قرن 21 جدایی: این دولت ساکنان می خواهید برای پیوستن به دولت دیگر

یک گروه می خواهد اندازه گیری رای گیری برای حذف حداقل 19 استان ها از اورگان است.

این شکاف سیاسی در اورگان بدست آنقدر شدید است که برخی از ساکنان محافظه کار در حال مبارزه به جدایی و پیوستن به آیداهو.

این گروه شناخته شده به عنوان “بزرگتر آیداهو” است که به دنبال ایجاد یک رای گیری پیشنهاد در اورگان که جدا 19 شهرستانهای واقع در شرق و ادغام آنها را با همسایگان خود است.

مایک miss kriti یکی از دادخواهان گفت: در Facebook پست که او و همسایگان خود ناراضی هستند و با دولت و قوه مقننه کار را تهدید می کند که “ما شرکت صنایع کیف پول ما تفنگ, حقوق و ارزش های ما.”

“ما سعی رای گیری کسانی که قانونگذاران اما روستایی اورگان تعدادشان کمتر و صدای ما در حال حاضر نادیده گرفته شده است. این است که ما در گذشته رفت و آمد مکرر” او گفت:.

بیشتر آیداهو می گوید که دو شهرستان ژوزفین و داگلاس که تا کنون پذیرفته شده انتخابات پیشنهاد. این گروه همچنین به دنبال برای اضافه کردن مناطق روستایی در کالیفرنیا به دولت جدید حد و مرز است.

بیش از چند سال گذشته وجود داشته است مبارزات انتخاباتی توسط برخی از کالیفرنیا و اورگان ساکنان به جدایی و تشکیل دولت, Jefferson, اما آن تلاش ها شکست خورده است. پریسیلا Southwell, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اورگان گفت: بیشتر آیداهو را اندازه گیری خواهد شد به احتمال زیاد در نهایت به عنوان یک حرکت نمادین.

“من فکر می کنم پرنس خواهد بود و بعید است که آن را به گرفتن امضا به اندازه کافی اجازه دهید به تنهایی عبور,” او گفت:.

Southwell اشاره کرد که Oregon ممکن است به دست آوردن صندلی اضافی در کنگره پس از سرشماری بعدی به دلیل جمعیت این ایالت را افزایش دهد. ساکنان که به دنبال تجزیه طلبی ممکن است یک فرصت برای رای دادن برای کسی که منافع خود را با توجه به Southwell.

“من خواهد بود آسان تر گزینه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>