3 کارولینای شمالی افسران پلیس اخراج بیش نژادپرستانه مطالب

سه کارولینای شمالی افسران پلیس را از کار اخراج شده و پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد ساخت نظرات نامناسب از جمله یکی از اتاق گفت: جامعه نیاز به یک جنگ داخلی برای از بین بردن مردم سیاه و سفید کردن نقشه

WINSTON-SALEM, N. C. — سه نفر از اعضای یک, کارولینای شمالی, اداره پلیس اخراج شده اند بعد از یک گروه حسابرسی از یک ویدئو ضبط اسیر یکی از افسران گفت: یک جنگ داخلی بود که لازم است برای از بین بردن مردم سیاه و سفید کردن نقشه و که او آماده بود.

به ویلمینگتون اداره پلیس در زمان عمل در روز سه شنبه در برابر سرجوخه اد گالو) جسی مور و افسران کوین Piner و برایان گیلمور. هر یک متهم به نقض استانداردهای رفتار انتقاد و استفاده از نامناسب جوک و تهمت. پس از اعطا با شورای شهر شهرستان ویلمینگتن مدیر استرلینگ Cheatham پاک رئیس پلیس دانی ویلیامز به انتشار جزئیات.

“هنگامی که من برای اولین بار یاد گرفتم از این گفتگو من شوکه شده بود غمگین و منزجر” ویلیامز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه. “وجود دارد هیچ جایی برای این رفتار در سازمان ما و یا شهر ما و آن را قابل تحمل نیست.”

با توجه به اسناد و مدارک منتشر شده توسط اداره پلیس یک گروهبان بود و انجام یک ویدیو حسابرسی به عنوان بخشی از یک ماهانه بازرسی و بررسی فیلم از Piner ماشین بود که طبقه بندی به عنوان “فعال شدن تصادفی.” پس از گروهبان گوش به گفتگو و تعیین دیدگاه های ساخته شده توسط Piner و مور شد “بسیار نژادپرست” او تماس بخش مدیر برای سیستم دوربین.

در 46 دقیقه علامت ویدئو Piner و گیلمور شروع به صحبت کردن از خود ماشین مربوطه در آن زمان Piner با انتقاد از این بخش گفت: تنها نگرانی خود را بود “زانو به پایین با سیاه مردمی است.” حدود 30 دقیقه بعد Piner دریافت یک تماس تلفنی از مور با توجه به بررسی ها یک بخش که در آن مور اشاره به زن به عنوان یک “negro.” او همچنین با اشاره به این زن با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن. او تکرار استفاده از این لکه دار کردن در توصیف یک بازپرس و مور با استفاده از یک گی لکه دار برای توصیف دادرس به عنوان به خوبی.

بعد با توجه به تحقیقات Piner گفت مور است که او احساس می کند یک جنگ داخلی در حال آمدن است و او آماده است. Piner گفت که او قرار بود به خرید یک تفنگ حمله و به زودی “ما فقط رفتن به بیرون بروید و شروع به کشتار آنها (expletive)” سیاه پوستان. “من نمی توانم صبر کنید. به خدا من نمی توانم صبر کنید.” مور پاسخ داد که او نمی خواهد انجام دهد.

Piner سپس گفت مور است که او احساس یک جنگ داخلی بود و نیاز به “پاک کردن آنها خاموش (expletive) نقشه. که شما قرار داده و آنها را در حدود چهار یا پنج نسل است.” مور گفت: Piner او “دیوانه” و ضبط متوقف شد بعد از.

به گفته پلیس افسران آن را پذیرفته بود صدای خود را بر روی ویدئو و انکار نمی کند هر یک از مطالب. در حالی که افسران انکار کرد که در آنها نژادپرستان آنها سرزنش نظرات خود را در استرس بر اجرای قانون در این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت آخرین ماه پس از مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه.

در علاوه بر این به اخراج شدن موارد مربوط به ویلمینگتون افسران بررسی خواهد شد توسط دفتر دادستان منطقه برای تعیین اگر آنها مرتکب هیچ جرم و یا حاکی از تعصب نسبت به متهمان جنایی. ویلیامز گفت که او توصیه خواهد کرد سه افسر نمی شود rehired با آگاه ساختن N. C. عدالت کیفری آموزشی و استانداردهای کمیسیون در مورد رفتار خود را.

این داستان درست شده است نشان می دهد که افسران اخراج شنبه نه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>