401(k)s هستند ‘گلدان از طلا’ ETFs هنوز cracked — اما که می تواند تغییر در دهه آینده


iStockPhoto

معاملات مالی نمودار در صفحه نمایش دیجیتال

ما فقط تجربه دهه ETF?

در سال 2010 حدود 1 تریلیون دلار سرمایه گذاری شد در ارز داد و ستد وجوه است. به عنوان دهه تساوی به نزدیک ETFs بیش از چهار برابر این مبلغ با توجه به سرمایه گذاری شرکت موسسه. اما چه می آید بعدی ممکن است کوتوله انفجار از علاقه این محصولات با تجربه بیش از 10 سال گذشته است.

در واقع سرمایه گذاران و تحلیل گران و پشت صحنه صندوق-صنعت مردمی در مصاحبه با MarketWatch تصور بسیار متفاوت سرمایه گذاری چشم انداز پیش رو است.

تا اواسط دهه با توجه به یک دانشمند وجود خواهد داشت پول بیشتر سرمایه گذاری در ETFs از وجوه متقابل. خود 401(k) طرح ممکن است یا نه ممکن است – ارائه ETFs. و برای همه بحث در مورد “فعال در برابر منفعل” دهه آینده ممکن است که بحث مسئله که بیشتر سرمایه گذاران فردی شروع به طراحی محصولات خود به جای تکیه بر پول حرفه ای مدیران.

“متقاطع”

دیو Nadig مدیر عامل ETF.com و یک جانباز در این زمینه شده است و ساخت همان بیخ و بن سخنرانی از سال 2009. در برخی از نقطه در آینده او می گوید یک صنعت گردهمایی هر سال ETF دارایی را پیش افتادن آن از وجوه متقابل. Nadig اول ساخته شده است که پیش بینی در سال 2009 گفتن مخاطبان خود را به “متقاطع” تاریخ خواهد بود 2025. “آنها هنوز هم در حال خندیدن به من,” او گفت: MarketWatch حتی خود را به عنوان تاریخ نقل مکان کرد تا یک سال 2024.

Nadig پایان نامه: “در طول 10 سال آینده وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم ما دیدن هر چیزی غیر از آنچه ما دیده ایم بیش از گذشته 10.”

و آخرین 10 شده توسط یک زانو حرکت تند و سریع واکنش در بخشی از ظاهر کل سرمایه گذاری صنعت. آن را فقط نبوده است ارزش آن را به پرداخت بیشتر برای فعال مدیران صندوق به انجام بسیاری از خرید و فروش سبد دارایی های, به ویژه هنگامی که سال تحقیقات نشان می دهد که مدیران پایین تر بازده از سرمایه است که به سادگی به دنبال یک شاخص است.

“کم هزینه منفعل است بی شفقت نیروی” Nadig گفت.

اما جذبه ETFs نه تنها در مورد سنگ پایین هزینه. ETFs در بیشتر مالیات مزایای از وجوه متقابل و طیف وسیعی از محصولات ارائه شده و همچنین درخواست های سرمایه گذاران که می خواهند “انعطاف پذیری” و نه تنها زیر نیز فرسوده استراتژی از نسل های گذشته گفت: دنیس Krisko رئیس و موسس Vident مشاوره سرمایه گذاری.

ETFs مانند ETFMG جایگزین برداشت از صندوق MJ, -3.33% اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای خرید به نوپای صنعت ماری جوانا در حالی که دیگران در آغوش شرکت هایی که متعهد شده اند به یک “آگاهانه” رویکرد به سرمایه داری ،

برنامه های بازنشستگی

Nadig پیش بینی از یک سال 2024 “متقاطع” تاریخ برای ETF دارایی به بالا و کسانی که از صندوق ها دارای یک نکته مهم است. در حال حاضر تقریبا تمام جریان رفتن به وجوه متقابل بودجه برنامه های بازنشستگی. اگر ETFs شد به جای یا همزیستی با صندوق بازنشستگی ارائه شده است که تاریخ مورد نظر می رسند و حتی پیش از آن.

در مصاحبه با MarketWatch, Nadig به نام 401(k)s “این غول گلدان از طلا که این صنعت نبوده است قادر به کرک.” اما ستاره ها ممکن است تراز وسط قرار دارد برای آن را تغییر دهید. بزرگ brokerages مانند چارلز شواب SCHW, -2.95% آغاز شده اجازه می دهد تا برای خرید کسری سهام Etf اجازه می دهد کوچک-دلار خرید منظم از آن وجوه در راه همان وجوه متقابل در حال حاضر انتخاب کنید تا جریان از هر چک.

ببینید: جاسوسی در مقابل جاسوسی ؟ بزرگترین ETF کلون خود را

و با بیشتر آگاهی عمومی از مزایای استفاده از ETFs بیش صندوق ETF تصویب به حساب های بازنشستگی ممکن است “اجتناب ناپذیر” در طول 10 سال آینده Nadig گفت. اما او خواستار بازنشستگی برنامه “یک بیت از یک سوم راه آهن” چیزی نیست که مدیران منابع انسانی می خواهید به دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن خطرات ،

در واقع بزرگ مدیران صندوق سخن گفت که به MarketWatch تاکید کرد که زمان تنظیم کار خیلی خوب برای هر کسی که به سرهم بندی کردن با آن است. کارفرمایان بزرگ بزرگ “قدرت خرید” که از ادغام دارایی های خود و ورودی جریان از کارکنان گفت: غنی قدرت پیشتاز سر از ETF مدیریت محصول.

بسیاری از کارشناسان فکر می کنم سهولت تجارت که ETFs ارائه ممکن است بد و مناسب برای برنامه های بازنشستگی که به نفع زمانی که کارکنان آنها را نگه دارید برای مدت طولانی.

“حامیان طرح هستند fiduciaries و بسیاری از شرکت کنندگان طرح درگیر هستند و نه در سرمایه گذاری” قدرت گفت. “ایده های مانند خودکار-ثبت نام مردم و قرار دادن آنها در هدف-تاریخ بودجه طول می کشد استفاده از اینرسی است. ارائه قابل معامله ETF می رود در جهت مخالف آنچه که بسیاری از حامیان طرح را در تشویق مردم به سمت حرکت کند.”

جزئیات: خوش آمدید به بزرگسالان جدول: SEC مجموعه جدید ETF قوانین

کریس هرمان سر از محل کار استراتژی های سرمایه گذاری برای وفاداری به توافق رسیدند. “ETFs در محصولات بزرگ اما نه در تعریف سهم قصد دارد,” او گفت:. “سود نقدینگی و معاملات روزانه است نه آنچه که حامیان خواهید به فعال کردن و نه آنچه که شرکت کنندگان می خواهند.” راحت و کاربر پسند و تحلیل نشان می دهد که کمتر از 10 درصد از بازنشستگی-برنامه ریزی شرکت کنندگان هر گونه تغییر مواضع خود در سال گذشته گفت:. و مالیات بر بهره وری از ETFs است که به سختی به یک تساوی در داخل برنامه های بازنشستگی که در حال حاضر مالیات مزایای هرمان اشاره کرد.

“من مطمئن هستم که چگونه من احساس می کنم در مورد آن” Krisko گفت. “همه چیز به آرامی در حال تحول از وجوه متقابل به ETFs هر چند 10-20 سال از هم اکنون وجود دارد می تواند برخی از وسیله نقلیه دیگر است.” محل کار هر طرح بازنشستگی تصویب خواهد شد به احتمال زیاد به رهبری شرکت های کوچکتر که لذت نمی, همان اقتصاد مقیاس از بزرگترین کارفرمایان Krisko پیشنهاد شده است.

یک “بازار ” یک”

چه چیزی می تواند Krisko را “وسیله نقلیه دیگر” نگاه مانند? اگر او و دیگر تحلیلگران صنعت دارد که برخی از مهمترین تغییرات عمیق برای ETFs ممکن است ادامه تکامل به دور از off-the-rack محصولات و سمت راستی سفارشی ساخته شده, تجربه سرمایه گذاری.

شخصی وجوه می تواند چند اشکال. مشاوران سرمایه گذاری در حال تبدیل شدن به عادت کرده اند به چیزی که اغلب به نام “مستقیم نمایه سازی:” اجازه دادن به مشتریان ساخت یک نمونه کارها شروع می شود که با یک پایه از یک موجود شاخص کمتر از یک یا دو اوراق بهادار است که ممکن است نامناسب برای کسانی که سرمایه گذاران و یا اضافه کردن چند نفر دیگر که ممکن است بیشتر در تقاضا.

بسته بندی نرم افزار که در دسترس است به مشاور و یا خدمات فروخته شده به طور مستقیم برای پایان دادن به سرمایه گذاران کمک می کند تا ساخت آن متناسب با پرتفوی تقریبا در همان راه حرفه ای مدیران صندوق انجام دهد. آن را نیز قادر می سازد فردی rejiggering از کسانی که اوراق بهادار در پایان سال مالیاتی-دست برداشت ،

ببینید: چه “غیر شفاف’ ETF و چرا هر کسی که می خواهید برای خود یک ؟

پاتریک Shaddow است با S-شبکه جهانی شاخص نیویورک مبتنی بر توسعه شاخص های حرفه ای برای مدیریت وجوه مانند تهیه فضای ETF UFO -0.63% برفلد توسط MarketWatch در ماه جولای.

Shaddow هنوز هم فکر می کند سفارشی سازی “است چه خواهد شد درایو آینده فرصت های سرمایه گذاری.” سرمایه گذاران ممکن است بخواهید به حذف از دارایی های خود را از سهام این شرکت که برای آنها کار می کنند و یا ممکن است عمیقا شخصی ایده از آنچه به منزله مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری.

S&P 500 SPX -1.57% “در حال رفتن به یک نیروی غالب برای یک مدت زمان طولانی” Krisko گفت. اما سرمایه گذاران همچنان به خود را اتخاذ رویکردهای او گفت:, “و صادقانه بسیاری از آنها می تواند در بهبود برخی از شاخصهای استاندارد.”

مربوط به: انجام این کار به خوبی انجام خوب با این صندوق است که با پشتیبانی از آزادی و حقوق بشر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>