3 کشته و زخمی در حمله موشکی در عراق پایه

معلوم نیست اگر روز شنبه حمله منجر به اضافی ایالات متحده به اقدام نظامی است.

موشک جدید حمله علیه یک پایگاه در عراق مسکن اعضای چپ سه سرباز آمریکایی زخمی شدند به گفته یک مقام آمریکایی.

ارتش آمریکا از انجام حملات هوایی تلافی جویانه در برابر سلاح و امکانات متعلق به یک ایرانی شیعه مورد حمایت گروه شبه نظامی بودند که راه را برای یک حمله مشابه در روز شنبه بر روی این پایگاه که به کشته شدن دو آمریکایی عضو سرویس و یک سرباز انگلیسی.

یک سخنگوی عربستان در عراق از طریق توییتر تایید کرد که سه عضو ائتلاف و دو عراقی زخمی شدند در روز شنبه حمله بزرگ آموزش پایه شناخته شده به عنوان اردوگاه تاجی واقع در شمال بغداد.

“حداقل [25] 107mm موشک نهفته عراق اردوگاه تاجی پایه میزبانی نیروهای ائتلاف 14 مارس در 10:51 صبح (عراق زمان)” نوشت: سرهنگ سرهنگ Myles Caggins سخنگوی عملیات ذاتی حل و فصل “3-ائتلاف WIA (زخمی) در 2-عراق WIA. ارزیابی و بررسی در حال انجام

یک مقام آمریکایی تایید به شبکه خبری ABC که سه زخمی ائتلاف خدمات اعضای آمریکایی شد.

نیروهای امنیتی عراق تایید کرد در یک صدای جیر جیر که آنها تا به حال واقع شده هفت راه اندازی سیستم عامل مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی موشک در اردوگاه تاجی در بر داشت و 24 unfired موشک.

پنتاگون سرزنش شبه نظامیان گروه کاتا نائب Hizbollah (KH) برای بیش از ده موشک حملات در شش ماه گذشته است که باید هدفمند ایالات متحده امکانات نظامی در عراق است.

یک حمله موشکی در ماه دسامبر که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار باعث یک سری از وقایع است که تقریبا به رهبری ایالات متحده آمریکا و ایران را به آستانه جنگ.

بیش از یک دوجین 107 میلی متری شلیک راکت در اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه به کشته شدن سه عضو ائتلاف و زخمی شدن 14 سایر پرسنل.

که حمله به رهبری آمریکا به حملات هوایی تلافی جویانه است که هدف KH پنج انبار سلاح قرار دارد که سلاح های مشابه به آنهایی که مورد استفاده در حمله مرگبار.

“ما در حال رفتن به تحمل این حملات مستقیم بر آمریکا یا ائتلاف خدمات اعضا و ما مایل و قادر به پاسخ” ژنرال کنت مکنزی فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده روز جمعه به خبرنگاران گفته.

“آنچه در حال حاضر باید همگان روشن است که شما نمی خواهید به قادر به آتش کسانی که در آمریکا یا ائتلاف پایه صدمه دیده است یا کشتن مردم ما و فرار از صدمه ندیده است.” دولت عراق گفت: بعد از آن که نیروهای امنیتی عراق در این حمله کشته شدند.

مکنزی نیز هشدار داد ایران و نماینده گروه برای پاسخ به حملات هوایی با حملات جدید “که به مخاطره می اندازد ایالات متحده و نیروهای ائتلاف و یا شرکای ما.”

“فرماندهی مرکزی ایالات متحده است که به خوبی postured به دفاع از نیروهای ما در سراسر منطقه و به پاسخ به هر گونه تجاوز علیه نیروهای ما,” او گفت:..

معلوم نیست اگر روز شنبه حمله منجر به اضافی ایالات متحده به اقدام نظامی علیه KH.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>