3 چیز به دانستن در مورد تهمت بودجه طرح برای مدیکر پزشکی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد لمس مدیکر قبل از فرشهای طرح بودجه که انجام دقیقا همان است که همراه با شیب تند کاهش به پزشکی. دموکرات ها خواستار آن را “وحشیانه” و “بی عاطفه” در حالی که مقامات دولت اصرار دارد آنها تنها کاهش رشد انفجاری در سال های آینده و فعلی مزایای مدیکر را دست نخورده باقی می ماند.

در اینجا سه چیز به دانستن در مورد انتخابات سال مبارزه در هزینه های مراقبت های بهداشتی:

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد صرف $1.6 تریلیون کمتر در آینده هزینه های مراقبت های بهداشتی از جمله $451 میلیارد کمتر برای مدیکر.

در توییتر دو روز قبل از انتشار بودجه خود را رئيس جمهور گفت: “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر.” آن بود و قول او همچنین ساخته شده در دولت از آدرس اتحادیه.

آیا او را شکست که وعده بستگی دارد که چگونه شما را در آن نگاه کنید.

بدون شک وجود دارد رئيس جمهور در بودجه طرح خواهد ضربت سخت زدن دور در فدرال هزینه های مراقبت های بهداشتی بیش از 10 سال آینده با حدود 1.6 تریلیون دلار کاهش از جمله $451 میلیارد کمتر صرف شده در مدیکر و $920 میلیارد کمتر برای مدیکید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میلی به آن تماس بگیرید “قطع” هر چند به خاطر این امر در آینده هزینه های برنامه و بودجه نمی خواهد کاهش در مقایسه با زمان صرف. وقتی پرسیده شد که برای جزئیات بیشتر به بهداشت و خدمات انسانی بخش کاهش یافته است به بحث از نظر چهره دلار برای مدیکر و مدیکید ارائه تنها که طرح “کاهش می یابد و متوسط نرخ رشد” در مدیکر با درصد کمی بیش از 10 سال دوره.

به طور کلی HHS اظهار داشت: “بودجه سطوح خواهد بود هیچ پایین تر در هر سال از آنها هستند.”

(دلار ارقام ارائه شده توسط یک مقام ارشد دولت رسمی صحبت کرد که به ABC News خواست نامش فاش نشود; برآورد شد نیز با تایید مستقل بودجه تحلیلگران.)

دموکرات ها بی حرکت بودند.

“نمی توانید در مقابل حضار و گفت من اینجا هستم برای محافظت از مدیکر و امنیت اجتماعی و … و قرار دادن یک بودجه مثل این رو به جلو” پلوسی به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

این برنامه نمی خواهد تاثیر مزایای مدیکر هر چند

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت کارشناسان سیاست نیز استدلال می کنند که این طرح برای کاهش “رشد” در مدیکر نمی خواهد تاثیر مزایای بلکه چگونه ارائه دهندگان مانند بیمارستان ها پرداخت می شود.

Tricia Neuman, یک کارشناس سیاست در بگمارند قیصر بنیاد خانواده گفت: دولت حق است که طرح کاهش رشد در هزینه های مدیکر در واقع بدون برش مزایای زمان ثبت نام. اما او همچنین اشاره می کند که این شامل یک پیشنهاد که آن را سخت تر برای برخی از سالمندان به واجد شرایط برای مراقبت دراز مدت خدمات به حدود 34 میلیارد دلار در پزشکی پس انداز.

به طور جداگانه این طرح همچنین پیشنهاد $135 میلیارد دلار در پس انداز از قیمت گذاری دارو اصلاحات “با چند جزئیات” او اشاره می کند.

اما این ویژگی در کنار وجود دارد یکی دیگر از دلایل که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بودجه بعید است که تاثیر در مدیکر گیرندگان — آن است که تقریبا هیچ شانسی برای تبدیل شدن به واقعیت است. دموکراتها کنترل مجلس و انتخابات در افق است.

چه بودجه فراهم می کند یک طرح برای چه تهمت خواهد سعی کنید برای به انجام رساندن اگر با توجه به فرصت است. آن اساسا شروع کردن نقطه برای بودجه بحث و مبارزات انتخاباتی بحث است. اما این بعید است که قانونگذاران در دو طرف راهرو را اشتها – به خصوص در یک سال انتخابات به دور تراشه در هزینه های مراقبت های بهداشتی.

اگر مجددا انتخاب تهمت به وضوح پزشکی کاهش در مناظر

پزشکی است که دولت اجرای بیمه درمانی برای افراد کم درآمد و معلول را پوشش می دهد و یکی از پنج آمریکایی. و با توجه به قیصر خانواده پایه و اساس آن منابع مالی نزدیک به نیمی از همه تولد در آمریکا

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن 10 سال برنامه ریزی $920 میلیارد دلار در سال آینده هزینه خواهد بود برش به گفته این مقام ارشد دولت رسمی و تحلیلگران.

مانند مدیکر ارقام HHS کاهش یافته است به تایید این رقم گفت که این طرح “کاهش می یابد و به طور متوسط سالانه رشد” از 5.4 درصد به 3.1 درصد “برای اطمینان از پایدار برنامه واقعا نیازمند می دهد و حالت انعطاف پذیری به اصلاحات و نوآوری است.”

طرح عوامل در پس انداز با تحمیل شرایط کار به عنوان شرط پذیرش پوشش مدیکید برای افرادی که نمی معاف.

دموکرات ها به وضوح برنامه ریزی برای استفاده از این پیشنهاد به عنوان یک نقطه صحبت پیش از انتخابات با رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. روز سه شنبه خواستار آن یک “طرح برای از بین بردن امریکا است.”

“در حال حاضر مردم آمریکا به وضوح می توانید ببینید که او یک تقلب است که برای مبارزه با آنها,” او گفت:.

ABC News’ بنجامین سیگل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>