4 افسران سابق با توجه به عقب در دادگاه در جورج فلوید مرگ

چهار ex-مینیاپولیس افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید به دلیل در دادگاه

مینیاپولیس – چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید به دلیل در دادگاه روز شنبه.

این دومین pretrial شنوایی برای مردان است. درک چوین است به اتهام قتل درجه دوم و دیگر شمارش در حالی که توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم چوین.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

متهمان وارد pleas. چوین وکیل است نه اظهار نظر علنی در این اتهامات در حالی که دیگر وکیل مدافع باید به دنبال به حداقل رساندن مشتریان خود را در نقش فلوید مرگ که موجب اعتراضات گسترده در سراسر جهان علیه خشونت پلیس.

در میان مسائل روز دوشنبه دادرسی در دادگاه های ایالتی در مینیاپولیس در حال حرکت برای کاهش وثیقه. چوین همچنان در بازداشت با قرار وثیقه تعیین شده در $1 میلیون با یک لیست از شرایط معمول در حالی که Thao را مشروط به قید وثیقه است $750,000. خط و Kueng در اوراق قرضه. همچنین حل نشده این است که آیا چهار خواهد بود سعی کردم با هم و یا به طور جداگانه.

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل ریاست این مورد. او حکومت جمعه که وجود خواهد داشت هیچ تصویری و یا صوتی پوشش هر pretrial. در حالی که وکلای مدافع تا به حال آن را درخواست دادستان اعتراض کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>