3 نفر سگ کشته در سقوط یک فروند هواپیمای کوچک

شهردار سابق بودند و بنا به گزارش ها در میان کسانی که پردازنده.

سه نفر و یک سگ کشته شدند, در سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در ایالت ایلینوی روز سه شنبه بعد از ظهر, مقامات گفت.

دوقلو-موتور پیپر Aerostar رفت و در یک فیلد در یک منطقه مسکونی در جنوب شرقی پایتخت دولت, Springfield. هواپیما را ترک کرده بود از هانتسویل آلاباما پیش از آن روز بود و در تلاش برای زمین در Abraham Lincoln کنگره فرودگاه در اسپرینگفیلد با توجه به اداره هوانوردی فدرال.

نظارت تصویری از نزدیکی محل اقامت به دست آمده توسط اسپرینگفیلد وابسته به ABC WICS نشان می دهد هواپیما به دقت از دست رفته خانه به عنوان آن را از آسمان می افتد.

هواپیما پشت سر هم به شعله های آتش بر اثر. وجود دارد هیچ بازماندگان با توجه به Sangamon County Sheriff ،

فقط لحظات قبل از توفنده خلبان ظاهرا گزارش مشکل با شرایط آب و هوایی و هواپیما ابزار در حالی که نزدیک شدن به اسپرینگفیلد.

“هواپیما آشکارا سعی در ایجاد یک دایره در اطراف اسپرینگفیلد جایی که آنها می توانید سعی کنید برای آمدن دوباره” Sangamon County کلانتر جک کمپبل به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “و در آن زمان آن بود که برج تماس از دست رفته با هواپیما.”

سابق اسپرینگفیلد شهردار فرانک ادواردز و همسرش, Sangamon County پزشکی قانونی Cinda ادواردز در میان کشته شدگان با توجه توآ WICS گزارش که ذکر شده “منابع متعدد که خواست ناشناس بماند.”

ABC اخبار رسیده به شهردار فعلی را به عنوان به خوبی به عنوان Sangamon County, دفتر پزشکی قانونی برای اظهار نظر ،

FAA گفته است که بررسی این تصادف در کنار ملی ایمنی حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>