27 درصد بعید به واکسینه شود; و جمهوری خواهان و محافظه کاران به ویژه: نظرسنجی

Unpersuaded با بیش از 100,000 همه گیر مرگ و میر در ایالات متحده 45 درصد از قوی محافظه کاران چهار در 10 جمهوری خواهان و تقریبا به بسیاری از مسیحیان انجیلی می گویند آنها می شود بعید است به واکسینه شدن در برابر coronavirus حتی به صورت رایگان.

به طور کلی 27 درصد از بزرگسالان در یک سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی می گویند که آنها قطعا (15%) و یا احتمالا (12%) نمی خواهد از این واکسن استفاده کنند. در میان آنها نصف می گویند آنها اعتماد ندارند واکسن به طور کلی در حالی که نزدیک به یک چهارم فکر نمی کنم آن را در این مورد نیاز.

مشاهده PDF برای نتایج کامل نمودار و جداول.

کثرت قطعا واکسن (43%) و 28 درصد می گویند که آنها احتمالا خواهد بود. خالص 71 درصد است که بسیار بالاتر از بزرگسالان واکسیناسیون میزان استاندارد آنفلوآنزای فصلی – 45% در 2018-19 فصل آنفولانزا با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (با طیف گسترده ای توسط دولت از 34 تا 56 درصد.) آن را بسیار پایین تر از در سال 2017 کودک واکسیناسیون نرخ فلج اطفال و سرخک/اوریون/سرخجه 93 و 92 درصد بود.

ترکیبی از گروه های اکسپرس کمتر بهره گرفتن واکسن – 46 درصد از جمهوریخواهان زنان و 45% (همانطور که اشاره شد) بسیار محافظه کار آمریکایی 40 درصد از جمهوری خواهان و 37 درصد از مسیحیان انجیلی.

در سراسر طیف 90 درصد از دموکرات مردان می گویند که قطعا و یا احتمالا دریافت واکسن به عنوان خواهد 81 درصد از دموکرات ها به طور کلی و به عنوان بسیاری از لیبرال ها در این نظرسنجی برای تولید ABC توسط لانگر تحقیقات همکاران.

بهره بالاتر است هر چند نه به شدت بالا میان سالمندان – 77 درصد – در مقایسه با دیگر بزرگسالان 69 درصد.

نتیجه کلی شبیه به دیگر بررسی های اخیر (توسط Fox News, ABC/ایپسوس تحقیقات پیو و سی ان ان) که در آن 23 تا 33 درصد از افراد گفته اند که آنها نمی خواهد واکسینه کنید و یا می شود به احتمال زیاد به. در مقابل, در نوامبر 2009, ABC/پست نظرسنجی بسیاری از گفته آنها به احتمال زیاد خواهد واکسینه شدن در برابر آنفولانزای خوکی 66%.

تجربه/انتظارات

تجربه و انتظارات نقش مهمی در این نیت. برای مثال آمریکایی ها زندگی در سخت-آمار مناطق به خصوص به احتمال زیاد به می گویند که آنها می خواهم از این واکسن استفاده کنند. هشتاد و یک درصد از مردم در ایالات متحده شهرستانهای ترین COVID-19 مورد می گویند بنابراین در مقایسه با 61 درصد از کسانی که در شهرستانهای استان با بدترین موارد است.

آن را تقریبا به عنوان بالا 78% در میان Northeasterners شهری و ساکنان در مقابل 65 درصد در جنوب و 63 درصد در مناطق روستایی است. و در میان کسانی که گزارش می دهند که زندگی خود شده اند مختل گیر سه چهارم می گویند که آنها می خواهم واکسینه کنید. که قطره قطره به 55 درصد از کسانی که گزارش کمی و یا بدون اختلال.

تمایل نیز قله در میان کسانی که بیشتر در مورد چگونه ویروس ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار. در میان کسانی که بسیار نگران هستند که آنها یا یکی از اعضای خانواده را گرفتن ویروس 85 درصد می گویند که قطعا و یا احتمالا واکسن به عنوان انجام 84 درصد از کسانی که نگران موج دوم از عفونت در پاییز. که اقیانوس در میان دیگران; در میان کسانی که “نه در همه نگران” در مورد موج دوم مثلا فقط 35 درصد می گویند که آنها می خواهم واکسینه کنید.

علاقه نیز مربوط به اولویت. در میان کسانی که می گویند آن مهم تر به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس 81 درصد می گویند آنها به احتمال زیاد برای دریافت واکسن در مقایسه با 56 درصد از کسانی که می گویند آن مهم تر به سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

در تجزیه و تحلیل آماری به نام رگرسيون برگزاری جمعیتی و نگرشی عوامل ثابت بودن و زن بودن منفی هستند پيش بينی کننده قصد به واکسینه کنید. پيشبينیکننده مثبت شامل یک دموکرات نگرانی در مورد ابتلا به این بیماری و یا در مورد موج دوم و زندگی در یک منطقه شهری.

دلایل

همانطور که گفته شد نیمی از کسانی که قطعا و یا احتمالا نمی واکسینه می گویند آنها اعتماد ندارند واکسن به طور کلی; 23 درصد فکر نمی کنم لازم است در این مورد. پنج درصد می گویند هر دو دلایل به همان اندازه مهم هستند و دو در 10 استناد به دلایل دیگر.

زنانی که تمایل به واکسینه شوند بیشتر احتمال دارد به آن دلیل است که آنها نمی اعتماد واکسن به طور کلی – 58 درصد می گویند بنابراین در مقایسه با 42 درصد از مردان که می گویند آنها بعید است به واکسینه کنید. این مردان به جای دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان زنان در این گروه به می گویند که آنها فکر می کنم آن را غیر ضروری در این مورد خاص است.

در حالی که اندازه نمونه حد این تحلیل یکی دیگر از تفاوت های ظهور: زندگی مردم در جنوب است که بعید است برای دریافت واکسن هستند کمی مناسب تر از کسانی که در مناطق دیگر به می گویند که آنها نمی اعتماد واکسن به طور کلی 57 در مقابل 45 درصد است.

روش

این سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی انجام شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه ممکن است 25-28, 2020, در زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان تصادفی نمونه ملی از 1,001 بزرگسالان است. نتایج یک حاشیه خطای نمونه گیری از 3.5 امتیاز از جمله طراحی اثر است. حزبی اختلافات 31-24-37% دموکرات-جمهوریخواه-مستقل.

بررسی تولید شد برای ABC اخبار توسط لانگر Research Associates of New York, n. y. با نمونه برداری و جمع آوری داده ها توسط Abt Associates از Rockville, Md. دیدن جزئیات بیشتر در مورد بررسی روش اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>