16 میلیون نفر فقط رو گذاشته اما سهام ایالات متحده تا به حال خود را به بهترین هفته در 45 سال

این بهترین هفته و آن را بدترین هفته.

برای شروع با “بدترین:” ما آموخته است که 6.6 میلیون بیشتر مردم در زمینه بیکاری برای اولین بار برای سه هفته شمارش بیش از 16 میلیون و در نظر گرفتن نرخ بیکاری به 10 درصد یا بیشتر حتی آن را به عنوان به احتمال زیاد اهمیت جلوه تعداد افرادی که نبوده است قادر به دریافت از طریق به سبب شیوع حالت بیکاری سیستم.

“بهترین” بخشی ممکن است فقط به عنوان نگران کننده است. سهام خود را به حال بهترین هفته در بیش از چهار دهه با داو DJIA, +1.22% تا 12.67% S&P 500 SPX +1.44% به دست آوردن 12.1 درصد و نزدک COMP +0.77% تا 10.59%.

در واقع دو بخش S&P 500 جدولها خود را قوی ترین هفته تا کنون. نمودار بالا نشان می دهد که بخش اجراهای با داده ها را از داو جونز در بازار داده است. بخش املاک و مستغلات تنها راه اندازی در سال 2016; داده های تاریخی قبل از آن بازگشته است-تست شده است. تمام بخش های دیگر اطلاعات قدمت آن به سال 1989.

چه می دهد ؟

اول, مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از استراتژیست فکر می کنم بازار نیست و به طور کامل درک دامنه ویرانی coronavirus خواهد انتقام در اقتصاد چه رسد به انسان تلفات. و در حال حاضر بی سابقه اقدامات فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در حال کمک به حفظ سرمایه گذاران بی حس.

“سهام هستند تا به دلیل آسیب به اقتصاد مشهود در ادعا — که فراتر از درک در حالی که پاسخ از تغذیه آسان تر است به درک” نوشته کریس کم اقتصاددان ارشد برای FHN مالی در یک توجه داشته باشید از شنبه پس از مدعیان داده است.

و اکثر استراتژیست فکر می کنم سهام به احتمال زیاد به پا پایین تر از اینجا. سرمایه گذاران هنوز نمی بود درست “کاپیتولاسیون” کیم فارست بنیانگذار و CIO بوکه مدیریت سرمایه گفت MarketWatch. تحلیلگران گلدمن ساکس به توافق برسند.

هنوز هم وجود دارد ممکن است برخی از بافت تاریخی برای درک آنچه در جریان است.

در یک تجزیه و تحلیل پنج شنبه منتشر شده سرمایه گذار ند دیویس اشاره می کند که بازار سهام بهتر از متوسط زمانی که بیکاری خوشه. دیویس’ تحقیقات نشان می دهد که نرخ بیکاری بیش از 6 درصد در ارتباط با بازار سهام افزایش 13.7 درصد در سال است.

“چگونه می تواند این باشد؟” دیویس نوشت. “آن را مخالف منطق است. من توضیح خواهد بود که این خبر به طور گسترده ای به دنبال و بازار تمایل به نگاه به آینده. پس از آن است که احتمالا با قیمت مناسب در.”

آن را نیز احتمالا در بخش های بزرگ به دلیل بانک مرکزی punchbowl دیویس اضافه شده است. بسیار بالا و بیکاری “می توانند ارسال فدرال به اوردرایو از نظر پول ارزان تر و بیشتر به راحتی در دسترس… زمانی که تغذیه کمک می کند تا درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه سقوط آن شده است خوب سیگنال خرید برای سهام.”

بانک مرکزی در روز دوشنبه متعهد حمایت بیشتر برای سرمایه گذاری اوراق قرضه درجه و برخی از پشتیبانی محدود برای زیر درجه سرمایه گذاری بدهی.

مرتبط:شرکت های آمریکایی در حال بهره برداری خطوط اعتباری را در سریع ترین سرعت تا کنون

نیکلاس کولا از بنیانگذاران تحقیقات سرمایه گذاری فروشگاه DataTrek پژوهش نیز تا به حال برخی از افکار در ارتباط بین بخش واقعی اقتصاد و بازار در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در روز جمعه. “صدور پول نشسته در تقاطع اعتماد عمومی و دولت مسئولیت” کولا نوشت.

“این است که وسوسه انگیز به فکر می کنم که فدرال رزرو اقدامات امروز یعنی ما قیمت سهام تنها روند بالاتر از اینجا: زمانی که شما حذف کوتاه مدت با خطر ورشکستگی از هر علنی برگزار می شود شرکت بدون در نظر گرفتن رتبه بندی اعتباری و یا کوتاه مدت وضعیت مالی قیمت دارایی ها باید افزایش یابد” کولا اضافه شده است. “بازار دانم که مهم نیست چقدر بد جریان نقدی ممکن است بانک فدرال وام backstop انتظار در بال اگر مورد نیاز است.”

بیشتر چه, او گفت:, “فدرال رزرو می داند که باید آن را حفظ بازارهای سهام با ثبات برای افزایش به منظور نگه داشتن 40 درصد از آمریکایی ها که خود سهام به اندازه کافی مایع و با اعتماد به نفس به جرقه بهبود در هزینه های مصرف کننده. این ثروت اثر, چیزی فدرال رزرو به خوبی درک می کند.”

آن را به ارزش اشاره به این که اگر 40 درصد از آمریکایی ها با خود سهام 60 درصد نیست. و نه تنها کسانی هستند که مردم نمی جرقه trickle-down, بازیابی آنها ممکن است فقط تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است.

ببینید:سرمایه گذاران فردی باید 1.5 تریلیون دلار پول نقد در حاشیه, J. P. Morgan می گوید. بعد چه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>