2 مرگ در تصادف مرد جهش از پل هوایی برای جلوگیری از کامیون

مقامات می گویند که دو زن کشته شدند و پس از یک سری از تصادفات در آزادراه هوستون

دو زن کشته شدند و پس از یک تراکتور-تریلر شکست به چندین وسایل نقلیه که تا به حال متوقف شده در هوستون آزادراه اوایل روز شنبه به دلیل قبلی برخورد مقامات گفت.

دو کودک مجروح شدند, به عنوان یک مرد بود که شروع به پریدن کرد از آزادراه پل هوایی برای جلوگیری از گسیل کامیون هریس شهرستان کلانتر دفتر گفت.

چند تصادفات اتفاق افتاده در مورد 1:30 صبح جمعه در هوستون شمالی آزادراه. با توجه به کلانتر, SUV حمل یک مرد, یک زن و کودکان خود را در سنین 1 و 3 طول کشیده و پس از این خودرو رو پنچر. یکی دیگر از ماشین و سپس سقوط کرد متوقف SUV و یک زن از هر وسیله نقلیه خارج در آزادراه کلانتر شدهاند.

یک وانت پس از آن منحرف برای جلوگیری از وسایل نقلیه و سقوط را به یک دیوار و یک مرد از یک چهارم خودرو کشیده برای کمک به. سپس آمازون تراکتور-تریلر سقوط کرد همه وسایل نقلیه و نیز زده دو زنان و کشتن آنها, کلانتر, گفت:.

مرد از چهارمین خودرو شروع به پریدن کرد و حدود 10 تا 15 فوت (3 تا 4.6 متر) از پل هوایی برای جلوگیری از کامیون. کلانتر گفت که او انتظار می رود برای زنده ماندن.

کلانتر گفت جاده ها شد نرم و صاف کردن در زمان تصادفات به دلیل نور باران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>