3 توقیف در آتش سوزی اقدام از بنای تاریخی

پلیس دنور را دستگیر و سه نفر بعد از یک گروه کوچک از معترضان اقدام به آتش زدن پایه یک جنگ داخلی مجسمه سرنگون هفته گذشته

دنور — پلیس دنور را دستگیر و سه مظنون در ارتباط با تلاش برای آتش زدن به پایه یک جنگ داخلی مجسمه که سرنگون شد هفته گذشته مقامات یکشنبه اعلام کرد.

حدود 75 معترضان شده بود تظاهرات مسالمت آمیز در اطراف کنگره آمریکا اواخر شنبه شب هنگامی که یک گروه کوچک را شکست و رفت به مجسمه, سایت ایالت کلرادو گشت سخنگو گفت KUSA—تلویزیون.

فقط قبل از ساعت 11 شب یک آتش سوزی که در بالای عمدتا بتن پایه با استفاده از چوب و مواد دیگر است. سخنگوی گفت. اداره آتش نشانی دنور خاموش شعله در حدود 20 دقیقه و خسارت در حداقل بود.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: سه مظنون شدند و بعد از آن دستگیر. آنها شامل 22 ساله که برگزار می شد به ظن درجه دوم آتش سوزی با توجه به دنور اداره پلیس.

“ما امیدواریم که این نیز فراهم می کند یک موفقیت دیگر در حال انجام تحقیقات در مورد تخریب اموال عمومی” پلیس در بیانیه ای گفت. “وجود دارد یک راه درست و یک راه غلط به یک باز و صادقانه گفتگو در مورد تاریخ ما است. تخریب و خرابکاری در پاسخ نیست.”

مجسمه ساخته و در سال 1909 شده بود پایین کشیده پنج شنبه. آن را به رسمیت شناخته اتحادیه سواره نظام که مبارزه نیروهای متفق اما همچنین اذعان کرد که سربازان نقش در یک سال 1864 کشتار بومیان آمریکا.

آن سرنگونی آمد و به عنوان اعتراض در سراسر کشور را مخدوش و پاره کردن مجسمه از چهره های تاریخی در طول تظاهرات اخیر در برابر نژادی و بی عدالتی است. بسیاری از این قطعات باید صریح و روشن روابط به استعمار برده داری و کنفدراسیون از جمله تصاویر از کریستف کلمب و سابق رئیس جمهور ایالات متحده که متعلق به بردگان است.

پلیس گفت: دنور اساسنامه تعمیر خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول