2 مدل مو با COVID-19 ممکن است در معرض 140 نفر در سالن

هر دو مدل مو بودند علامتی, مقامات گفت.

دو مدل مو به طور بالقوه در معرض 140 مشتریان به COVID-19 در بزرگ کلیپ در میسوری با توجه به هشدار از یک بخش بهداشت محلی.

اسپرینگفیلد-شهرستان گرین وزارت بهداشت روز جمعه اعلام کرد که یک hairstylist که تست مثبت برای COVID-19 تا به حال به طور بالقوه در معرض 84 مشتریان در بزرگ کلیپ در اسپرینگفیلد. مورد اعتقاد بر این است که قرارداد شده است از طریق سفر به “شدت بالا” در منطقه میسوری مدیر بهداشت رس گودارد در روز جمعه گفت.

سپس در شنبه وزارت بهداشت اعلام کرد: یک دوم hairstylist که تست مثبت برای این ویروس تا به حال به طور بالقوه در معرض 56 مشتریان در همان سالن واقع در مرکز نوار.

هر دو کارمند بودند علامتی بودند و با پوشیدن پوشش صورت در حالی که کار سلامت, مقامات گفت.

پتانسیل قرار گرفتن در معرض از هر دو مورد صورت گرفت در طی نه روز ممکن است بین 12 و ممکن است 20.

همه 140 مشتریان اطلاع داده خواهد شد و ارائه تست همراه با هفت کارگران شرکت مقامات بهداشت گفت. مشتریان نیز با پوشیدن پوشش صورت است که باید کمک به محدود کردن انتقال گودارد گفت.

The Great Clips محل به طور موقت بسته شده است. صدای ضبط توصیه تماس گیرنده به دیدار دو تن دیگر در نزدیکی محل از حق رای دادن.

صاحبان شرکت که بزرگ کلیپ های حق رای دادن بریتنی Hager و جنیفر کوچک, با انتشار بیانیه ای به KY3 پس از اولین کارمند احتمالا در معرض مشتریان متعدد.

“به عنوان بزرگ کلیپ franchisees و همکاری صاحبان سانتی متر Clips, LLC ما به تازگی متوجه شدند که یک کارمند در یکی از سالن ما در اسپرینگفیلد دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و زیر توصیه های پزشکی و در نظر گرفتن اقدامات مناسب. رفاه بزرگ کلیپ های مشتریان و سبک در سالن اولویت ما است و مناسب مایع همواره مهم صنعت لوازم آرایشی تمرین برای بزرگ کلیپ سالن” Hager و کوچک در بیانیه ای گفت:. “ما بسته سالن که در آن کارمند کار می کند و آن را در حال حاضر تحت اضافی مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن عمیق سازگار با راهنمایی از اسپرینگفیلد-شهرستان گرین وزارت بهداشت و CDC. ما را بازگشایی این سالن بر اساس راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان.”

سالن مو قادر به بازگشایی در میسوری در مارس 4, زمانی که دولت برداشته بسیاری از محدودیت های آن به عنوان بخشی از فاز اول آن از بازگشایی.

روز شنبه, Springfield وارد فاز دو از بازگشایی برنامه اجازه می دهد میله ورزشگاه و استخر های عمومی به بازگشایی و همچنین تجمعات تا 50 نفر زیر اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

میسوری است 11,988 تایید موارد COVID-19 با موارد تا 6.2 درصد بیش از هفت روز با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. شده اند وجود دارد 681 مرگ و میر.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>