3 محکوم به اعدام در بریدن از کشته نوجوان

سه نفر به اتهام در پوشش یک ویرجینیا نوجوان قتل به زندان محکوم شده است

FREDERICKSBURG, Va. — سه نفر به جرم پوشش تا قتل یک ویرجینیا نوجوان که بدن تجزیه شد و سوزانده شد و محکوم به زندان در روز دوشنبه.

مگان Metzger بود که 19 سال در سال 2018 زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد در این صورت طی یک گردهمایی در Spotsylvania County, Virginia State Police عوامل گفته اند. اعضای این گروه بودند با استفاده از متامفتامین با هم زمانی که David W. نیوتن, 22, متهم Metzger بودن یک خبرچین پلیس به ضرب گلوله او, با توجه به, دادگاه, شهادت پلیس و متهمان.

ژوئن Benavidez III 20 و Keelyn R. Codynah, 25, متهم شدند و سپس پوشش تا قتل توسط mutilating بدن و دفع از قطعات با سوزاندن و دفن کردن آنها در مکان های مختلف دادستان ادعا. رابرت Keating, 27 متعلق به خانه و متهم شد که تجارت سلاح قتل مواد مخدر در میان دیگر اقدامات صورت گرفته برای سرپوش گذاشتن بر کشتار.

نیوتن به جرم قتل درجه اول در ماه گذشته است و خدمت به 40 سال زندان محکوم روزنامه گزارش شده است.

روز دوشنبه Spotsylvania مدار قاضی ویلیام Glover دستور Benavidez به خدمت 13 سال Codynah به خدمت 16 سال و Keating به خدمت 21 سال برای جرایم از جمله defiling یک بدن مرده و به عنوان یک لوازم جانبی پس از این واقعیت به قتل در فردریکسبورگ رایگان لنس-Star گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>