3 رفته دختران در ماشین فراری, پلیس می گویند

این مرد در حال حاضر رو به اتهام قاچاق انسان.

سه گزارش از دست رفته در واشنگتن پیدا شده است در اورگان با فراری کالیفرنیا که در حال حاضر رو به اتهام قاچاق انسان پلیس گفت:.

افسران پلیس ساخته شده کشف اوایل صبح روز پنجشنبه در حالی که مشاهده یک خودرو مشکوک پارک شده در مجاورت رسبورگ منطقه فرودگاه در اورگان Douglas County است. ماموران متوقف و خودرو بود که یک ماشین اجاره و ساخته شده در تماس با یک مرد و سه زن در داخل با توجه به آزادی مطبوعات از رسبورگ اداره پلیس.

ماموران به زودی کشف کرد که این مرد شناسایی شده که 41 ساله موریس Pierre هورت از شهرستان سویسون کالیفرنیا تا به حال چند حکم را برای دستگیری او در گلدن استیت. فراری دستگیر شد کسانی که حکم پس “مختصر” مقاومت پلیس گفت:.

پس از تحقیقات بیشتر پلیس متوجه شدند که سه نفر به تازگی گزارش از دست رفته از یک گروه جوانان خانه در منطقه سیاتل است.

سه نفر که همه زیر 18 گرفته شد به محافظ بازداشت و انتقال به شهرستان داگلاس نوجوانان پناهگاه در رسبورگ اورگان.

پلیس گفت که شواهد جمع آوری شده از کاوشگر منجر به هورت متهم به سه فقره هر یک از قاچاق انسان قانع کننده فحشا و درجه اول وادار سازد, دخالت, و همچنین به عنوان یک تعداد از تشویق کودک آزاری در درجه اول.

هورت است که برگزار می شود در شهرستان داگلاس کانون اصلاح و در رسبورگ اورگان به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد, پلیس گفت:. این معلوم نیست که آیا او به دست آمده است یک وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>