4-year-old boy ضرب گلوله کشته شد در طول شبانه خانه تهاجم

پدر پسر در حال مصاحبه با پلیس برای یادگیری در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

4-year-old boy شده است, کشته در حمله به خانه یک شبه.

این حادثه رخ داده است در حدود ساعت 1 صبح در شمال فیلادلفیا که پاسخ گوی اضطراری دریافت یک تماس و گزارش حمله به خانه سرقت در یک خانه و خانواده که در آن پدر بود با او 4 ساله و پسر, مادر و کودک در حالی که مادر در کار بود با توجه به ABC News ” فیلادلفیا ایستگاه WPVI.

“[پدر] گزارش شد که در آن حمله به خانه سرقت از زمانی که او آن را به نام به رادیو پلیس و به اولین پاسخ افسران” با توجه به اقدام پلیس فیلادلفیا کمیسر کریستین کولتر.” ما لازم نیست که هر عملی فلش در این زمان در مورد فرد درگیر اما امیدوارم که او مورد سوال است در قتل ما قادر خواهد بود برای دریافت یک تصویر واضح تر به آنچه دقیقا اتفاق افتاده است.”

زمانی که مقامات در صحنه وارد شدند اما آنها دریافتند پدر cradling کودکان جوانتر طبقه پایین و 4-year-old boy طبقه بالا در اتاق خواب با زخم گلوله ای که او بیهوش بود و بی توجه.

“او به وضوح با عجله به بیمارستان و تلفظ شد در بیمارستان” Coulter گفت WPVI.

مقامات در ادامه به جمع آوری مدارک و شواهد از صحنه جرم و در حال حاضر در حال تمیز کاری یونان از منطقه برای سرنخ های بیشتری در این مورد است.

پلیس ساخته شده اگر چیزی گرفته شده در طول تهاجم به خانه و یا ممکن است با چه انگیزه شده اند.

کمیسر کولتر گفت WPVI چقدر غم انگیز این مورد است که برای خانواده و همچنین به عنوان افسران که باید برای مقابله با این نوع موارد است.

“متاسفانه ماموران در سراسر شهرستان در سال گذشته بوده است در این وضعیت شما می دانید و ما بسیار آگاه از کمک آنها نیز ممکن است بیش از حد نیاز” گفت: Coulter. “بسیاری از آنها را به پدر و مادر کودکان – فقط با قرار دادن یک بچه که به ضرب گلوله کشته شد در ماشین و سعی کنید به صرفه جویی در زندگی خود و کسانی که نتایج …”

پدر پسر نیز در مصاحبه با پلیس به عنوان مقامات و محققان سعی کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اطراف تهاجم به خانه و قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>