401(k) سرمایه گذاران ممکن است سخت تر از شما فکر می کنم

مارس یک coaster غلتکی برای بازار سهام اما به نظر می رسد بسیاری از 401(k) شرکت کنندگان می توانند معده تاب و چرخش.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.11% و S&P 500 SPX -0.16%, در میان دیگر معیار دیدم عمده قطره در ماه گذشته به اندازه 30% از Feb. 19 قله. نوسانات در پاسخ به قیمت نفت جنگ و ترس از آنچه coronavirus را به اقتصاد جهانی. در هفته گذشته بازار بسیج به عنوان نشانه هایی وجود دارد که اجتماعی فاصله کاهش گسترش بیماری است.

هنوز هم از دیدن هر نوع drop — حتی زمانی که علت قابل درک است — ترسناک است, به ویژه هنگامی که آن را تحت تاثیر قرار زندگی پس انداز. بسیاری از آمریکایی ها با تکیه بر این بازار برای سرمایه گذاری در آینده خود را با بسیاری از نمونه کارها خود را عملکرد به سهام. پس چگونه سرمایه گذاران رسیدگی ناگهانی نرخهای?

ببینید: من هنوز هم می توانید استطاعت به بازنشسته ؟ Coronavirus دارای طرح میتوانست به شغل موجب یک رکود بازار — چه در حال حاضر ؟

بسیاری از سرمایه گذاران را تجارت, اما آنها نمی تغییرات شدید با توجه به شعله ور راه حل های 401(k) شاخص است.

ماه را دیدم 18 “فوق عادی” روز از فعالیت های تجاری است که در یک ماه دوره شاخص دیده می شود در 20 سال گذشته روشن شده یافت می شود. بسیاری از معاملات مهاجرت به ثبات ارزش وجوه صندوق های بازار پول و اوراق قرضه و وجوه و خارج از هدف-تاریخ بودجه بزرگ ایالات متحده آمریکا صندوق های سهام و سهام بین المللی پول. کمی کمتر مردم ساخته شده جدید سهم به سهام از 68.2 درصد در ماه فوریه به 67.3% در ماه مارس است.

وجود یک چشم انداز مثبت در سهم برای وفاداری سرمایه گذاران با این حال — 7 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 در مقابل 6% در سال 2019 — اما وجود دارد نیز 5 درصد است که کاهش سهم در مقایسه با 3 درصد نسبت به سال قبل. یکی دیگر از ٪ 2 متوقف شد کمک در مورد مشابه سال قبل است. کمی بیشتر مشتریان درخواست سختی برداشت در سه ماهه اول — 1.4% بین ماه های ژانویه و فوریه در مقایسه با 0.9 ٪ در همان زمان در سال 2019.

حدود 7 درصد از 401(k) محافظ ساخته شده ارز مانند یک تغییر به خود تخصیص در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2019 با توجه به شرکت. اکثریت محافظ ساخته شده است که یک تغییر را در ماه مارس, اما تنها 3 درصد از این سرمایه گذاران روشن به 0% سهام.

بهبود سرمایه گذاری آنلاین پلت فرم تا به حال کمتر از 2% افزایش در نمونه برداشت و 26 درصد بیشتر از کل مشتریان ساخت ad hoc سپرده نسبت به برداشت. وای به طور خاص با احتمال بیشتری به واریز پول به حساب خود را از جلو و پول.

مشتری تعامل به اوج خود رسید در آغاز نوسانات در چارلز شواب SCHW, -3.16% گفت: Nathan Voris, مدیر عامل از استراتژی کسب و کار در شواب طرح بازنشستگی خدمات. وجود دارد بیشتر تماس ها و ارتباطات آنلاین با خدمات به مشتریان و 60 درصد بیشتر از مردم درخواست یک قرار ملاقات با یک مشاوره مشاور تر از قبل گفت. “بزرگترین سوال ما این است که باید چه کار کنم ؟” او گفت:. “مردم تمایل به ماندن در این دوره است. آنها در بررسی روده اند و کسی به آنها بگویید که آن را برای رفتن به OK و در ادامه به بلند مدت فکر می کنم.”

پیشتاز مشتریان نیز معامله شد اما منظم شد با توجه به شرکت در پژوهش. نه از 10 سرمایه گذاران همچنان به صورت عادی و تنها نیمی از خانواده ها که تجارت ساخته شده فقط یک معامله بین Feb. 19 و 20 مارس. بسیاری از معاملات درگیر در حال حرکت به سهام است که به طور سنتی ریسک. مسن ثروتمند سرمایه گذاران انجام حرکت پول به درآمد ثابت. کسانی که تنها یک تعریف-سهم برنامه مانند یک 401(k) با پیشتاز کمترين سطح از تجارت.

نزدیک به بازنشستگان باید محتاط تر در میان نوسانات بازار. آنها در حال انتظار برای نیاز به پول خود را هر چه زودتر پس هدف اصلی این است که برای حفظ دارایی های خود را. اما سرمایه گذاران جوان می تواند یک کمی آرام تر در مورد بازار یو پی اس و فراز زندگی را دهه بین امروز و بازنشستگی به زیان و رشد پرتفوی خود را.

همچنین نگاه کنید به: ورود بازنشستگی در وسط سلامت و بحران مالی ؟

تعریف مشارکت سرمایه گذاران فقط ممکن است استفاده می شود برای سوار شدن از سرمایه گذاری. در طول بحران مالی 2008-2009 زمانی که بازار کاهش یافته و تقریبا 50 درصد بسیاری از سرمایه گذاران “در این دوره باقی ماند” با توجه به J. P. Morgan مدیریت دارایی ها. تقریبا 97 درصد از شرکت کنندگان ادامه داد: به سهم خود و در بیشتر قسمت ها, برداشت را افزایش نمی دهد. بیش از 85 درصد از سرمایه گذاران را ندارد تغییر به سرمایه گذاری های خود را.

سوار کردن نوسانات بازار ضروری است برای نگه داشتن یک مجموعه دست نخورده و دیدن گرداند. یک حساب ممکن است پایین تر در طول نوسانات نسبت به قبل از آن بود اما سرمایه گذاران باید تنها از دست داد که پول زمانی که آنها رسما خروج آن از بازار است. کمک به برنامه ریزی در طول نوسانات می تواند کمک به یک حساب کاربری بازیابی سریع تر, در حالی که خروج در میانه آشفتگی می تواند مخل گفت: کاترین روی, رئیس بازنشستگی استراتژیست در J. P. Morgan. “شما از دست برخی از بهترین روز است.”

در طول بحران مالی, ارزش کل دارایی های شرکت کننده حساب بازیافت در حدود دو سال است. در سال 2007 وجود دارد 3 تریلیون دلار در برنامه 401(k) به طور انحصاری و این رقم کاهش یافته و به 2.2 تریلیون دلار در سال 2008. در سال 2010 سرمایه گذاران به حال در مجموع $3.1 تریلیون دلار در حساب های خود را. در 2018, برنامه 401(k) $بود 5.2 تریلیون به گفته J. P. Morgan مدیریت دارایی ها.

البته نه همه 401(k) شرکت کنندگان آشنا هستند و با نوسانات بازار. جدیدتر کسانی مانند کسانی که در دهه گذشته به طور کلی تنها دیده سهام صعود در طول نزدیک به 11 سال بازار گاو نر. برای آنها و همه سرمایه گذاران نگه داشتن چشم انداز خواهد بود و کلید آن را از طریق نوسانات Roy گفت.

“این زمان در اطراف, آن را سخت تر است چرا که ما خارج از کنترل برای بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی روزمره ما,” او گفت:. “به جای تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل. چگونه شما را نجات دهد در مقابل صرف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>