2 افسران اخراج در ‘نیروی بیش از حد’ دستگیری: آتلانتا شهردار

آتلانتا — چشمگیر پلیس-دوربین تصویری که منجر به شلیک دو آتلانتا افسران پلیس نشان می دهد یک گروه از افسران کشیدن دو نفر جوان از خودرو در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

در طول این حادثه جفت ارز شنیده می شود فریاد و درخواست افسران آنچه در جریان است به عنوان افسران فریاد سفارشات سر و صدا از سمت راننده پنجره استقرار تفنگ بی حس کردن و کشیدن آنها را از سدان.

شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او و رئیس پلیس اریکا سپر تصمیم به آتش دو افسر و محل سه نفر دیگر روی میز وظیفه در انتظار بررسی بیشتر پس از بررسی بدن-دوربین فیلم شنبه شب حادثه که برای اولین بار به دست آورد توجه از تصویری آنلاین و در اخبار محلی. شهردار گفت: این فیلم او را دیدم نشان داد و روشن استفاده از زور.

“استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” کف به خبرنگاران گفت:. سپر به نام فیلم “واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان.”

پلیس شناسایی اخراج افسران به عنوان محقق عاج Streeter که استخدام شد و در دسامبر سال 2003 و محقق علامت گاردنر که استخدام شد در ماه اوت سال 1997. سه نفر دیگر از افسران قرار داده شده بر روی میز وظیفه در انتظار نتیجه یک تحقیق

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز جمعه خود را در ارتباط با سپر و “به سرعت در حال حرکت برای رسیدن به مناسب شارژ تصمیم گیری است.”

راننده ماشین بود مسیح جوان و مسافر او شد Taniyah, زائر, به گفته پلیس. شهردار گفت: مرد جوان با حضور Morehouse College و زن جوان بود که یک دانشجو در کالج اسپلمن گشت. هر دو مدارس تاریخی سیاه و سفید کالج ها در نزدیکی مرکز شهر آتلانتا.

کف اعلام شد منتشر شده. او گفت: این مرد منتشر شد و او را سفارش اتهامات علیه او کاهش یافته است. گزارش پلیس می گوید جوان بود به اتهام تلاش برای دوری کردن از پلیس و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق.

تصویری از هفت افسران دوربین های بدن منتشر شده توسط پلیس یکشنبه شب نشان می دهد افسران گرفتن یکی دیگر از مرد جوان را بازداشت در امتداد یک خط از خودروهای متوقف شده در مرکز شهر. مرد پنجه نرم می کند با پلیس به او اجازه دهید برود و گفت او کاری نمی کند.

جوان ماشین خود را در خیابان متوقف می رسد به فیلم برداری با گوشی خود به عنوان یک افسر و روش های خود را می کشد درب باز است. جوان می کشد آن را بسته و می گوید: بارها و بارها “من در حال مرگ است.” او می گوید افسران که دیگر با آنها است و آنها خواستار آزادی او و اجازه دهید او را در ماشین.

ماشین پیشرفت و در ترافیک گیر کرده به عنوان افسران اجرا به هر دو طرف فریاد سفارشات. یک افسر با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در زائر به عنوان او تلاش برای بدست آوردن و ماموران او را بکشد از ماشین.

یک افسر دیگر yells در جوان برای قرار دادن ماشین در پارک و باز کردن پنجره. یک افسر بارها و بارها بازدید راننده کنار پنجره با یک باتون و یک افسر دیگر در نهایت موفق به شکستن آن.

به عنوان شیشه ای میشکند یک افسر با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن جوانان و افسران جلو و او را از ماشین به عنوان افسران فریاد “دست خود را از جیب خود” و “او یک تفنگ. او یک تفنگ. او یک تفنگ.” هنگامی که او را خارج و بر روی زمین افسران پستی کراوات دست خود را به پشت او و رهبری او را دور.

به گزارش پلیس در لیست نیست یک تفنگ به عنوان داشتن بازیابی شده است.

در حادثه گزارش Streeter نوشت که او با استفاده از خود را “الکترونیکی رسانا سلاح” در راننده و گاردنر نوشت که او مستقر خود تیزر “را به زن مسافر تحت کنترل است.”

سوابق آموزشی از صلح افسر استانداردها و آموزش شورا که گواهی مأموران اجرای قانون در گرجستان نشان می دهد که Streeter در زمان سه ساعت دوره در د تشدید تاکتیک در 24 مه و اوایل ماه گذشته در زمان شش ساعت کلاس در استفاده از زور.

گاردنر تکمیل سه ساعت آموزش در استفاده از زور و دو ساعت در د تشدید تاکتیک در اواخر ماه مارس با توجه به ارسال سوابق.

شهردار و رئیس گفت: آنها با دقت بررسی بدن-فیلم دوربین به طور خاص در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“من واقعا می خواستم به این باور است که بدن فرسوده دوربین فیلم ارائه می کنند برخی از نمای بزرگتر است که می تواند بهتر و منطقی چرا ما رو به این فضا” سپر گفت. “و پس از صرف بسیاری از بعد از ظهر با شهردار بررسی فیلم exhaustively من می دانستم که من تا به حال تنها یک گزینه است که برای خاتمه دادن به کارکنان است.”

شهردار گفت که او تا به حال صحبت با رهبران در Spelman و Morehouse و با نمایندگان برای دانش آموزان, اما تا به حال نمی رسید آنها را به طور مستقیم.

رئیس ارائه شده عذرخواهی و گفت: او می داند که افسران’ رفتار غیر قابل قبول بود و باعث شد بیشتر ترس است.

“گاهی اوقات بهترین چیز تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید به عنوان یک رئیس پلیس آمده است و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر است که قبل از شما” سپر گفت.

“زمانی که اشتباه اشتباه است و ما به عنوان مجری قانون, شروع برخورد با آن را در همان شیوه ای که ما با آن مقابله با عدم اجرای قانون” سپر گفت. “برای برخی از این دلیل ما افتاده به یک منطقه خاکستری وجود دارد که در آن یک مجموعه جداگانه ای از قوانین برای اجرای قانون است و اگر ما می خواهیم به خارج شدن از این فضا است که ما در حال حاضر ما باید برای تغییر نحوه مدیریت داخلی است.”

تظاهرات بسیاری از خشونت آمیز تبدیل شده است در سراسر کشور برگزار شد پس از فلوید مرگ در مه 25.

درک چوین سفید افسر پلیس که مشغول به کار برای مینیاپولیس اداره پلیس متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در Floyd مرگ است. فلوید درگذشت پس از چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>