2 افسران در حال خدمت حکم بازداشت

مظنون به ضرب گلوله کشته شد. ماموران به شمار می رود خوب است.

دو افسر به ضرب گلوله کشته و مجروح در حالی که تلاش برای خدمت به جنایت حکم بازداشت در بالتیمور شنبه, مقامات گفت.

هر دو از افسران در حال انتظار برای بازیابی مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت.

“حداقل یکی از زندگی خود را به احتمال زیاد ذخیره شده توسط نرم افزار از یک تورنیکه اعمال شده توسط خود همکار افسران” یک بیمارستان رسمی گفت.

زمانی که افسران-یکی از شهر بالتیمور و یکی از بالتیمور کانتی — مواجه مشکوک در اطراف ظهر, اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند به گفته پلیس بالتیمور.

مظنون به ضرب گلوله کشته شد و کشته در صحنه گفت: پلیس.

هوگان گفت: مشکوک بود “سابق دولت اصلاحات رسمی شده بودند تحت بررسی است.”

او با ترک شغل خود را و “پس از آن تا به حال یک حکم برجسته اقدام به قتل در پنسیلوانیا شب گذشته و که آمد به بالتیمور و سپس درگیر شد, در تیراندازی امروز” هوگان گفت: در یک کنفرانس خبری.

بالتیمور کمیسر پلیس مایکل هریسون را تایید نمی کند هوگان شرح مشکوک تنها گفت: این افسران در خدمت جنایت حکم بازداشت در “خشونت مجرم” می خواستم در بالتیمور.

مشکوک-که خارج بود و مسلح — اعتقاد بر این بود که تنها فرد پلیس به دنبال هریسون گفت.

یک افسر دچار زخم گلوله چند فرماندار گفت: و ذکر شده است در جدی اما وضعیت با ثبات است.

دومین افسر بود که به ضرب گلوله در پا “عمل بزرگ” است و هشدار و در ارواح خوب, او گفت:.

افسران بخشی از یک مشترک دولت فدرال-محلی وظیفه نیروی هوگان گفت.

“ما از Marylanders به پیوستن به ما در دعا به صورت کامل و بازیابی سریع از افسران شجاع بودند که مجروح” هوگان در بیانیه ای گفت.

فقط در هفته گذشته دو Anne Arundel County Maryland, کارآگاه پلیس به ضرب گلوله کشته و مجروح در حین انجام وظیفه. هر دو منتشر شده است از بیمارستان است.

“ما در حال ارائه بی سابقه منابع برای مبارزه با این جرم و جنایت خشونت آمیز بحران از تمام جهات با همه چیز ما داریم” هوگان گفت. “زمان آن رسیده است برای شهر بالتیمور در نهایت به بازگشت آن خیابان ها و جوامع یک بار و برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>