5 سایت برای دانلود و خرید PDF کتاب

خواندن مفید است ، زیرا می توانیم از مطالب خواندن اطلاعات زیادی کسب کنیم. فناوری تکامل یافته است و خواندن کتاب می تواند ساده تر و آسان تر باشد. ما می توانیم در تلفن های همراه ، رایانه های لوحی ، دستگاه های Kindle و غیره کتاب بخوانیم. در نتیجه ، کتابهای زیادی وجود دارد که به فرمت PDF می آیند. در اینجا چند وب سایت رایگان برای دانلود کتابهای PDF آورده شده است که می توانید دانش مورد نظر خود را تا آنجا که می خواهید کسب کنید. اگر می خواهید هنگام خواندن رایانه ، حاشیه نویسی یا نظر اضافه کنید ، می توانید بر روی دکمه دانلود در زیر کلیک کنید تا کتاب های PDF خود را بخوانید و اضافه کنید.

دانلود رایگان

سایت خرید PDF کتاب رایگان

اگر می خواهید خواننده PDF خوبی برای مشاهده فایل PDF در دستگاه های خود پیدا کنید ، می توانید این مقاله ها را بررسی کنید:

بهترین خوانندگان اندرویدی Android را در اینجا پیدا کنید
بهترین خواننده های PDF PDF را در اینجا پیدا کنید
بهترین خوانندگان ویندوز PDF را در اینجا پیدا کنید
7 سایت برای دانلود کتاب با فرمت PDF
ترکیب کتابخانه
Bookboon.com
Free-Ebooks.net
کتابهای رایانه ای رایگان
کتابهای زیادی
دانلود CALAMEO PDF
بایگانی اینترنت
ترکیب کتابخانه
ترکیب کتابخانه
کتابخانه پیدایش مکانی برای جستجوی میلیون ها کتاب و مقاله است. در وب سایت آنها ، بیشتر مشاغل با فرمت PDF در حالی که دیگران در ePUB هستند. برای به دست آوردن کتاب مورد نظر خود ، کافی است آن را تایپ کرده و جستجو کنید ، سپس بر روی نام کلیک کنید تا با اطلاعات دقیق به صفحه بروید. پس از آن می توانید دوباره روی نام او کلیک کرده و “GET” را فشار دهید تا کتاب الکترونیکی دانلود شود.

Bookboon.com
صفحه کتاب
BookBoon.com یکی دیگر از سایت های خرید PDF کتاب رایگان برای استخراج کتاب های الکترونیکی و کتاب های درسی است. کاربران می توانند بیش از 50 میلیون فایل PDF از سایت دانلود کنند. در همین حال ، در حال حاضر بزرگترین شرکت چاپ و نشر کتاب الکترونیکی در جهان است که بر روی کتاب های کوتاه و کاربردی ، فناوری اطلاعات ، تجارت ، ادبیات مهندسی و غیره متمرکز است. از طریق این سایت می توانید سود زیادی کسب کنید زیرا کتاب ها را به دسته های مختلفی تقسیم می کند و شما نه تنها می توانید کتاب های مورد نظر خود را دانلود کنید بلکه سایر کتاب های مرتبط را نیز پیدا کنید.

Free-Ebooks.net
کتابهای الکترونیکی رایگان
بر خلاف وب سایت های ذکر شده خرید PDF کتاب  در بالا ، این وب سایت شامل قالب های کتاب بیشتری مانند PDF ، ePUB ، Kindle و TXT است. PDF محبوب ترین فرم در این سایت است. کاربران می توانند چندین دسته از جمله داستان ، غیر داستانی ، علمی ، کتابهای درسی ، کلاسیک ، کتابهای صوتی داستانی ، کتابهای صوتی غیر داستانی و کتابهای کودکان را انتخاب کنند. قبل از دانلود کتاب ، سایت به شما امکان می دهد تا آن را پیش نمایش کنید.

کتابهای رایانه ای رایگان
کتابهای رایانه ای رایگان
FreeComputerBooks یک سایت دانلود رایگان کتاب PDF PDF است. در وب سایت آن دسته های مربوط به رایانه ، ریاضیات و برنامه نویسی در انتظار در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

وقتی روی نام کتاب کلیک می کنید ، اطلاعات خرید PDF کتاب را مشاهده خواهید کرد. با پیمایش پایین صفحه ، دسته بندی های مرتبط و کتاب های مشابه و همچنین پیوندی برای دریافت کتاب های PDF را مشاهده خواهید کرد.

کتابهای زیادی
دانلود بسیاری از کتاب ها
همانطور که از نام آن پیداست ، این وب سایت حاوی هزاران کتاب الکترونیکی رایگان است. کتاب ها را می توانید با فرمت PDF و همچنین قالب های دیگر مانند ePUB ، pkg ، mobi ، pdb و غیره دانلود کنید که می توان از طریق رایانه ، تلفن همراه ، iPod ، Kindle و موارد دیگر استفاده کرد.

دانلود CALAMEO PDF
خرید pdf کتاب
ما همچنین Calameo PDF Downloader را به لیست دانلودهای رایگان کتاب PDF اضافه می کنیم. شما ممکن است نه تنها بخواهید کتاب بخوانید بلکه مجلات دیجیتال یا انتشارات نیز داشته باشید. Calaméo وب سایت است که می توانید انواع مختلفی از مجلات را بصورت آنلاین لذت ببرید. مجلات از آشپزی ، مسافرت ، مد ، ورزش ، بازی های ویدئویی گرفته تا ماشین ، آشپزی و موسیقی متفاوت هستند. CALAMEO PDF Downloader جایی است که می توانید کتاب های دیجیتال Calaméo را با فرمت PDF دریافت کنید. به سادگی URL هر کار را در Caleméo چسباند ، و می توانید آن را در قالب PDF ذخیره کنید.

بایگانی اینترنت
بایگانی اینترنت
این یک وب سایت غیر انتفاعی در اینترنت است که کاربران می توانند انواع کتاب های الکترونیکی ، صوتی ، تصویری و غیره را استخراج کنند. این کتاب از سیستم عامل های مختلف در قالب های مختلف ارائه می دهد. می توانید کتاب کامل خود را بنویسید و جستجو کنید و ببینید که آیا این فرمت در قالب PDF موجود است یا خیر. اگر چنین است ، می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

اکنون بهترین وب سایتها را برای دانلود کتابهای PDF رایگان می دانید ، روی دکمه دانلود در زیر کلیک کنید و شروع به خواندن کتابهای PDF مورد علاقه خود در رایانه خود کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>