23 آمریکایی در کشتی کروز قرارداد coronavirus به انگلستان اعلام کرد ‘تهدید قریب الوقوع’

بریتانیا وزارت بهداشت اعلام کرد رمان کروناویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید” در روز دوشنبه و قرار دادن جدید قرنطینه محدودیت در محل در تلاش برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

بلافاصله موثر هر فردی و عمومی بهداشت حرفه ای به نظر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. این محدودیت تنها اعمال در انگلستان است.

“من همه چیز را در قدرت من برای نگه داشتن مردم در این کشور امن” مت, Hancock, بریتانیا وزیر بهداشت در بیانیه ای گفت:. “ما در حال گرفتن در هر مرحله ممکن است به کنترل شیوع کروناویروس.”

قوانین جدید پس از یک سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس خبری روز شنبه در آن بالا مقامات بهداشتی به نام گزارش از انسان به انسان گسترش coronavirus در فرانسه “در مورد.”

این انتقال رخ داد که در یک پیست اسکی در فرانسه نگرانی موارد از “انتقال به بعد از مردم با سفر به چین گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل در سازمان بهداشت جهانی است.

“تشخیص تعداد کمی از موارد می تواند جرقه می شود که بزرگتر آتش” او اضافه شده است. “اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه.”

که برگزار خواهد شد در ژنو برای یک تحقیق جهانی و نوآوری فروم سهشنبه برای شناسایی شکاف ها در دانشمندان دانش در مورد کوروناویروس و برای سرعت بخشیدن به توسعه مداخلات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در همان زمان پیشرفته تیم از که شروع کار خود را در چین. این تیم بین المللی کار خواهد کرد با کارشناسان چینی بر روی زمین به بررسی ریشه ها و شدت از رمان coronavirus.

الگوی کلی برای coronavirus پایدار باقی می ماند. هشتاد درصد از موارد خفیف هستند و حدود 15 درصد نیاز به بستری Tedros توضیح داد. حدود 3% -5% از مردم خواهد شد و نیاز به مراقبت های ویژه و 2 درصد موارد کشنده هستند.

پس 99% موارد بوده است در چین اما این آمار ممکن است نگه دارید ثابت اگر این بیماری به گسترش به یک کشور است که ضعف نظام سلامت از چین می کند-یک احتمال آن است که مسئولان بارها و بارها مورد هشدار داده.

“این بیماری ممکن است به نظر می رسد نسبتا خفیف در زمینه های پیچیده نظام سلامت گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “این ممکن است در این مورد اگر از آن می رسد ضعف سیستم بهداشت و درمان.”

به سر کردن که چشم انداز ترسناک این است که پستی تست کیت به کامرون و ساحل عاج, DRC و مصر و اتیوپی و گابن و غنا و ایران و کنیا مراکش نیجریه تونس اوگاندا و زامبیا. آفریقایی CDC همچنین انجام تست تشخیصی آموزش در سنگال و آفریقای جنوبی است.

پدر و دختر منتشر شده از بیمارستان در هوایی میرامار

در این میان آمریکایی ها بودند که تخلیه از ووهان چین در حال تجربه زندگی تحت قرنطینه.

فرانک Wicinski و 3-year-old daughter Annabel صرف دو روز در بیمارستان تحت نظر پس از فرود در میرامار هوایی هفته گذشته است. در حالی که هر دو پدر و دختر پاک شد برای داشتن coronavirus است و می تواند پایه و پس از 14 روز در قرنطینه به پایان می رسد Wicinski همسر لی Qiong باقی می ماند که در آن او در حال مراقبت از پدر او که یک شديد coronavirus مورد.

“[شوهر] گفته شد توسط پزشکان, ‘پدر خود را در حال مرگ است و احتمالا تا یکی دو روز باقی مانده,'” Wicinski گفت: ABC San Diego وابسته KGTV.

در روزهای اخیر Li Qiong نیز مبتلا به کوروناویروس.

“من احساس می کنم باید می ماند که من می میرم,” Wicinski گفت. “منظورم این است که از یک طرف من می دانم که گرفتن Annabel از آنجا بود که کار درست را انجام دهید. اما او همسر من است و من او را دوست دارم.”

23 آمریکایی ها روی عرشه کشتی کروز در ژاپن تماس با کروناویروس

شهروند ایالات متحده ربکا Frasure شده است در انزوا بخش از توکیو بیمارستان پس از جمعه.

Frasure و قرار شد با بهره گیری خود را در یک سفر دریایی در اطراف آسیا, اما او در حال حاضر در میان 135 نفر سرنشین الماس شاهزاده که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“من دیده نمی شود خارج از اتاق من پس از من در اینجا” Frasure گفت: ABC News در یک مصاحبه تلفنی از اتاق بیمارستان در روز دوشنبه. “هرگز فکر می کنم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد زمانی که شما فقط در تعطیلات زندگی. پس آره من خیلی تکان دهنده بود.”

کشتی کروز قرنطینه شده در دریا در بندر یوکوهاما پس از ورود به وجود آمده است. 3 با توجه به ژاپن, وزارت بهداشت, کار و رفاه. همه کسانی که آلوده به تازگی شناسایی ویروس آورده شده است در ساحل برای درمان, در حالی که مسافر دیگر — از جمله Frasure شوهر — باقی می ماند محدود به اتاق خود را در هیئت مدیره تا زمانی که دوره قرنطینه به پایان می رسد.

“او را نگه داشتن خوب است. شما می دانید, آن را دشوار است به توان از هم جدا در این راه” Frasure گفت: شوهرش. “ما فقط نوع مصرف آن را در گشاد گشاد راه رفتن و FaceTiming و چنین به عنوان ما می توانیم.”

شاهزاده Cruises که در عمل کشتی یکشنبه اعلام کرد که از آن ارائه شده است هزینه کامل به تمام 2,666 مهمانان در هیئت مدیره. بیش از 400 مسافر از ایالات متحده و حداقل 23 از آنها آلوده شده اند با این بیماری با توجه به یک شاهزاده Cruises سخنگو.

جدید کروناویروس باعث علائم شبیه به ذات الریه اعم از خفیف مانند یک سرفه خفیف به شدید تر از جمله تب و دشواری تنفس با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. وجود دارد هنوز هیچ واکسنی برای این ویروس و نه گونه شناخته شده موثر درمان.

Frasure که با همسرش زندگی می کند در جنگل بیشه اورگان گفت که او احساس می کند “خوب” به غیر از کمی گرفتگی بینی است. او گفت: اکثر علائم شدید او با تجربه از این ویروس بودند یک تب خفیف و سرفه که هر دو باید پس از حل و فصل شود.

“آن را نمی کند حتی احساس سرد,” او گفت: ABC News. “برای اینکه کاملا صادقانه, من نمی خواهد که شناخته شده است که وجود هر چیزی اشتباه است با من اگر آنها تا به حال تست شده من است.”

“من فکر نمی کنم که وجود دارد هیچ دلیلی برای گسترش وحشت,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم که مردم فقط نیاز به آگاهی و شما می دانید خوب عمل نشد.”

وحشت شروع به تنظیم در جای دیگر به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید همچنان به افزایش است. توسط دوشنبه, چین ملی کمیسیون بهداشت در گفت و گو با دریافت 40,171 گزارش از موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین و 908 مرگ و میر. اضافی 64 عفونت های تایید شده اند در هنگ کنگ ماکائو و تایوان و یک مورد مرگ ثبت شده در هنگ کنگ است.

حداقل 307 اضافی مردم در 24 کشورهای دیگر قرارداد این رمان coronavirus با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. تنها یک بیمار فوت شده در خارج از چین — 44 ساله در فیلیپین — آوردن جهانی مرگ و میر به 910 که بیش از تعداد افراد کشته شده در 2002-2003 شیوع سارس.

WHO اعلام کرده است که شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

کانون در مرکز چینی ها در شهر ووهان که اولین موارد جدید کروناویروس تشخیص داده شد در ماه دسامبر. یک زن 60 ساله آمریکایی که آزمایش مثبت برای این بیماری درگذشت در ووهان بیمارستان در هفته گذشته یک سخنگوی سفارت ایالات متحده گفت: ABC News. او اولین شهروند ایالات متحده به مرگ پس از مبتلا به این ویروس تازه کشف.

تعدادی از آمریکایی ها شده اند تخلیه از چین در هفته های اخیر و وزارت امور خارجه ایالات متحده به شناسایی ده ها تن بیشتر است که باید درخواست کمک در تخلیه از چینی استان هوبئی که شامل ووهان.

در ایالات متحده 12 تایید coronavirus موارد گزارش شده در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین. CDC حمل شده به تازگی مورد تایید coronavirus آزمون به آزمایشگاه های سراسر کشور بنابراین متحده می تواند خود را آغاز تست تشخیصی به جای حمل و نقل تمام نمونه ها به آژانس ستاد در آتلانتا.

شیوع این بیماری باعث شده است که چندین عمده خطوط هوایی ایالات متحده به تعلیق تمام پروازها به مقصد چین و آمریکا شرکت ها و سازمان های دولتی را تخلیه کارکنان از کشور است. وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر سطح 4 مشاوره سفر به چین در ژانویه. 30, هشدار به مردم برای جلوگیری از سفر به این کشور است.

نیویورک ساکنان Milena Basso و پسر Cerullo در میان هزاران نفر از مردم روی الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن است. این زوج که در ماه عسل خود را گفت: آنها در حال تلاش برای باقی می ماند در روحیه خوبی اما افزایش تعداد آلوده مسافران است در مورد.

“این فقط به آرامی خزنده تا” Basso گفت: ABC News در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. “آن را ساخت ما فکر می کنم مثل ما بودن در اینجا ما فقط در معرض ابتلا به این سناریو اتفاق می افتد. این چیزی است که واقعا نگرانی ما است.”

مانند دیگر مسافران در هیئت مدیره تازه ازدواج کرده ها محدود به اتاق خود را. آنها با ارائه سه وعده غذا در روز, اینترنت رایگان و دسترسی به خدمات مشاوره.

مسافران نیز اجازه دسترسی به عرشه فوقانی کشتی برنامه ریزی شده در طول زمان استراحت در حالی که با پوشیدن ماسک و دستکش, اما Basso و Cerullo گفت: آنها نمی خواهند آن را به خطر است. که حتی متوقف اجازه می دهد اعضای خدمه به اتاق خود را به تمیز کردن.

“من می خواهم به جای رفتن ذهنی دیوانه از گرفتن ویروس” Basso گفت: ABC News. “این خواهید بود که ارزش آن در پایان برای ما فقط خانه را سالم و پاک و آن.”

ABC News’ مونیکا Bousa کوین, Lo, مگی Rulli, جاستین, cum in ass, Anthony Trotter و کریستین Theodorou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>