2 پسران نوجوان به ضرب گلوله به مرگ پس از درخواست مرد چگونه قد بلند او بود در حالی که خرید آب نبات

پلیس بازیافت نه پوسته پوسته از صحنه جرم.

دو پسران نوجوان بودند به ضرب گلوله به مرگ پس از درخواست مظنون چگونه قد بلند او بود هنگامی که آنها را خرید از یک فروشگاه آب نبات.

این حادثه رخ داده است در حدود 5 بعد از ظهر روز شنبه 20 ژوئن پس از سه پسر نوجوان رفت و به یک فروشگاه در جنوب شیکاگو به خرید برخی از آب نبات و به پایان رسید تا داشتن یک برخورد مختصر با 19 سال Laroy نبرد در داخل ایجاد.

“قربانیان راه رفتن به فروشگاه آنها را نبرد او ایستاده در خط در حالی که در فروشگاه و قربانیان اظهار داشت که نبرد او بسیار قد بلند و آنها از او پرسید چگونه قد بلند او بود و امیدوار بود که قد بلند و روزی گفت:” معاون رئیس کارآگاه برندان Deenihan “متاسفانه ما هرگز حتی دیدن کامل رشد این کودکان فقیر.”

سه پسران نوجوان و سپس سمت چپ فروشگاه و شروع کرد به راه رفتن به خانه با هم زمانی که پلیس می گویند که نبرد با نزدیک شدن به آنها را و شروع به تیراندازی.

Jasean فرانسیس, 17 کشته شد در پشت قفسه سینه و دست چپ. چارلز رایلی 16 بود به ضرب گلوله در پشت و پای چپ. سوم و نوجوانان که شناسایی شد موفق به فرار شدند. هر دو پسر بودند که شات گرفته شده بودند به بیمارستان دانشگاه شیکاگو و بعد از درگذشت صدمات آنها رنج می برد در تیراندازی.

“دوربین های امنیتی از این منطقه قادر به نشان می دهد مجرم اپیدمیولوژیک یک تفنگ را در زباله می تواند و پس از آن نبرد شد و در نهایت در بر داشت پنهان شده در یک متل … او دستگیر شد و بدون حادثه است.” Deenihan اعلام کرد در کنفرانس مطبوعاتی.

پلیس همچنین گفت که آنها بهبود نه پوسته پوسته از صحنه جرم.

شب زنده داری نماز به افتخار دو نوجوان برگزار شد در شب جمعه در نزدیکی صحنه تیراندازی.

“او یک بچه” گفت: Jasean فرانسیس’ خاله Latonya Pettit با توجه به ABC News ” شیکاگو ایستگاه WLS. “دوست game, بازی های ویدئویی, اسنک. که چیزی بود. او می تواند راه رفتن به این بیمارستان هدیه فروشگاه روزانه و خرید تنقلات.”

“او خوب به سالمندان در بلوک” گفت: یکی دیگر از فرانسیس’ خاله Keena هویل. “پرستاران به جلو نگاه او به آینده روزانه بیش از وجود دارد. آنها به ارمغان آورد به خانواده گل سرخ. آنها به تماشای رشد او به عنوان یک کودک.”

مقامات هنوز در تلاش برای درک انگیزه تیراندازی.

“وجود دارد هیچ درگیری گفت:” Deenihan. “هیچ چیز وجود دارد که باید تنظیم کردن نبرد به عصبانی در این کودکان است. او در مورد 6’3″, 6’4″, و آنها به معنای واقعی کلمه فقط از او پرسیدم چگونه قد بلند او بود چرا که او بسیار بلند است.”

نبرد محروم شد, پیوند و اتحاد بوده است به اتهام دو فقره قتل درجه اول. پلیس گفت که او تا به حال در محکومیت قبلی به تشدید استفاده غیر قانونی از سلاح که او دریافت مشروط.

“عدالت بود و بسیار سریع در این مورد از آنجا که ما رو کمک از جامعه” Deenihan اعلام کرد طی بیانیه عمومی به مطبوعات. “مجرم شناخته شد به سرعت به این دلیل که جامعه به نام کارآگاه و آنها به آنها گفت که نبرد در این ویدئو. این است که چگونه این مورد را شکست. خصوصی امنیتی دوربین فیلم ارائه شده به CPD فوق العاده ارزشمند در این مورد. این واقعیت است که کارآگاهان در حال حاضر می تواند بازیابی این فیلم به سرعت و پس از آن درخواست کمک از جامعه برای شناسایی این [نوع] مجرمین ارزشمند است.”

“این فقط یک مثال از اینکه چگونه شیکاگو می تواند کمک به بهبود امنیت عمومی با همکاری با یکدیگر برای حذف این بسیار خطرناک مجرم از خیابان” گفت: Deenihan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>