22 سرباز ترک کشته شده در سوریه جلالی: حمله هوایی در ادلب

حداقل 22 سرباز ترک کشته شده اند در یک حمله هوایی توسط نیروهای دولتی سوریه در شمال غربی استان ادلب به گفته یک مقام رسمی در ترکیه است.

پنج مرگ و میر بیشترین تعداد مرگ و میر رنج می برد توسط ترکیه در یک روز پس از آن شروع به ارسال هزاران نفر از نیروهای خود را به ایران در هفته های اخیر میان روسیه-حمایت دولت سوریه توهین آمیز به دست گرفتن جنگ زده کشور, گذشته مخالفان-برگزار دژ محکماست که خانه را به بیش از سه میلیون نفر است.

وحشی کمپین بمباران و زمین حمله کرده اند آواره نزدیک به یک میلیون نفر از ماه دسامبر تاکنون بیش از نیمی از آنها کودکان هستند.

بیشتر:

“چه شرم باید بگویم که مرگ و میر افزایش یافته است به 22” Rahmi Dogan فرماندار ترکیه در جنوب شرقی استان ختای گفت: در تلویزیونی سخنان. او پیش از آن گفت: نه سربازان کشته شدند در حمله هوایی و دیگران زخمی شدند.

پس از حمله رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برگزار شد دو ساعت یک اورژانس امنیت امروز در آنکارا بود که با حضور وزیران و مقامات نظامی.

به طور جداگانه وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu صحبت تلفنی با دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ با توجه به رسانه های دولتی.

ارتش ترکیه است که برای مقابله به مثل با آتش توپخانه در سوریه دولت دمشق را بمباران کرد.

“همه شناخته شده است” دولت سوریه اهداف زیر آتش هوایی ترکیه و زمین واحدهای پشتیبانی ترکیه مدیر ارتباطات Fahrettin Altun گفت: با توجه به دولتی “آناتولی”.

ترکیه تصمیم گرفته است به “در نوع پاسخ” به این حمله توسط دولت سوریه Altun اضافه شده

حمله نیروهای ترکیه باعث شدید تنش بین دولت سوریه را کلید متحد روسیه و ترکیه که پشت برخی از گروه های مخالف در یمن است.

اردوغان قبلا متعهد به راه اندازی یک عملیات نظامی برای عقب راندن نیروهای دولتی سوریه در صورتی که عقب نشینی از خط ترکی مشاهدات پست توسط پایان ماه فوریه.

در همین حال یک مقام رسمی گفته خبرگزاری رویترز که ترکیه پلیس coastguard و مرز مقامات امنیتی شده بود دستور داد تا در برابر تلاش برای متوقف کردن پناهجویان برای رسیدن به اروپا در پیش بینی قریب الوقوع از ورود به یمن است.

ترکیه در حال حاضر میزبان بیش از 3.6 میلیون پناهجوی سوری و ترس هجوم جدید گفت: الجزیره هاشم Ahelbarra گزارش از مرز ترکیه و سوریه.

“در روزهای آینده [به احتمال زیاد] برای دیدن ترکیه را تهاجمی نقش و درخواست اتحادیه اروپا و ناتو به طور خاص برای گرفتن یک موضع قوی وقتی که می آید به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در ادلب,” او اضافه شده است.

“ترکیه احساس می کند که مبارزه با آن است در این مبارزه خود را در آن در حالی که آن را در نظر آنچه که انجام شده است تلاش برای پایان دادن به بحران انسانی [بحران در ادلب].”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>