5 بستری پس از vaping دستگاه موجود در ایندیانا مدرسه

Vaping بیماری گزارش بستری 14 نفر در مدرسه این ماه

دو معلمان و دانش آموزان از ایندیانا دبیرستان بستری شده اند مشکوک به vaping بیماری های مرتبط با.

مایکل به عنوان gasaway, رئيس اصلی از مدیسون تثبیت دبیرستان (MCHS) گفت: معلمان بیمار در حالی که نظارت بر یک منطقه در مدرسه C-بال. آنها به بیمارستان منتقل شد ظاهرا به عنوان یک اقدام احتیاطی همراه با سه نفر دیگر از دانش آموزان نیز نمایش داده می شود علائم جزئی.

یک vaping دستگاه بود و بعد کشف شده در یک کلاس درس نزدیک به جایی که این بیماری رخ داده است و ناشناس دانشجو است گزارش منظم بودن مدرسه.

این اولین بار نیست MCHS تا به حال یک مشکل با e-سیگار. بیش از پنج روز کشش در اوایل این ماه نه دیگر دانش آموزان به بیمارستان منتقل شد با اتهام vaping بیماری.

“در برخی موارد دانش آموزان که منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند که از تنفس و قلب خود را متوقف کرده بود و شتم” گفت: منابع افسر Tim Armstrong هفته گذشته است. “این بسیار خطرناک است به طور بالقوه مرگبار وضعیت”.

آن حادثه باعث شد تحقیقات پلیس به vaping دستگاه ها و شناسایی مواد شیمیایی بالقوه مسئول بستری شدن در بیمارستان. آزمایشات بیشتر در حال حاضر در جریان است در ایالت ایندیانا گروه سم شناسی.

وزارت امنیت داخلی انجام یک کیفیت هوا در آزمون پس از روز بستری شدن در بیمارستان اما به عنوان gasaway, رئيس اظهار داشت: نتایج نشان نمی دهد هر چیزی را از نگرانی است.

“ما در حال قرار دادن سر ما در شن و ماسه” او گفت MCHS دانش آموزان در یک نامه. “ما همچنان به پشتکار بررسی این موضوع و متعهد به نگه داشتن این پردیس امن”. او متعهد به “ادامه جنگ” آنچه که او به نام “این جریان در سراسر کشور vaping بیماری همه گیر”.

خبر می آید با وجود 2 میلیون و ضد vaping کمپین راه اندازی شده توسط وزارت امور خارجه ایندیانا در ماه نوامبر گذشته. “پشت این مه” طراحی شده است برای جلوگیری از استفاده از e-سیگار توسط دانش آموزان و با برنامه است که با هدف قرار دادن 32,000 دانش آموزان در سراسر 52 مدارس

از Feb. 4 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که vaping مربوط به ریه صدمه به بستری در مجموع 2,758 مردم در سراسر کشور و منجر به مرگ و میر 64.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>