$300M در جعلی نرخ بیکاری بهبود

واشنگتن مقامات می گویند دولت بهبود 300 میلیون دلار پرداخت می شود به جنایتکاران که مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات شخصی برای فایل جعلی بیکاری ادعا

المپیا بشویید. — واشنگتن بهبود 300 میلیون دلار پرداخت می شود به جنایتکاران که مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات شخصی برای فایل جعلی بیکاری ادعا می کند در میان COVID-19 بحران گفته مقامات پنج شنبه.

اشتغال و امنیت وزارت امور سوزی لوین گفت که او نمی تواند در عین حال فاش کردن مقدار دقیق است که پرداخت شد در ادعای جعلی اما گفت که بهبودی اولیه — از جمله 50 میلیون دلار را برای بازگشت پنج شنبه — در نتیجه دولت را به همکاری با اجرای قانون فدرال و موسسات مالی در سراسر کشور است.

“این ملی حمله پیچیده مجرمان و نه فقط اتفاق می افتد به واشنگتن” لوین گفت.

لوین اولین دقیق دامنه تقلب در هفته گذشته گفت که اطلاعات دهها هزار نفر از مردم در کشور بود که با استفاده متقلبانه پرداخت صدها میلیون دلار در مزایای بیکاری.

بسیاری از آن ظاهرا رفت و به غرب آفریقا تقلب حلقه با استفاده از هویت به سرقت رفته در قبل از نقض داده مانند عظیم 2017 Equifax نقض. واشنگتن یکی از چندین متحده که در آن حملات شناسایی شده اند از جمله مکزیک جدید میشیگان و مونتانا با توجه به کالیفرنیا cyber security شرکت Agari که نظارت نیجریه گروه تقلب دوبله پراکنده قناری.

کلاهبرداران حال ارسال پول به کارت اعتباری بدهی در ارتباط با حساب های بانکی که از آن آنها آن را منتقل بین المللی و یا به سرعت رد و بدل شده برای بیت کوین و یا کارت هدیه با توجه به پاتریک پترسون مدیر اجرایی Agari.

لوین گفت که دولت این است که دوره نقاهت بعد پول اضافی از برخی از قربانیان سرقت هویت که تماس مقامات پس از دریافت کارت با مزایای بیکاری آنها نمی اعمال می شود چرا که دغل باز را فراموش کرده به تغییر آدرس در حساب.

دولت شاهد کاهش قابل توجه مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته چیزی LeVine گفته است که به احتمال زیاد با توجه به فوق العاده ضد تقلب تلاش های صورت گرفته در هفته های اخیر از جمله تاخیر در پرداخت تا دو روز به منظور بررسی ادعا می کند.

نزدیک به 1.5 میلیون ادعا می کند برای منافع — با برخی از این شماره منعکس افرادی که در زمینه های متعدد ادعا — واصل شد برای هفته ممکن است 17-23 و بیش از $494.5 میلیون پرداخت شده بود هفته گذشته به 424,995 فردی ادعا می کند.

تا به امروز دولت پرداخت می شود حدود 4.7 میلیارد دلار در منافع به بیش از 807,000 مردم از جمله پول فدرال است که ارائه بیکار با اضافی $600 یک هفته در بالای دولت هفتگی سود حداکثر تا $790 در هر هفته است.

از بیش از 323,000 هنوز هم در انتظار پرداخت لوین گفت که اکثریت آنها موارد که در آن کسی است که در یک نرم افزار اولیه است اما نه هفتگی ادعا می کنند و یا کسانی که اعمال شده از برنامه فدرال ساخته شده آنها را واجد شرایط. در مورد 44,000 مردم در حال حاضر در دادرسی به عنوان یکی یا بیشتر مسائل خود را با نرم افزار در حال بررسی است.

“ما پرداخت خواهد شد مردم تمام مزایای که آنها بدهکار هستند,” او گفت:. “در همان زمان ما نیاز به این اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان حاصل شود که ما در حال ارسال مالیات دهندگان دلار به مجرمان.”

از ماه مارس بیش از 40 میلیون نفر در سراسر کشور ثبت شده اند برای کمک بیکاری با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus.

واشنگتن اقامت در خانه سفارش شده است در محل پس از مارس 23 و دولت نرخ بیکاری افزایش به رکورد 15.4% در ماه گذشته.

لیبریا جی Inslee اعلام کرد چهار مرحله بازگشایی طرح در اوایل این ماه. او اجازه داده شهرستانهای با کمتر مورد جدید به درخواست برای حرکت به مرحله دوم که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله ناهار خوردن در رستوران در نیمی از ظرفیت. به عنوان پنج شنبه, 26 از دولت در 39 شهرستان تصویب شده و برای حرکت به مرحله 2.

بیش از 20,400 مردم در واشنگتن باید آزمایش مثبت برای coronavirus و حداقل 1,095 فوت کرده اند. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید و مرگ در برخی بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

AP نویسنده ژن جانسون کمک از سیاتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>