5 کشته افسر و مسلح در تیراندازی میسوری

پلیس می گویند پنج نفر از جمله یک افسر و یک فرد مسلح مرده پس از یک تیراندازی در یک ایستگاه گاز در اسپرینگفیلد

SPRINGFIELD, Mo. — پنج نفر از جمله یک افسر پلیس و یک فرد مسلح کشته در تیراندازی در ایالت میسوری ایستگاه گاز پس از مسلح به داخل رفت و باز آتش, پلیس گفت:.

مرده نیز شامل سه شهروندان اسپرینگفیلد رئیس پلیس پل ویلیامز روز دوشنبه اعلام کرد و یک افسر زخمی شده بود به همراه یکی دیگر از شهروندان.

ویلیامز گفت: پلیس با دریافت گزارش از “چندین تیراندازی تماس در سراسر شهرستان” دیر یکشنبه. به عنوان افسران پاسخ شاهدان گزارش داد یک خودرو سقوط کرد به یک قوم و برو. ایستگاه های گاز و فروشگاه و مسلح زد داخل و شروع به تیراندازی مشتریان و کارکنان ویلیامز گفت. اول دو افسر که وارد به ضرب گلوله کشته شدند.

دیگر افسران کشیده مجروح افسران از فروشگاه و سپس در داخل پیدا کردن سه نفر از شهروندان کشته شدند. فرد مسلح نیز کشته شد ظاهرا از خود تحمیل گلوله ویلیامز گفت.

افسر کریستوفر والش درگذشت در بیمارستان ویلیامز گفت. او با اسپرینگفیلد پلیس برای 3 1/2 سال بود که ارتش جانباز و فعال بود در ارتش ذخایر. افسر Josiah Overton که صدمات هستند نه تهدید کننده زندگی بوده و با اسپرینگفیلد پلیس برای دو سال, او گفت:.

“هر دو افسران معنیداری شجاعت و قهرمانانه در اعمال خود” ویلیامز گفت.

این شناسایی دیگر قربانیان را منتشر نکرده اند در انتظار اطلاع از بستگان.

پلیس هنوز در حال کار برای تعیین انگیزه برای عکسبرداری رئیس گفت.

او گفت که خیلی زود به اظهار نظر در مورد تاثیر تیراندازی کرده بود در بخش خود را.

“ما هنوز در حال بررسی چند صحنه جرم و برخورد با عزادار از دست دادن یکی از خود ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>