3 سوال به سازمان دیده بان به عنوان Fauci, Redfield شهادت قبل از خانه پنل

دانشمندان خواهد بود فلفلی با سوالات در مورد آزمایش و درمان است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر به آریزونا megachurch به تجمع حامیان Anthony Fauci و مقامات بهداشت خواهد بود در کاپیتول هیل در روز سه شنبه برای اولین بار در هفته برای پاسخ به سوالات در COVID-19 تست و درمان است.

شهادت خود را می آید بر روی پاشنه از چندین تحولات جدید در مورد ویروس. در این ماه به تنهایی “gamechanger” مواد مخدر مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان ویروس — هیدروکسی کلروکین — تبدیل به یک مجسمه نیم تنه; جدید نقاط داغ پدید آمده به عنوان بسیاری از ساکنان نتوانسته اند — و یا تمایلی-به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و تظاهرات و تجمعات انتخاباتی جدید تبدیل شده اند نرمال به تنش های نژادی شعله ور شدن.

به سهم خود Fauci و دیگر دانشمندان در حال انتظار برای دفاع از توصیه های خود را از ماسک و اجتماعی فاصله در حالی که در تلاش برای گریز از هر گونه مستقیم چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که این کشور آماده است برای بازگشایی شده است.

“ظهور و گسترش سریع از COVID-19 تایید می کند که یک بیماری عفونی تهدیدی در هر نقطه تهدیدی برای آمریکایی ها در همه جا از جمله در اینجا در خانه” از ایالت مدیریت یادداشت های ارسال شده به کمیته مجلس.

اما در اینجا سه سوال به سازمان دیده بان به عنوان اعضای پانل کوره Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; Robert Redfield مدیر مرکز کنترل بیماری و حفاظت; Stephen هان رئیس سازمان غذا و دارو; و Adm. برت Giroir بالا بهداشت و خدمات انسانی مسئول از تلاش های تست.

یک افزایش در موارد ناشی از بیشتر تست ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برخی از سر خاراندن این آخر هفته هنگامی که او گفت: حامیان در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما که او خواست کارکنان خود را به کم کردن سرعت تست. مقامات بهداشت درهم اند در این سال برای افزایش تست بنابراین مردم می توانند خود قرنطینه و دیگران را آلوده.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دستیاران خود را بعد از پیشنهاد او فقط شوخی. اما زمانی که خواسته جمعه چه منظور او گفت: “من فکر می کنم ما در حال راه جلوتر از خودمان را اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

نظرات خود را در نقطه به نقطه بزرگتر در مورد اینکه آیا برخی از ایالت ها فقط تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از موارد از طریق آزمایش و یا اگر ویروس در حال گسترش است سریعتر از آنجا که کسب و کار در حال بازگشایی.

اوایل در طول بیماری همه گیر — زمانی که تست لوازم کمیاب شد — ناگهانی گسترش آزمایش ظرفیت اغلب سرزنش محلی توسط کارشناسان بهداشت و درمان به صورت ناگهانی سنبله در مورد اعداد.

اما تست به طور چشمگیری افزایش یافته در هفته های اخیر. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت فرمانداران در یک تماس شنبه که تست اعداد هستند تا 500,000 هر روز در حال حاضر و آن را کمتر روشن که آیا تست و افزایش تعداد مورد هستند از نزدیک مرتبط.

تا به هر کسی گفته تهمت به برگزاری تظاهرات?

این جلسه بدون شک پیشنهاد غیر معمول تقسیم صفحه نمایش. آمریکایی ها خواهد بود شنیدن از Fauci و Redfield در شایستگی اجتماعی فاصله و ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برنامه ریزی شده است برای دیدار megachurch که صندلی هزاران نفر که در آن او بعید است به پوشیدن ماسک.

Fauci شده است و روشن است که توصیه های خود را در تجمعات انتخاباتی است که همان تظاهرات — هر جمعیت باید اجتناب شود و ماسک مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس. Redfield سیاسی منصوب تمایلی به تماس رئیس جمهور به طور مستقیم داده های مشابه مشاوره.

اما یک سوال باقی می ماند که به چه میزان Fauci و Redfield ممکن است تحت فشار قرار دادند و اگر آنها همیشه توصیه کاخ سفید به تماس با این شلوغ حوادث برای محافظت از مردم از گرفتن بیمار است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مبارز.

“من در مورد آن نگران نیست در همه. ما آن را تماشا کنید. ما بسیار مراقب باشید او گفت:” روز شنبه در مصاحبه با Scripps خود را برای ایستگاه های تلویزیونی محلی.

هیدروکسی کلروکین یک مجسمه است. Remdesivir در حال اجرا است کم است. در حال حاضر چه ؟

این آخر هفته, موسسه ملی بهداشت اعلام کرد که پایان دادن به آن کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین — دارو تهمت تبلیغ بارها و بارها به عنوان یک “gamechanger” — حاکی از آن بود که “بسیار بعید است به نفع بيماران مبتلا به COVID-19.”

این خبر به دنبال یک تصمیم توسط FDA برای خروج اضطراری با استفاده از مجوز از مواد مخدر — یک تصمیم گیری است که معنای آن را دیگر نمی خواهد در انبار توسط دولت فدرال و توزیع به آمریکا به عنوان یک گزینه برای درمان.

حال سؤال می شود چه چیز دیگری ممکن است در افق. یک واکسن نیست و انتظار می رود تا سال 2021 و وجود دارد تنها یکی از مواد مخدر — remdesivir — نشان داده است که متوسط پیشرفت در بیماران است.

در اوایل این ماه به خصوص در دولت خود را اعلام کرد عرضه remdesivir خواهد بود تقریبا به طور کامل خسته از پایان ماه. وزارت بهداشت و خدمات انسانی می گوید آن باقی مانده است در گفتگو با مواد مخدر-ساز جلعاد برای به دست آوردن بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>