20 سال پس از مرکل در زمان راس آلمان از حزب دموکرات مسیحی

دقیقا دو دهه پیش آنگلا مرکل شد زن اول به رهبری یک حزب سیاسی. تصدی او به عنوان رهبر حزب و صدراعظم دیده است او آب و هوا یک بحران پس از دیگری در حالی که غالب electorally.

آنگلا مرکل مشخص شده دو دهه پس از او انتخاب شد به رهبری آلمان و اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در روز جمعه در زمانی که کشور با آن روبروست یک بیماری همه گیر است که تهدید به upend میراث او را به عنوان صدراعظم.

هر چند او داد تا به فرمان حزب در سال 2018 زمانی که Annegret Kramp Karrenbauer بود رای به عنوان رئیس جدید CDU رهبر او را جانشین کوتاه مدت تصدی و استعفای همراه با به تعویق افتاد جلسه حزب برای انتخاب رهبر جدید به این معنی است که مرکل هنوز هم — حداقل نمادین — در راس حزب محافظه کار.

او سال گذشته به عنوان صدراعظم می آید به عنوان کشور تکل coronavirus بهداشت و درمان اضطراری که باعث شده مستندات در سراسر جهان با جدی برای انشعابات داخلی و بین المللی اقتصاد, نما, یک آزمون بزرگ برای چاشنی و رهبران جدید به طور یکسان.

جعل راه خود را

در آوریل 10, 2000, برخی از 897 از 935 نمایندگان در کنفرانس حزب CDU در غرب شهر اسن رای به نفع مرکل رهبری حزب. آن مشخص شده لحظه ای که شد رهبر عمده, آلمانی, حزب سیاسی برای اولین بار.

او از شرق آلمان بود و تنها در سیاست فقط برای ده سال است اما او بهره مند از مربیگری در آلمان را در مدت زمان طولانی قدرتمند محافظه کار صدراعظم هلموت کول.

مرکل جعلی مسیر خود هنگام سرمه بود احاطه شده توسط یک رسوایی بیش از اختلاس از بودجه همان رسوایی که آلوده دیگر را جانشین Wolfgang Schäuble. عمومی او دشمنی او مربی سابق و یا آنچه که او به عنوان یک سیگنال به جلو حرکت کند و پس از تصدی یکی از مراحل مهم در زمان او به بالا.

مرکل: Coronavirus آلمان است که بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم

محبوبیت و انعطاف پذیری

مرکل صدراعظم شد فقط پنج سال بعد و پس از سرمه طولانی ترین خدمت صدراعظم در دوران پس از جنگ. تصدی او مشخص شده است هر دو ثبات و رفاه اقتصادی.

اما آن را نیز به شکل های مختلف جهانی و داخلی بحران در طول زمان و مرکل موفق به حفظ او سیاسی پس از فوت هر یک.

در سال 2008 بحران مالی جهانی و متعاقب آن بحران یورو شد عمده اوایل چالش اما مرکل هنوز موفق به هدایت CDU/CSU اتحادیه برای انتخاب مجدد در سال 2013 با بلوک نزدیک به برنده شدن در یک تاریخی آشکار اکثریت.

حتی پس از تصمیم بحث برانگیز اجازه دهید به یک میلیون مهاجر به آلمان در طول پناهندگان بحران 2015, مرکل هنوز موفق به دریافت حزب انتخاب مجدد در سال 2017, با وجود واکنش شدید است که منجر به افزایش راست جایگزین برای آلمان (AfD) ،

در طول زمان حزب او باعث شده است که برای دو دهه را تضعیف کرده است electorally و مرکل طولانی تصدی اتحاد نظارت روزافزون رای دهندگان تکه تکه شدن با غیر از احزاب سنتی مانند سبزی افزایش و مدافعان مانند CDU مرکز و چپ سوسیال دموکراتها در حال سقوط است.

اما مرکل خودش موفق به شناور باقی می ماند و جلوتر از رقابت. هر چند زخمی او باقی می ماند محبوب ترین سیاستمدار در این کشور را به این روز است.

یکی از آخرین بحران

مرکل تا به حال قول داد که او زمان chancellorship خواهد بود او گذشته است. در حال حاضر او چهره coronavirus همه گیر است که او به عنوان بزرگترین چالش این کشور مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم.

او به عنوان عبور از 20 سال علامت گذاری به عنوان این می تواند بزرگترین آزمون نشده است. اما در این نهایی و مهم بحران آلمانی ها در حال حاضر دادن رهبری خود را افزایش می دهد. برخی از 80 درصد از رای دهندگان خوشحال شدند با مرکل مدیریت COVID-19 بحران, بر اساس یک نظرسنجی توسط شبکه ZDF را Forschungsgruppe wahlen از.

حتی او را بیحال ائتلاف بزرگ از CDU/CSU و SPD که قبلا 28% تصویب امتیاز افزایش یافته است به 37% در پای صندوقهای رای است.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد آلمانی ها به دنبال به مرکل طول عمر و تجربه دست زدن به بحران.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>