور (جورج) بوش بود که در نظر گرفته نمی شود بسیار محبوب در سراسر جهان است. او رفت و به هند در اواخر دولت او. او با انتقاد از ایالات متحده و متحدان در جاهای دیگر. محبوبیت خود امتیاز بسیار بالا بود و واقعا رتبه های بسیار بالا در هند و نخست وزیر مانموهان سینگ سپس نوع او را در آغوش گرفت و به او گفت که شما می دانید همه از هند شما را دوست دارد” مادان گفت.

معامله تجارت و نامه های دیگر

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی طعنه یک معامله تجاری با هند است اما تا کنون چنین توافق نامه باقی مانده است دشوار است. روز قبل از رفتن به هند, رییس جمهور به نظر می رسد تا متوسط انتظارات در اطراف بالقوه برای تجارت بس.

“ما می توانیم یک معامله تجاری با هند اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد. ما در حال انجام یک معامله تجاری با هند است. ما باید آن را. من نمی دانم اگر آن را انجام داده قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در Feb. 18.

تجارت تنش بین دو نزدیک شرکای تجاری برای اولین بار نابود و لگدمال تا زمانی که ایالات متحده تحمیل بالاتر وظایف آلومینیوم و فولاد واردات و بعدا حذف هند ذینفع معاملاتی تعیین. هند در اقدامی تلافی جویانه تحمیل شده است تعرفه ها در برخی از ایالات متحده آمریکا محصولات.

با وجود گمانه زنی ها در هفته های اخیر است که یک معامله می تواند گرد هم می آیند ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی در این مورد گفت: “ما کاملا وجود دارد و در عین حال” به عنوان ایالات متحده به دنبال برخی امتیازات از هند در ازای برقراری هند ترجیحی تعیین, در میان موضوعات دیگر. این مقام گفت که توپ در هند به دادگاه.

“آنچه ما می بینیم این است که افزایش موانع نه کاهش این قطعا خواهد آمد تا در میان رهبران” این مقام گفت. “این که آیا یا نه وجود خواهد داشت یک اطلاعیه در تجارت بسته است واقعا و تماما وابسته به چه سرخپوستان آماده به انجام است.”

هنوز رسمی توصیف رابطه تجاری به عنوان “بسیار مهم” و گفت: دو طرف همچنان به شرکت در ایران. اما شاید روشن ترین نشانه ای که در آن مذاکرات موضع دو رئیس جمهور را به مقامات بالا در تجارت — ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — بخشی از ریاست جمهوری و هیئت در این سفر.

ریک Rossow از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی مطرح کرد احتمال این که رهبران دو کشور هنوز هم می تواند اعلام گسترده اصول توافق به عنوان یک تظاهرات از پیشرفت و حتی به عنوان یک توافق نهایی همچنان کار می کرد.

“من گمان می کنم که در نهایت با این مقدار سطح بالا توجه کنید می بینید چیزی بیرون آمدن از این حتی اگر این زبان است که اشاره می کند که شما می دانید برخی از T را باید عبور در تاریخ بعد و برخی من را باید نقطه چین” گفت: Rossow.

میانجی-در-ارشد

رئیس جمهور بارها ابراز اشتیاق خود را برای به خدمت به عنوان یک میانجی در فرار دهه درگیری بین هند و پاکستان بیش از کشمیر با اشاره به تجربه گذشته که او گفت که او تا arbitrating “برخی از آنهایی که بزرگ — از دوستان.”

“من خواهد بود مایل به کمک اگر هم می خواستم. اگر هر دو پاکستان بیایید می گویند و هند از من خواست برای انجام این کار من آماده, مایل و قادر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دیدار با نخست وزیر پاکستان عمران خان در ماه سپتامبر.

در حالی که پاکستان مشتاق به پذیرش رئیس جمهور دخول به این موضوع به مذاکرات بین المللی هند به رد پیشنهاد و می خواهد به نگه داشتن کشمیر به عنوان یک موضوع دو جانبه.

پرسید که آیا تهمت را دوباره به دنبال قرار دادن خود را در درگیری در این سفر یک مقام ارشد ارائه نمی دهد یک پاسخ مستقیم.

“من فکر می کنم آنچه شما می شنوید از رئیس جمهور بسیار دلگرم کننده کاهش تنش بین هند و پاکستان, تشویق دو کشور به تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود خواند و گفت: بدون پرداختن به اینکه آیا رئیس جمهور در ادامه به دیدن نقش خود را در تسهیل هر گونه گفت و گو است.

بروس ریدل از موسسه بروکینگز گفت: دولت “هیچ عملی برنامه ریزی برای واسطه گری بین هند و پاکستان در کشمیر” و اشاره می کند که در گذشته ریاست جمهوری ارائه می دهد به واسطه کاهش یافته است ،

“در سال 1999 رئیس جمهور (بیل) کلینتون به طور خلاصه flirted با ایده وساطت و سرخپوستان آن را تعطیل تقریبا بلافاصله” ریدل گفت.

اگرچه هیچ پیش بینی, آیا تهمت را خودداری از اظهار نظر در این درگیری ریچارد Rossow از CSIS گفت: سرخپوستان قطعا ترجیح می دهند او نبود.

“شما هرگز دقیقا می دانید چه رئیس جمهور اگر او صحبت کردن کاف ممکن است به ارمغان بیاورد. چند بار او را به صحبت در مورد تلاش برای دخالت در مناقشه کشمیر. و این قطعا چیزی است که هند نمی خواهید برای دیدن در صحنه های عمومی در طول سفر خود وجود دارد” Reidel گفت.

مقابله با چین

کلمه “چین” به احتمال زیاد نمی خواهد به نظر می رسد در هر بیانیه های رسمی و یا موافقت نامه در طول سفر اما مقابله با افزایش صعودی چین شده است-و همچنان — یک بنای هدف در تقویت ایالات متحده-هند استراتژیک داد.

“من نمی مشکوک (چین) آورده خواهد شد تا عموم که مشخصه. من فکر می کنم از آن خواهد شد مورد بحث در پشت صحنه با اطمینان گفت:” Rossow که اشاره می کند که وجود دارد نگرانی های مشترک در سراسر طیف وسیعی از مسائل از تجارت به همکاری نظامی. “پس از آن درایو بسیاری از آنچه اتفاق می افتد اما در بسیاری از اوقات آن را بسیار قابل مشاهده در بالای آب — بیشتر از آن در پشت صحنه.”

مادان پیش بینی می کند که ایالات متحده و هند را اعلام برخی از همکاری های دفاعی معاملات در رابطه با این دیدار به عنوان آن مربوط به خرید از آمریکا هواپیماهای نظامی و تجهیزات.

“بنابراین در حالی که شما ممکن است شنیدن کلمه چین ذکر شده شما را بشنود اشاره به آن به طور مداوم در سراسر سخنان و برخی از معاملات شما را ببینید من فکر می کنم شما می توانید برخی دفاع معاملات در اطراف و شاید به برخی از بیانیه مشترک رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن را بدون شک اعتبار برای آنها” مادان گفت.

هند قانون تابعیت

فقط به عنوان بحث جدی در مورد چین است که انتظار نمی رود به بازی کردن در برای مشاهده کامل متن و بنابراین بیش از حد است و هر گونه بحث در هند جدید و جنجالی قانون تابعیت انتظار می رود در پشت درهای بسته.

قانون جدید فراهم می کند یک مسیر به شهروندی برای مهاجران از مرز مشخصی ملل که فرار کرده اند آزار و اذیت مذهبی; اما آن را مانع مسلمانان است. قانون شده است تقبیح توسط منتقدان به عنوان توهین در تحمل مذهبی و بادهای شدید تظاهرات در هند در طول چند ماه.

پرسید اگر رئیس جمهور قصد دارد به صحبت کردن در برابر قانون در طول سفر خود از سران تهمت رسمی دولت گفت رئیس جمهور خواهد شد تمرکز بر روی به اشتراک گذاشته شده ایالات متحده-هند ارزش در سخنان اما تقریبا به طور قطع به افزایش نگرانی با مودی در پشت درهای بسته.

“قطعا در خصوصی او را بالا می برد و این مسائل به ویژه آزادی مذهبی مسئله ای که بسیار مهم است به این دولت” این مقام گفت. “این چیزی است که مهم است که رئیس جمهور و من مطمئن هستم که از آن خواهد آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>