14 فیلیپینی از دست رفته از قایق ماهیگیری پس از تصادم در دریا

فیلیپین coastguard ادامه جستجوی خود در روز دوشنبه برای 14 نفر گم شده و از آنجا خود را به قایق ماهیگیری برخورد با یک دلار هنگ کنگ-پرچم کشتی باری در آب متلاطم.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر قایق ماهیگیری غرق شد و جستجو برای اشغال آن بود که مانع امواج قوی, مقامات گفت.

فیلیپین coastguard گفت: کشتی باری MV وین چوب برخورد با FV آزادی 5 بعد از نیمه شب در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه در مورد 27km (17 مایل) در سواحل غربی ممبورو شهر در Mindoro Occidental استان در جنوب پایتخت, Manila. علت این برخورد همچنان نامشخص است.

نور هواپیما و یک هلیکوپتر پیوست coastguard کشتی در جستجو در دوشنبه 12 ماهیگیران و دو مسافر که در هیئت مدیره آزادی 5, coastguard سخنگوی آرماندو Balilo گفت.

قایق ماهیگیری بوده است عنوان برای شهر مانیل هنگامی که برخورد اتفاق افتاده اوایل روز یکشنبه.

آسیب دیده قایق کشف شد ساعت بعد اما هیچ نشانه ای از خدمه. در جستجو بود در نهایت به نام خاموش در شب هنگام در یکشنبه, فیلیپین, مقامات گفتند.

دلار هنگ کنگ-پرچم کشتی باری با 20 خدمه در هیئت مدیره بود نه حمل هر محموله در زمان برخورد. آن را به حال شده است در مسیر به استرالیا.

با توجه به فیلیپین در آبهای اطراف این کشتی باری که اولین گزارش این برخورد بود که همراهی با یک coastguard کشتی به نزدیکی باتانگا استان برای بررسی است.

برخورد اتفاق افتاده می آید یک سال پس از یک قایق-رمنج از حادثه مربوط به یک کشتی چینی و فیلیپینی قایق ماهیگیری حامل 22 ماهیگیران فیلیپینی که صورت گرفت در فیلیپین’ منطقه انحصاری اقتصادی است.

فیلیپینی ماهیگیران گفت که پس از حادثه کشتی چینی رها شده و آنها را در دریا اگر چه آنها بعد از نجات توسط یک ویتنامی کرجی.

صاحب کشتی چینی بعد عذر خواهی کرد برای این حادثه اما هنوز به پرداخت هر گونه غرامت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>