2 کشته و 5 زخمی در بلوک های که کشید تا به 1000 نفر

ABC News Corona Virus Health and Science

دو مرد دستگیر شدند اما این معلوم نیست اگر آنها درگیر در تیراندازی.

دو نفر کشته شدند و یک نوجوان که تیراندازی فوران در یک روستایی کارولینای جنوبی بلوک به خود جلب کرد که تا 1000 گرفتم با وجود هشدارهای دولت در برابر اجتماعات بزرگ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات گفت.

تیراندازی آغاز شد فقط قبل از 8 بعد از ظهر روز شنبه در یک unincorporated منطقه حدود نه کیلومتر خارج از اتحادیه کارولینای جنوبی پس از اتحادیه شهرستان کلانتر در پاسخ به شکایت از وسایل نقلیه مسدود کردن جاده اصلی اسکات صندوق گفت: ABC News در روز یکشنبه.

صندوق گفت: یک DJ در حال چرخش آهنگ وقتی که یک کلانتر و معاون وارد در حزب بود که در مالکیت خصوصی و از او خواست تا یک اطلاعیه برای partygoers به حرکت اتومبیل خود را.

او گفت: معاون تنظیم برای چندین اتومبیل که نمی شد نقل مکان کرد به یدک کشیده می شود زمانی که او شنیده ام اولین عکس باعث او را به تماس برای پشتیبان گیری.

“آنها هنوز هم تیراندازی زمانی که من وجود دارد و من تا به حال برای آمدن از خانه من” صندوق گفت.

او گفت: دو مرد جوان کشف شد مرگباری زخم. یکی در صحنه مرده و دیگر گرفته شده است به اتحادیه مرکز پزشکی جایی که او مرده اتحادیه شهرستان, دفتر پزشکی قانونی در بیانیه ای گفت به ABC News در روز یکشنبه. قربانیان شناسایی شدند که 17 ساله Jabbrie براندون از اتحادیه و 21 ساله لمانت Bomar از Spartanburg, South Carolina.

یکی دیگر از پنج نفر گرفته شده برای بیمارستان ها با زخم گلوله و در حال انتظار برای بازیابی صندوق گفت.

صندوق گفت: 900 تا 1000 نفر در پارتی هنگام تیراندازی آغاز شد.

دو مرد گرفته شده بودند را بازداشت یک بر یک به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم. اما صندوق گفت: هنوز معلوم نیست اگر این افراد درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است.

“این دو در واقع در حال مصاحبه با کارآگاهان در حال حاضر,” او گفت:.

حزب بلوک ظاهرا برگزار شد در برابر رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر را coronavirus ماندن در خانه و دستورالعمل های صادر شده در اواسط ماه مارس مشاوره در برابر تجمع بیش از 10 نفر.

در مه 4, مک مستر برداشته اجباری اقامت در خانه سفارشات و آنها را داوطلبانه است.

“بودن در یک مهمانی خصوصی در مالکیت خصوصی ما نمی تواند انجام دهد هر چیزی در مورد آن به هر حال” صندوق گفت. “ما به اجرا که قبل از زمانی که این برای اولین بار آغاز شده در ماه مارس با COVID-19. ما نمی توانیم به مردم بگویید که می تواند در خانه خود و چه کسی نمی تواند.”

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>