30 سال در بازداشت و پس از تعقیب پلیس در نزدیکی مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو

ماشین زده بود چند دور شدند اما هیچ کس صدمه دیده بود.

30 سال است که در بازداشت و پس از او رانندگی نامنظم باعث شد پلیس به دنبال او و آتش عکس نزدیکی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر مقامات گفت.

این حادثه آغاز شده و در مدت کوتاهی قبل از ظهر جمعه چندین مایل دور از پالم بیچ فلوریدا رفت و آمد مکرر در زمانی که پلیس بودند به نام گزارش یک زن, رقص, در بالای یک منبع اجرای قانون گفت: ABC News.

هنگامی که یک افسر وارد, زن فرار کرد و در یک ماشین پلیس به دنبال او به سمت Mar-a-لاگو پالم بیچ شهرستان کلانتر ریک برادشاو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

مظنون شناسایی شده به عنوان هانا Roemhild فرار افسر و منفجر طریق دو ایستگاه های بازرسی را وارد Mar-a-Lago, برادشاو گفت.

او رانندگی در طرف اشتباه از جاده در 70-به علاوه مایل در ساعت کلانتر گفت.

“آن ناشناخته بود که در آن نقطه در زمان به دلیل نامنظم رانندگی که چگونه بسیاری از زندگی او بود میخوام در معرض خطر قرار داده” برادشاو گفت.

مقامات افتتاح شد آتش سوزی در خودرو به عنوان او نگه داشته در حال فرار برادشاو گفت.

ماموران به دنبال راننده به یک متل که در آن او شروع به پریدن کرد و سعی به فرار اما یک سپاهی بود ٬ او را گرفت و او را بازداشت کردند.

“این است که یک تروریست چیز” کلانتر گفت: توضیح او “اختلال نوعی” بود و رانندگی بی پروا به خطر انداختن عمومی و اجرای قانون است.

ماشین زده بود چند دور شدند اما هیچ کس صدمه دیده بود برادشاو گفت.

هیچ سرویس مخفی protectees بودند در پالم بیچ شهرستان در زمان حادثه Secret Service مقامات گفت.

یک زن دوم نیز می توان در خودرو بود اما نه گرفته شده را بازداشت برادشاو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>