5.7 ریشتری زلزله حملات, Salt Lake City, ضربه زدن coronavirus خط

این بود که دولت بزرگترین زلزله از سال 1992.

5.7 ریشتری زلزله زده فقط در خارج از شهر سالت لیک, اوایل روز شنبه, ضربه زدن دولت coronavirus خط با توجه به فرماندار.

موقت COVID-19 خط اطلاعات راه اندازی شد در 1-844-442-5224.

این بود که دولت بزرگترین زلزله از سال 1992 با توجه به یوتا مدیریت اضطراری.

وجود دارد هیچ گزارش رسمی از, آسیب, اما این شهر سالت لیک در فرودگاه به طور موقت زدم از عملیات, مقامات گفت.

دکتر اسکات ویلیامز, Salt Lake City, پزشک گفت: ABC اخبار که فقط پس از 7 صبح به وقت محلی “خانه من فقط شروع به تکان دادن نسبتا خشونت. و فکر اول من بود ‘یک کامیون رفته و در خارج از جاده و در حال آمدن است به خانه من?'”

“آن را به طول انجامید حدود 15, 20 ثانیه تکان دادن بسیار سخت است.” “سپس من احساس swaying برای حدود 15 ثانیه است.”

ویلیامز افزود: “همه ما قرار است به اجتماعی فاصله و در حال حاضر همه ما نیاز به با هم و بررسی در هر یک از دیگر.”

ESPN خبرنگار هالی رو توییتی که او “متزلزل کردن از خواب صدا” توسط زلزله.

“ما همه امن” رو توییتی. “لطفا دعا برای بیشتر پس لرزه. لطفا دعا کنید برای همه ما است.”

قدرت بوده و زدم به 55,000 مشتریان از جمله در استودیو ABC نمک دریاچه وابسته KTVX که در آن لنگر برایان کاکس گفت که او احساس حداقل 20 پس لرزه.

ابی شکارچی سابق شرکت میزبان از ABC “نمایش” گفت: ABC اخبار “انتظار نداشتم برای از خواب بیدار شود تا با یک زلزله 5.7. همه من می توانم فکر می کنم برای انجام این کار در آن لحظه بود برای اجرا و گرفتن من خواب بچه ها. در حال حاضر ما در حال تجربه چندین پس لرزه.”

“این چیزهایی که فراموش نشدنی هستند و به ما یادآوری می کنند که در حالی که کروناویروس یک نگرانی فوری زلزله و دیگر بلایای طبیعی می تواند بسیار خطرناک است و نیاز به خانواده ها و جوامع به آماده می شود” شکارچی گفت. “دعا هر کس در ایالت یوتا خوب است این صبح است.”

 

یوتا وزارت بهداشت کارکنان در حال گفت به گزارش به هر بخش ساختمان در پی زلزله حتی اگر coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش است.

“ارزیابی شده و ما را به دیگری ارسال هشدار در زمانی که ساختمان در حال روشن به اشغال” این بخش هنوز توییتی. “اگر شما در حال حاضر teleworking و یا از راه دور لطفا همچنان به انجام این کار.”

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه نیز در حال بررسی خسارت توقف آزمایشگاه عملیات.

نمک دریاچه مدارس شهرستان در حال حاضر بسته به علت coronavirus اما به دلیل زلزله مقامات منطقه گفت: آنها قادر نخواهد بود به ارائه مواد غذایی, لپ تاپ و یا iPads ها به دانش آموزان در روز چهارشنبه.

سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall در توئیتر خود نوشت: “من می دانم که آخرین چیزی که ما در حال حاضر نیاز است که زلزله. … اما در اینجا ما هستند و آن را برای تلفن های موبایل مانند پس لرزه به احتمال زیاد. این شهرستان در ارزیابی وضعیت در حال حاضر و من دایره با یک به روز رسانی زمانی که من آن را. ایمن خواهد بود.”

ABC News’ جف کوک و کلیتون Sandell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>