20-ماه-پیر پسر 10 ساله در میان 14 به ضرب گلوله بیش از آخر هفته در شیکاگو

یک کودک نو پا و 10 ساله بودند در میان 14 نفر به ضرب گلوله به مرگ در شیکاگو در عین حال یکی دیگر آخر هفته از خشونت اسلحه که را لرزاند شهرستان در ماه گذشته است.

بین جمعه و یکشنبه صبح در مجموع 52 نفر به ضرب گلوله در شیکاگو با توجه به اداره پلیس ثبت شده است.

“به عنوان یک مادر, من خسته از این مراسم است. من خسته از دفن فرزندان ما” شهردار شیکاگو لری Lightfoot توییتی اضافه کرد که این شهر در تلاطم یک “خشونت اسلحه بیماری همه گیر.”

آخرین قتل عام در شهر بادخیز می آید فقط یک هفته پس از بیش از 100 نفر به ضرب گلوله کشته شدند, 14 ضرب در طول روز پدر آخر هفته.

رشته خشونت ها در تعطیلات آخر هفته نیز به شرح زیر مرگبارترین روز برای تیراندازی در شیکاگو در دهه. در مه 31, پلیس بررسی 18 قتل ترین شهر دیده می شود در یک روز در 60 سال.

در شنبه 22 سال رانندگی با 20 ماهه در محله انگلوود در شیکاگو سمت جنوب که فقط پس از 2 بعد از ظهر یک ماشین را کشیده تا در کنار آنها و مستاجر باز آتش, با توجه به حادثه پلیس گزارش. مادر شد قرق در سر یک گلوله در حالی که پسر او بود به ضرب گلوله در قفسه سینه و بعد از درگذشت در بیمارستان, پلیس گفت:. هیچ دستگیری تا به حال ساخته شده است که از یکشنبه.

تیراندازی در آمد یک هفته پس از 3 سال Mekhi جیمز به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در شرق شیکاگو محله Austin وقتی کسی کشیده تا کنار ماشین او 27 ساله ناپدری رانندگی بود و باز آتش هدف قرار دادن کودک در پشت, پلیس گفت:.

“در همه جا شما بروید آن است که خشونت در همه جا. شما نمی توانید از آن” Mekhi را عمه Christal آلن گفت شیکاگو ABC ایستگاه WLS.

“ما نمی خواهیم عدالت اما ain’t gonna او را گفت:” پسر مادر Myesha جیمز.

در حدود 9:40 p. m. روز شنبه, a 10-year-old girl شد, ضربه به سر توسط یک گلوله ولگرد که وارد آپارتمان در شمال شیکاگو محله Logan Square, پلیس گفت:. این دختر که نامش بود نه منتشر شده توسط پلیس به بیمارستان منتقل شد که او مرده. بازداشت شده است در این حادثه.

حدود دو ساعت بعد در 11:18 بعد از ظهر یک دختر 8 ساله دختر که نشسته بود روی یک نیمکت در داخل یک محل اقامت در انگلوود مجروح شد که یک گلوله ولگرد در آمد از طریق پنجره و زل می زد سر او را به قتل رسانده اند. دختر گرفته شده برای وارد بیمارستان کودکان که در آن او در شرایط عادلانه و در روز یکشنبه, به گفته پلیس. بازداشت شده اند ساخته شده در تیراندازی.

“این همه ما به دو پایین ما همه دست در عرشه امنیت عمومی با تلاش ماموران پلیس, خیابان, توسعه, تیم, ضربه حمایت از کارگران جامعه و مبتنی بر ایمان و همکاران” Lightfoot گفت: در یک صدای جیر جیر ارسال شده در روز شنبه. “ما باید از خود بپرسیم:” چه هستند که ما هر انجام دهند تا این فصل از فضل و نه تراژدی?'”

تیراندازی در این آخر هفته آمد و پس از نامه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال به Lightfoot و فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در جمعه انتقاد از رهبری خود را در موضوع خشونت مسلحانه در شیکاگو و ارائه برای کمک به.

“در حالی که من شده اند heartened برای دیدن جرم و جنایت کاهش سراسر کشور در این چند سال من شده اند وحشت با ادامه خشونت ها در این شهر بزرگ آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

“فقدان رهبری در این موضوع مهم همچنان به شکست مردم شما را قسم به محافظت از” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من نگران آن است مثال دیگری از خود را به عدم تعهد به شهروندان آسیب پذیر که قربانیان این خشونت و عدم احترام به زنان و مردان در اجرای قانون است.”

پاسخ در مجموعه ای از توییت Lightfoot گفت: “من لازم نیست درس رهبری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او در ادامه به نوشتن که رئیس جمهور است “با استفاده از قربانیان خشونت مسلحانه در شهر ما به نمره به ارزان, سیاسی, امتیاز, فوران شعارهای نژادپرستانه و نادیده گرفتن تاثیر COVID در سراسر این کشور … این نفرت نفرت انگیز و همه بیش از حد معمولی است.”

اردن Abudayyeh, Pretzker مطبوعاتی دبیر افزود: در یک صدای جیر جیر که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که یک شکست که بار دیگر با توسل به فشار کاری در تلاش برای منحرف کردن اذهان از لیست طولانی از شکست به خصوص در واکنش به مرگبار coronavirus و در سراسر کشور خواستار نژادی عدالت است.”

“مردم از این دولت و این ملت متاسفانه باید به انتظار خود unhinged تلاش برای سیاسی تراژدی با او قابل پیش بینی و فرسوده استراتژی برای منحرف کردن اذهان منحرف, منحرف,,” Abudayyeh توییتی. “فرماندار غرفه با شهردار در حال کار برای به انجام رساندن معنی دار تغییر دهید.”

در ضمن عزیزان و دوستان از 20 سال, دانشگاه, دانشجو, Gary آتش زنه بود که به ضرب گلوله به مرگ در ژوئن 21, جمع آوری شده در روز شنبه برای شب زنده داری و اعلام 5000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت آتش زنه قاتل. Tinder کشته شد به عنوان او راه می رفت به خانه از یک استارباکس که در آن او کار می کرد در شمال شیکاگو است.

“چقدر او را دوست داشتم” Tinder مادر جین آتش زنه گفت. “او فوق العاده خنده دار هوشمند و [تا به حال] خیلی وعده. آن را بی معنی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>